طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت درب ضد سرقت

طراحی وب سایت حرفه ای

در طول تاریخ بشر، همواره انسان های بزرگی بوده و هستند که با تلاش و کوشش فراوان، دستاورد هایی را به بشر هدیه داده اند. اما در کنار همه این افراد سخت کوش و فداکار که برای بهتر زیستن انسان ها در حال تلاش اند، انسان هایی نیز وجود دارند که بنا به هر دلایلی که امروزه روانشناسان بخشی از آنها را دریافته اند، تصمیم به انجام کار های نادرستی می گیرند که سبب صدمه دیدن و آزار انسان ها می شود . امروزه بخش اعظمی از این کارها در دسته بندی های قانونی و قضایی با نام جرم شناخته می شوند و نهاد های امنیتی نظیر پلیس ، دائما در حال تلاش جهت دستگیری این گونه افراد می باشند.اما علاوه بر تلاش های فردی ، دانشمندان و انسان های خلاق توانسته اند با ایجاد ابزار و دستگاه هایی ، از رخ دادن بخشی از این جرم ها جلوگیری نمایند.

اقداماتی که امروزه در دسته ایمن سازی قرار می گیرند. یکی از مهترین این اقدامات ، ایمن سازی خانه ها و ساختمان ها در مقابل سرقت است. از جمله مهمترین دستاورد های بشر در این حوزه می توان به درب های مستحکمی که از آنها با نام درب های ضد سرقت یاد می شود نام برد.به دلیل اینکه هر خانه و مغازه ای به نحوی در مقابل سرقت مخصوصا در نواحی با امنیت کمتر آسیب پذیر هستند، امروزه بازار بسیار خوبی در این حوزه و به منظور ایمن سازی ساختمان ها ایجاد شده است که از جمله مهمترین آنها می توان به درب های ضد سرقت و دوربین های مدار بسته اشاره کند.

بدین منظور، بسیاری از افراد به نحوی وارد این کسب و کار شده و به ساخت و ارائه این درب های مستحکم می پردازند. اما این افراد می توانند دامنه اقدامات خود را بسیار گسترده تر نمایند، کافی است که کل شهر و یا کل کشور را از خدمات خود مطلع کنند. اما آیا روش به صرفه ای برای اینکار وجود دارد؟ بله. کافی است که از قدرت های فضای مجازی در دنیای امروز استفاده نمایند.یک وب سایت درب ضد سرقت داشته باشیداگر به نحوی در این بازار مشغول به ارائه محصولات و خدمات می باشید، ممکن است بخواهید بهترین روش را برای گسترش دامنه فعالیت های خود انتخاب کنید.

پیشنهاد ما به شما داشتن یک سایت حرفه ای درب ضد سرقت است. اما چرا؟

دلیل اصلی آن ضریب نفوذ بالای اینترنت در میان مردم است. امروز اکثر افراد بخش اعظمی از وقت خود را در گوشی ها و تبلت های خود و مشغول وب گردی هستند. اما در این میان افرادی هم هستند که به دنبال دریافت سرویس و یا حداقل آشنا شدن و یافتن بهترین سرویس ها، از اینترنت و موتور های جستجو استفاده می کنند. پس چه خوب است اگر کسی در گوگل به دنبال کسب اطلاعات و تهیه درب های ضد سرقت بود، وب سایت شما را مشاهده و انتخاب نماید.

اما یک وب سایت درب ضد سرقت چگونه وب سایتی است؟

به طور کلی یک وب سایت ویژه ارائه خدمات و محصولات درب ضد سرقت می تواند دارای ویژگی های زیر باشد :

 • یک طراحی ظاهری زیبا و جذاب و متناسب با موضوع امنیت ساختمان ها و درب های ضد سرقت در طراحی وب سایت
 • بخش معرفی کامل خدمات و فروشگاه تان به همراه نمایش آدرس آن بر روی نقشه های اینترنتی نظیر گوگل مپ
 • معرفی کامل محصولات تان در قالب دسته بندی های مرتب نظیر درب های ضد آب، درب ضد سرقت، درب ضد حریق و…
 • امکان ارائه اطلاعات کامل و کافی پیرامون هر یک از محصولات
 • امکان نمایش تصاویر و ویدئو های مربوط به محصولات
 • امکان تماس و مشاوره با کارشناسان در جهت کسب اطلاعات و خرید محصولات
 • امکان نمایش محصولات در قالب کاتالوگ های اینترنتی در طراحی سایت
 • امکان نمایش نمونه کارها و پروژه های سفارشی که انجام شده است
 • امکان ارائه لیسانس ها وگواهی های اخذ شده
 • امکان دریافت نظرات و پیشنهادات کاربران
 • امکان ثبت درخواست اخذ نمایندگی توسط کاربران
 • امکان ارائه مقالات آموزشی مرتبط با انواع درب های ضد سرقت و نحوه ساخت آنها
 • امکان پرداخت الکترونیکی از طریق درگاه های پرداخت به منظور انجام اموری نظیر رزرو و ثبت سفارش
 • و…

بنابراین با داشتن یک وب سایت ویژه ارائه خدمات و محصولات درب های ضد سرقت، شما می توانید محصولات تان را به همگان در سطح اینترنت معرفی کرده و باعث رونق کسب وکار خود شوید.
اصول فنی که باید در طراحی وب سایت تان در نظر بگیریدجدا از موارد تخصصی که یک وب سایت تخصصی ضد سرقت باید داشته باشد ، وب سایت شما برای موفقیت در فضای مجازی نیاز به رعایت یکسری اصول فنی دارد. مواردی که در ظاهر برای کاربران تان قابل مشاهده نیستند اما در زیربنای موفقیت وب سایت تان، نقشی اساسی دارند.

سئو و بهینه سازی

سئو به معنای انجام مجموعه فعالیت های تخصصی است که انجام می گیرد تا وب سایت شما برای موتور های جستجویی نظیر گوگل بهینه گردد. در این صورت هنگام جستجوی نظیر “درب ضد سرقت”، وب سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده خواهد شد و این سبب پر بازدید شدن وب سایت تان می گردد. طراحی ریسپانسیو : به این معنا است که وب سایت شما قابلیت مشاهده صحیح توسط دستگاه های با اندازه صفحه نمایش های متفاوت نظیر موبایل، تبلت و کامپیوتر را داشته باشد.موارد فنی مهم دیگری نظیر سرعت ، در دسترس پذیری، امنیت و… وجود دارد که باید در طراحی وب سایت تان در نظر گرفته شود.

از این رو با توجه به فنی بودن این موارد و به منظور دوری از این پیچیدگی ها و تمرکز بر روی کسب وکار خود، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و باتجربه در جهت طراحی حرفه ای وب سایت تان یاری بگیرید تا بتواند علاوه بر طراحی آیتم های تخصصی یک وب سایت درب ضد سرقت، موارد فنی را نیز به خوبی در طراحی وب سایت تان در نظر بگیرد. برا ی طراحی سایت درب ضد سرقت خود با کارشناسان گروه سایت سازان درارتباط باشید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید