طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت بازی آنلاین | طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت بازی آنلاین | طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین

در کنار همه مشکلات و سختی‌های زندگی، انسان‌ها همواره به دنبال راهی هستند تا بخشی از اوقات خود را به انجام کارهایی اختصاص دهند که برای آن‌ها لذت‌بخش است و موجب شادی و نشاط آن‌ها می‌شود. به این مجموعه فعالیت‌ها بازی و یا سرگرمی گفته می‌شود.سرگرمی‌ها یک ویژگی بسیار جالبی دارند. آن‌ها محدود به هیچ‌چیزی نیستند. سرگرمی‌ها محدود به زمان خاص و یا مکان خاصی برای انجام نیستند. سرگرمی‌ها محدود به استفاده از ابزار وسایل خاصی نیستند. سرگرمی‌ها محدود به قشر و فرهنگ خاصی نیستند. جالب‌تر از همه، سرگرمی‌ها محدود به سن و سال خاصی نیستند.این ویژگی سبب شده است که با گذر ایام و رشد و پیشرفت بشر در زمینه‌های مختلف، سرگرمی‌های بسیار گسترده و متنوعی ایجاد شوند.

طراحی سایت تفریحی و سرگرمی

سرگرمی‌هایی که می‌توانند موجب نشاط و شادی شوند و یا حتی به دلیل جذابیت بالای طراحی آن‌ها، می‌توانند به‌عنوان قاتل‌هایی برای زمان به‌حساب آیند. چراکه در صورت عدم کنترل آن‌ها، موجب صرف و درواقع هدر رفتن وقت بسیاری می‌شوند. درست مثل هر چیز دیگری، سرگرمی‌ها نیز، هم جنبه مثبت دارند و هم جنبه منفی. بستگی دارد از چه دیدگاهی به آن‌ها نگاه می‌کنید.

حال ممکن است شما خودتان اهل سرگرمی‌های فراوانی باشید و بسیاری از بازی‌ها و فعالیت‌ها را امتحان کرده‌اید. ممکن است دوست داشته باشید همان‌طور که وقت زیادی را صرف این نوع فعالیت‌ها بکنید، به دنبال مقدماتی برای استفاده دیگران و حتی کسب درآمد از این راه باشید؛ اما ممکن است دوست نداشته باشید مکان‌های کوچک و سرگرمی‌های محدودی مانند گیم نت‌ها و یا مراکز سرگرمی خاص داشته باشید؛ و از طرفی احتمالا توانایی راه‌اندازی یک شهربازی بزرگ را ندارید؛ اما آیا راه بهتری برای این کار وجود دارد؟

طراحی سایت بازی آنلاین

یک سایت تفریحی و بازی آنلاین

دنیای امروز، دنیای اینترنت است. بسیاری از فعالیت‌هایی که سابقا به‌صورت فیزیکی و با صرف زمان و هزینه صورت می‌گرفتند، امروزه تنها از طریق چند کلیک در فضای مجازی قابل انجام‌اند؛ اما شاید برای شما جالب باشد که بسیاری از سرگرمی‌ها نیز به‌صورت مجازی درآمده‌اند. نمونه آن‌ها سایت‌های بازی آنلاین هستند که بسیار پرطرفدارند و افراد زیادی به دلیل جذابیت بالا، درگیر این بازی‌ها و حتی پرداخت هزینه‌های زیاد برای آن‌ها هستند؛ و یا وب‌سایت‌های سرگرمی که مجموعه وسیعی از اطلاعات جذاب را جمع‌آوری کرده‌اند که پس از ورود به آن‌ها زمان خروج شما دیگر دست شما نیست. چراکه از طریق سلسله لینک‌هایی به محتواهای جذاب دیگر هدایت می‌شوید. مطالبی مانند آخرین عکس‌ها و یا نظرهای بازیگران، اتفاقات و رویدادهای عجیب روز، اخبار داغ، مطالب آموزشی، شعر، طنز، داستان‌ها و سخنان پندآموز و…

برای ورود به دنیای سرگرمی‌های اینترنتی، کافی است که یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب‌سایتی. شما باید یک وب‌سایت تخصصی طراحی سایت بازی آنلاین داشته باشید.

چنین وب‌سایتی می‌تواند دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • ظاهر گرافیکی جذاب و زیبا و متناسب با محتوا و موضوع‌های وب‌سایت
 • امکان ارائه محتواها در دسته‌بندی‌های متفاوت مانند: شعر، طنز، معما، داستان، تازه‌های بازیگران، کاریکاتور، ضرب‌المثل، تصاویر جذاب و دیدنی و…
 • امکان ارائه محتواهای مالتی مدیا نظیر تصاویر و ویدئوهای مربوطه
 • امکان معرفی مراکز تفریحی به همراه نمایش مکان آن‌ها بر روی نقشه‌های اینترنتی نظیر گوگل مپ
 • امکان جستجو در طراحی سایت
 • امکان عضویت و تشکیل پروفایل در وب‌سایت‌های بازی
 • امکان چت کردن کاربران باهم در وب‌سایت‌های بازی
 • امکان انجام بازی بدون وقفه در وب‌سایت‌های بازی
 • امکان دسته‌بندی بازی‌ها در وب‌سایت‌های مختلف
 • ارائه نرم‌افزارهای موردنیاز برای اجرای بازی‌ها در طراحی سایت‌ های بازی
 • امکان ارائه فایل‌های برخی نوع از بازی‌ها برای دانلود مانند بازی‌های فلش
 • امکان پشتیبانی و ارتباط با کاربر
 • و…

داشتن یک وب‌سایت تفریحی و یا بازی آنلاین، تنها شروع کار است. شما می‌توانید بر اساس خلاقیت‌های خود و یا بازخوردهایی که از کاربران خود می‌گیرید، موارد دیگری نیز به طراحی سایت خود اضافه کنید؛ اما صرف ازنظر محتوای ارائه‌شده در وب‌سایتتان، برای کارا بودن وب‌سایت تفریحی و یا بازی‌تان، رعایت یکسری اصول فنی ضروری است.

ملزومات فنی برای داشتن یک وب‌سایت خوب

اگر شما بهترین بازی دنیا را نیز طراحی کرده باشید تا زمانی که کاربر نتواند آن را بدون هیچ مشکلی اجرا و بازی کند، وب‌سایت شما هیچ ارزشی ندارد؛ و یا اگر بهترین محتواهای سرگرم‌کننده روز را نیز گردآوری کرده باشید تا زمانی که کاربران اینترنتی از وجود آن‌ها باخبر نباشند، کارهای شما بیهوده است.

به همین منظور، برای ارائه محتوا و رسیدن به هدفتان به‌صورت مناسبی به کاربر، در طراحی وب‌ سایت شما باید مواردی رعایت شود. مواردی مانند:

سرعت و فضای بالا:

این مورد به‌خصوص در مورد وب‌سایت‌های بازی صدق می‌کند، چراکه تعداد زیادی شرکت‌کننده به‌صورت هم‌زمان و تعاملی در حال ارتباط با سرور وب‌سایت شما هستند، بنابراین وب‌سایت شما باید بتواند به‌صورت مناسبی پاسخگوی نیازهای آن‌ها باشد.

سئو و طراحی بهینه:

برای پربازدید بودن وب‌سایتتان، افراد باید بتوانند وب‌سایت شمارا بشناسند و پیدا کنند. بهترین راه برای این کار، طراحی بهینه سازی وب‌سایتتان برای موتورهای جستجو است که با آن سئو می‌گویند. با این کار، وب‌سایت شما در اکثر جستجوهای مرتبط، در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده می‌شود.

برای طراحی وب سایت بازی آنلاین و طراحی سایت فروشگاهی تفریحی خود با گروه طراحان سایت سازان در ارتباط باشید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
طراحی سایت بازی آنلاین

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید