طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت خرید گروهی

طراحی سایت خرید گروهی

طراحی وب سایت خرید و فروش گروهی

خرید گروهی و تخفیف عباراتی هستند که اگر اهل بازار و خرید و فروش باشید به کرات به آن ها برخورد می کنید. در کل فروشندگان مایل اند تا از روش های مختلفی اقدام به جذب مشتران خود نمایند. یکی از این روش ها استفاده از تخفیف است. ساده ترین نوع تخفیف همان تخفیف متداولی است که با اصطلاح چونه در میان فروشندگان و خریداران رایج است و هنگام تسویه حساب خرید، فروشندگان درصد کوچکی از مبلغ وجه مورد نظر را برای شما تخفیف می دهند. اما دسته دیگری از تخفیف که در فروشگاه های بزرگ مانند هایپر مارکت ها بیشتر به چشم می خورد، تخفیف گروهی است. ایده اصلی ارائه این نوع از تخفیف ها بر پایه فروش بالا است. هر چه فروش یک کالا به تعداد بیشتری انجام شود، فروشنده تخفیف بیشتری به خریداران می دهد.

شاید تنها این مدل را در بین هایپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ ببینید که به صورت متمرکز در حال فعالیت هستند؛ اما روش دیگری برای ارائه این نوع تخفیف ها وجود دارد. در واقع هر فروشنده ای مایل به خرید بیشتر محصولات خود است و اگر محصولات خود را به تعداد بالا و البته با مقدای تخفیف به فروش می رساند، این کار بسیار بهتر و با صرفه تر از عدم فروش محصولات است. از این رو اگر روشی برای متصل کردن محصولات فروشندگان مختلف و معرفی آن ها به توده مردم باشد، در این صورت می توان محصولات با تعداد زیادی را به فروش رساند. این کار شاید در ظاهر کمی سخت به نظر برسد، اما امروزه به لطف اینترنت و فناوری های ارتباطی، این کار به سادگی قابل انجام است.

طراحی حرفه ای سایت فروش گروهی

بهترین روش برای ارائه محصولات به همراه تخفیف، یک وب سایت می باشد. شما کافی است یک وب سایت تخفیف و خرید گروهی داشته باشید. البته تنها یک وب سایت داشتن کافی نیست. شما در کنار آن نیاز دارید تا با مراجعه و مذاکره با فروشندگان، محصولات مورد نظر آن ها را به همراه تخفیف مورد توافق در وب سایت تان قرار دهید. سپس مشتریان با مراجعه به وب سایت شما و خرید بن های تخفیف می توانند به فروشگاه ها معرفی گردند.

در واقع شما هم فروشگاه ها و هم محصولات آن ها را به مشتریان معرفی می کنید و هم سبب جذب مشتری و رساندن پیام های تخفیفات به او می شوید. در نهایت هم هر خریدی که توسط وب سایت شما صورت گیرد، به شما هم به عنوان واسط مقداری پورسانت تعلق می گیرد. بنابراین با داشتن یک وب سایت می توانید این مهم را به خوبی به سرانجام برسانید؛ اما وب سایت شما باید چگونه باشد و چه مواردی را شامل شود؟ آیا اگر یک وب سایت با بازدید کم داشته باشید اصلا فروشندگان مجاب می شوند که محصولات شان را در وب سایت شما قرار دهند؟

طراحی سایت خرید گروهی

یک وب سایت خرید گروهی چگونه وب سایتی است و چه ویژگی هایی دارد؟

برای اینکه بتوانید طراحی سایت خرید گروهی موفق در فضای مجازی داشته باشید، موارد و آیتم های گوناگونی وجود دارد که باید در طراحی وب سایت تان در نظر بگیرید. مواردی که برخی جزء مولفه های کارکردی وب سایت تان هستند و برخی نیز کمی تخصصی تر و فنی تر در راستای فعالیت موفقیت آمیز آن در فضای مجازی به کار گرفته می شوند.

در حالت کلی وب سایت شما به عنوان یک وب سایت خرید گروهی می تواند دارای ویژگی های زیر باشد:

 • طراحی سایت  ظاهری و گرافیکی زیبا و جذاب برای جلب اعتماد مشتری در نگاه اول
 • امکان معرفی کامل وب سایت و فعالیت های خرید و تخفیف گروهی که از طریق آن انجام می شود
 • امکان آموزش کامل و تصویری شیوه استفاده از وب سایت و بن ها و تخفیف های گروهی موجود در آن
 • امکان عضو گیری ثبت نام از افراد جهت مدیریت کلیه خرید هایی که انجام می دهند
 • امکان نمایش تخفیفات موجود در دسته بندی های موضوعی نظیر کالا، رستوران و کافی شاپ، پزشکی و سلامت، آموزشی و…
 • امکان ارائه کلیه اطلاعات در رابطه با محصولات شامل توضیحات، قیمت، میزان و شرایط تخفیف، تصاویر و ویدئو ها، آدرس محل فروشگاه و…
 • امکان ارائه پیشنهاد های برتر روز در قالب های مختلفی نظیر اسلاید شو
 • امکان دریافت نظرات کاربران در رابطه با محصولات در صفحات محصولات
 • امکان پاسخ به سوالات کاربران در قالب هایی نظیر پرسش های متداول و یا گفتگوی مجازی
 • امکان به اشتراک گذاری پیشنهادات از طریق شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و تلگرام
 • امکان جستجو در طراحی وب سایت و در میان کلیه محصولات
 • امکان پشتیبانی از کاربران
 • و…

ملزومات فنی و تخصصی یک وب سایت خرید گروهی

اما وب سایت خرید گروهی شما علاوه بر موارد کارکردی اشاره شده، بایستی دارای دسته دیگری از ملزومات باشد. مواردی که کمی عمیق تر و تخصصی تر هستند و در راستای کارکرد صحیح و موفقیت آمیز وب سایت تان در فضای مجازی می باشند. از مهم ترین این موارد می توان به سئو اشاره کرد. وب سایت شما بدون کاربر و بازدید کننده ارزشی برای تولید کنندگان و فروشندگان در جهت ارائه محصولات آن ها ندارد. یکی از بهترین راه ها برای پر بازدید کردن وب سایت تان، طراحی بهینه آن برای موتور های جستجو می باشد.

با این کار هنگام انجام جستجو های مرتبط با وب سایت تان در موتور های جستجویی نظیر گوگل، وب سایت شما در صفحه اول نتایج و بالاتر از رقبا نمایش داده خواهد شد. مورد مهم دیگر طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرای وب سایت تان است. با این کار کاربران شما می توانند با دستگاه های مختلفی نظیر موبایل و تبلت به وب سایت شما متصل شده و از خدمات آن استفاده کنند بدون آنکه مشکلی در مشاهده محتوای آن داشته باشند.

در واقع محتوای وب سایت ما متناسب با اندازه صفحه نمایش دستگاه کاربر تنظیم شده وبه او نمایش داده می شود. موارد فنی دیگر نظیر سرعت بالا، دسترسی پذیری، امنیت و… وجود دارد که باید متناسب با نیاز و کارکرد وب سایت تان در طراحی آن در نظر گرفته شود. با توجه به تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و باتجربه در امر طراحی وب سایت تان یاری بگیرید. برای طر احی حرفه ای سایت خرید گروهی با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط