طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت تور لحظه آخری

طراحی سایت تور لحظه آخری

مقدمه ای برای طراحی سایت

انسان‌ها همواره عاشق گردش و مسافرت هستند چرا که با مسافرت و مشاهده طبیعت و مناظر طبیعی و آثار و بقایای باستانی و تاریخی، انسان می‌تواند مقداری از فضای فشرده و تکراری و خسته‌کننده کار فاصله گرفته و در کنار خانواده خود کمی به آرامش ذهن و رفع خستگی و نشاط بپردازد. درگذشته معمولا سفرهای تفریحی اصلا مطرح نبود چرا که شرایط سفر کردن بسیار دشوار بود و انسان‌ها تنها به اهداف تجاری و یا سفرهای خاص مانند سفرهای زیارتی، مدت زمان زیادی را در راه سفر بودند و باید شرایط بسیار دشوار آب و هوایی و راهزنان را تحمل می‌کردند تا پس از ماه‌ها به مقصد خود برسند؛ اما امروزه این امر به لطف رشد و پیشرفت علم و فناوری بسیار آسان‌تر شده است.

امروز برای مسافرت به هر کشور و هرجایی، کافی است کمی با مقدمات و شرایط سفر آماده ‌باشید و می‌توانید سفر خود را با وسیله نقلیه خود آغاز نمایید. در سفرهای داخلی، معمولا به دلیل آشنایی های لازم و عدم نیاز به مسائلی نظیر گذرنامه و ویزا، مشکل چندانی برای آغاز یک سفر نیست. شما کافی است یک بلیط هواپیما، اتوبوس و یا قطار در کنار خدمات مطرح آن شهر مانند هتل‌ها و مسافرخانه‌ها رزرو کنید.اما این موضوع در انجام سفرهای بین‌المللی در کشورهای دیگر کمی سخت‌تر است چرا که معمولا ما آشنایی چندانی با شرایط قانونی لازم و شرایط فرهنگی و گردشگری کشورهای دیگر نداریم.

طراحی سایت حرفه ای

از این رو آژانس‌های مسافرتی برای کمک به ما با فراهم آوردن پکیج کلیه کارهای لازم از تهیه بلیط هواپیما تا بلیط هتل کشور مقصد و جابجایی‌ها و راهنماهای تورها برای آشنایی با مناظر و دیدنی‌های کشور مقصد را انجام می‌دهند. اما در بین تورهای مسافرتی فراوان، بارها مشاهده می‌شود که مسافران کمی گیج می‌شوند و دنبال انتخاب بهترین تور و آژانس مسافرتی برای سفر خود هستند.این موضوع به‌ویژه در مواقعی که فشار زمانی برای افراد وجود دارد کمی سخت‌تر است.

از این رو شما می‌توانید با فراهم آوردن شرایطی، اقدام به معرفی تورهای مسافرتی داخلی و خارجی به‌صورت لحظه آخری اقدام نمایید؛ یعنی شرایط انواع تور و آژانس‌های مسافرتی را به‌صورت روزانه برای مشتریان خود فراهم کنید. این موضوع شاید در ابتدا کمی سخت به نظر برسد، اما امروزه با استفاده از اینترنت، این کار کاملا شدنی است. برای این کار کافی است یک وب سایت داشته باشید. یک وب سایت تخصصی تور لحظه آخری.

یک وب سایت تور لحظه آخری داشته باشید

دنیای امروز، دنیای ارتباطات و اینترنت است. جدا از انواع جنبه‌های سرگرمی اینترنت به‌واسطه اتصال بلافاصله افراد به یکدیگر، امروزه بسیاری از خدمات مختلف از جمله رزرو انواع بلیط هواپیما و قطار و یا هتل از طریق اینترنت صورت می‌گیرد. از این رو شما نیز می‌توانید خدمات ویژه لحظه آخری خود را در این بستر ارائه نمایید.

