طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت خبر خوان

طراحی سایت خبر خوان

مقدمه ای برای طراحی سایت

امروزه با توجه به گسترش و پیچیدگی انواع روابط در جوامع کنونی و انواع حوادث و رخداد در زمینه های گوناگونی نظیر سیاست، اقتصاد، ورزش، فرهنگ و هنر و…، بسیاری از انسان‌ها مایل‌اند تا از آخرین تغییرات این حوزه‌ها در کشور و جهان آگاه شوند. مهم‌ترین منابع برای این افراد، سایت‌های خبری هستند.

اما سوال اینجاست که کدام وب سایت خبری برای آن ها مناسب است و پاسخ به این سوال معمولا برای کاربران و علاقه مندان به صورت آزمون و خطا داده می شود و یا به توصیه های دیگران، مراجع و منابع خبری خود را انتخاب می‌کنند.اما یک رویکرد جدیدی که شما می‌توانید به کلیه علاقه مندان به خبر معرفی کنید، بیان آخرین و مهم‌ترین اخبار از مهم‌ترین و معتبرترین خبرگزاری هاست. شما می‌توانید شرایطی را فراهم کنید تا کاربران تان یک گلچینی از بهترین و داغ ترین اخبار را دریافت کنند بدون اینکه خود تولید کننده این محتوا و خبرها باشید.

این کار امروزه در حوزه فضای مجازی و توسط وب سایت های خبرخوان در حال انجام است.وب سایت های خبرخوان به صورت کاملا خودکار عمل می‌کنند و نیاز به دخالت مدیر وب سایت برای قرار گذاری اخبار و محتواهای جدید نیست. شما باید یکسری اصول و کدهای برنامه نویسی لازم را در کنار مجوزهای لازم برای اتصال به وب سایت های مرجع فراهم کنید و از آن پس به صورت خودکار و در بازه های زمانی مرتب، مهم ترین سرتیتر خبرهای انواع خبرگذاری های آنلاین به صورت مرتب در وب سایت تان نمایش داده خواهند شد.

سپس کاربران علاقه مند می‌توانند برای دریافت اطلاعات کامل جزئیات خبر، با کلیک بر روی عنوان خبر به صفحه خبرگزاری منبع خبر ارجاع داده شوند.هر چند طراحی این وب سایت کاملا خاص و متفاوت از دیگر وب سایت ها می باشد، اما در صورت انتخاب مراجع خبری مناسب و انجام کارهای فنی آن، وب سایت شما مزیت های فراوانی را هم برای کاربران و هم برای خودتان ایفا می‌کند. کاربران دیگر نیاز نیست به خبرگزاری های متفاوتی مراجعه کنند، این ارجاعات می‌تواند تنها به وب‌سایت شما انجام شود.

همچنین کاربران نیاز نیست حتی در بازه‌های زمانی متفاوت به وب سایت تان مراجعه کنند، بلکه با دریافت کد خبر خوان شما در موبایل و برنامه کاربری خبر خوان، می توان تنها با آنلاین شده آخرین سر خط خبرها را مشاهده نمایند. همچنین این موضوع برای شما نیز مزیت‌های زیادی دارد که مهم‌ترین آن عدم تولید محتوا توسط شماست. محتوای وب سایت شما کاملا خودکار تولید و به روز می‌شود و شما تنها بر آن مدیریت می‌کند. با توجه به ارجاعات فراوان، در صورت رعایت اصول مناسب، طراحی وب سایت شما می‌تواند به یک وب‌سایت پربازدید تبدیل گردد.

یک وب سایت خبرخوان چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که اشاره شد، مهم‌ترین خصوصیت یک وب‌سایت خبرخوان کاملا خودکار بودن آن است. شما در طراحی وب سایت تان با برنامه نویسی و نوشتن کد های لازم، کار دریافت خبر از دیگر خبرگذاری ها و نمایش آن‌ها بر روی وب‌سایت را به روبات‌های خودکار می‌سپارید. وب سایت شما باید به‌صورت مرتب و در بازه‌های زمانی موردنظر و به‌صورت لحظه‌ای خبرهای خبرگزاری های مرجع را نمایش دهد.

همچنین اخبار در طراحی سایت شما تنها به صورت تیتر و در قالب یک لینک نمایش داده می‌شود و کاربر در صورت علاقه‌مندی می‌تواند با کلیک بر روی وب‌سایت جزئیات کامل خبر را در وب‌سایت خبرگزاری مرجع مشاهده نماید. وب‌سایت شما همچنین باید این تیترهای خودکار اخبار را در دسته بندی های مرتبی نظیر اخبار سیاسی، اقتصادی، ورزشی، فرهنگ و هنر، استخدامی، فناوری و … نمایش دهد. وب سایت شما باید علاوه بر دسته بندی های موضوعی، دسته بندی های دیگری نیز در اختیار کاربران خود قرار دهد. مواردی مانند مهم ترین اخبار روز که گلچین از آخرین اخبار چند ساعت گذشته است، اخبار تصویری که شامل خبرهای با کلیت تصویر است، پربیننده ترین اخبار روز و یا هفته و یا خبرهای ویدئویی از جمله دسته بندی هایی است که وب سایت شما می‌تواند داشته باشد.

همچنین جهت جذب کاربران خود، تیترهای خبری شما باید تا حد امکان کوتاه و واضح و همچنین جذاب باشند تا کاربر بتواند در یک نگاه و در کم از چند دقیقه، سر تیتر مهم‌ترین اخبار روز را پیگیر کند و در صورت لازم به صفحات مرجع اخبار هدایت شود.

ملزومات فنی یک وب سایت خبر خوان

اولین و مهم‌ترین نیاز وب سایت شما که پایه کارکرد آن می‌باشد، برنامه نویس و کد نویس لازم جهت اتوماتیک کردن و خودکار کردن عملکرد آن می باشد. کیفیت کد و رعایت اصول برنامه نویسی در این قسمت نقش اساسی در کارکرد صحیح وب سایت تان در ارجاع لینک های دیگر خبر گذاری‌ها به‌صورت لحظه‌ای دارد. همچنین با توجه به نوع کارکرد خبری وب‌سایتتان، امکان دارد در لحظه‌ای ترافیک و کاربران مشاهده‌کننده وب سایت تان بسیار بالا باشد. از این رو وب سایت شما باید به گونه ای طراحی شده باشد تا در این شرایط باری کاری که برای یک وب سایت خبری امری عادی است، بدون کندی و یا قطعی بتواند به عملکرد خود ادامه دهد. مورد دیگر قابلیت مشاهده وب سایت شما در دستگاه های دیگر نظیر موبایل و تبلت است.

این موضوع با طراحی اصولی وب سایت تان کاملا امکان پذیر است چرا که با در اختیار گذاشتن لینک خبرخوان تان برای کاربران، آن‌ها می‌توانند با نرم‌افزارهای خبرخوان گوناگونی که وجود دارد سرتیر اخبار و آدرس لینک‌های مرجع آن‌ها را دریافت کنند. همچنین اصول طراحی بهینه وب‌سایت برای موتورهای جستجو که سئو نام دارد نیز باید در طراحی وب سایت شما رعایت شود تا نام وب سایت شما در میان جستجو های خبری گوگل و در جهت پربازدید شدن آن مشاهده شود. بنابراین طراحی سایت خبری کمی پیچیده و متفاوت‌تر از دیگر وب سایت هاست و بهترین پیشنهاد به شما، استفاده از تجربیات و دانش یک طراح وب سایت برای طراحی اصولی وب سایت خبرخوان تان می‌باشد. برای طراحی وب‌ سایت خبرخوان با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی وب‌ سایت خبرخوان” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها (1)

سلام وقت بخیر

برای طراحی ی سیات خبرخوان کاملا حرفه ای صفر تا صد چقدر هزینه بره
لطفا از طریق ایمیل جواب بدین

دیدگاه ‏خود را بنویسید