وب‌سایت شما برای معرفی تورهای لحظه آخری، می‌تواند دارای موارد و خدمات گوناگونی باشد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • طراحی سایت گرافیکی زیبا و جذاب سایت متناسب با فضای گردش و مسافرت
 • امکان معرفی کامل پیشنهادهای تور در قالب تورهای لحظه آخری به همراه نمایش شرایط کلی شامل قیمت و تاریخ و مدت تور و آژانس مسافرتی موردنظر
 • امکان معرفی تورها در دسته بندی‌های مرتب و بر اساس کشورهای مقصد یا شرایط زمانی مناسبتی مانند تور نوروز
 • امکان قرار دادن آخرین اخبار و اطلاعیه‌های گردشگری
 • امکان معرفی انواع جاذبه‌های توریستی و گردشگری شهرها و کشورهای مختلف
 • امکان قرار دادن مقالات آموزشی پیرامون اطلاعات ضروری سفر و مقدمات لازم برای انجام یک سفر لذت‌بخش
 • امکان معرفی جامع کشورهای گوناگون در قالب سفرنامه‌های مختلف
 • امکان معرفی کامل انواع شرکت‌های مسافرتی و شرایط آن‌ها
 • امکان معرفی انواع هتل‌های کشورهای مختلف و شرایط و امکانات آن‌ها
 • امکان معرفی آژانس‌های مسافرتی مختلف و شرایط آن‌ها
 • امکان ایجاد گفتگو میان کاربران در زمینه انتقال تجارت مسافرتی در طراحی وب سایت
 • امکان مدیریت اعضا و ارسال ایمیل‌ها و پیامک‌ها جهت ارائه پیشنهادات تورهای مسافرتی
 • امکان دریافت تبلیغات و ارائه خدمات گوناگون برای آژانس‌های مسافرتی
 • امکان قرار دادن تصاویر و ویدئوهای مرتبط از انواع مناظر دیدنی کشورها
 • و…

ملزومات فنی یک وب سایت تور لحظه آخری

اما وب سایت شما به عنوان یک وب سایت تور لحظه آخری برای موفقیت نیازمند دسته دیگری از ملزومات می‌باشد که اکثر فنی هستند و اهمیت بسزایی در اهمیت وب سایت تان ایفا می‌کنند. از جمله از مهم‌ترین این ملزومات، می‌تواند به موارد زیر اشاره کرد:

سئو و بهینه سازی

برای آنکه وب سایت شما در کارکرد خود برای معرفی انواع تورهای مسافرتی و ارتباط دادن آن‌ها به شرکت‌های مسافرتی موفق باشد، نیازمند کاربر و یا دیده شدن است. وب‌سایت شما باید پر بازدید باشد. یکی از بهترین کاری‌هایی که می‌توان برای این کار انجام داد، طراحی و بهینه سازی وب‌سایتتان برای موتورهای جستجو می‌باشد. با این کار هنگام انجام جستجوهایی نظیر ” تورهای مسافرتی”، وب‌سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو و بالاتر از رقبا نمایش داده خواهد شد و این موضوع سبب پربازدید شدن وب‌سایت شما می‌گردد.

سرعت و دسترس‌پذیری

وب‌سایت شما به دلیل ماهیت کارکردی معرفی گونه آن، ممکن است برای لحظاتی میزبان هزاران هزار کاربر آنلاین باشد و باید شرایط و زیرساخت‌های فنی لازم برای مدیریت این حجم کاربر و دسترسی آن‌ها فراهم باشد. همچنین با توجه به ارائه سرویس‌های بین المللی، وبسایت شما باید به صورت دائم و بین المللی بالا و قابل دسترسی باشد.موارد و اصول فنی دیگری نظیر موارد امنیتی و یا طراحی واکنش گرای وب سایت نیز وجود دارد که متناسب با نیاز وب سایت شما باید در طراحی آن رعایت شود. با توجه به تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و باتجربه در امر طراحی وب سایت تان یاری بگیرید. برای طراحی سایت تور لحظه آخری با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید