طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت آرایشی | طراحی سایت زیبایی

طراحی سایت آرایشی | طراحی سایت زیبایی

طراحی سايت آرايشی و زیبایی

از زمانی که بشر وجود داشته است ، تعریف زیبایی با توجه به گذر زمان دچار تغییر و دگرگونی شده است. اما نکته ای که حائز اهمیت است وجود زیبایی به عنوان مولفه ای مثبت و ثابت در همه عصرها و زمان هاست. انسان ها همواره دوست داشته اند زیبا باشند و در نگاه خود و دیگران جذاب و دلپسند باشند. طبیعتا ظاهر افراد یکی از تاثیرگذارترین مولفه ها در ارتباطات اجتماعی نیز می باشد. بنابراین زیبایی همواره مهم بوده و هست و خواهد بود. نکته جالبی که اما وجود دارد این است که تعریف بشر از زیبایی کاملا متغیر است. این تغییر که از آن با نام مد یاد می شود کاملا وابسته به متغیر های فرهنگی و عصر و زمانه می باشد.

بنابراین ، همراه با مد، زیبایی بشر نیز در حال تغییر است. در این راستا  با رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی ، کسب و کار ها و ابزار های زیادی در این حوزه ایجاد گردید. از کارهای پر درآمدی مانند عمل ها و جراحی های زیبایی گرفته تا فروش لوازم آرایشی و زیبایی. اما یکی از کسب و کار هایی که از ابتدا وجود داشته و همیشه وجود خواهد داشت و تنها ابزارها و روش ها تغییر می کند ، آرایشگاه ها و سالن های زیبایی است.

اگر شما صاحب یکی از این سالن های آرایشی زیبایی و یا آرایشگاه باشید، ممکن است با وجود همه ابزارهای جدید کسب وکار خود را بسیار پررونق و همگام با تکنولوژی روز دنیا می دانید. دفترچه های مدل ها، قیچی و شانه های خاص ، شستشو ، کرم ها و ژل های سر و…. . اما شما می توانید باز هم پیشرفت کنید و این پیشرفت می تواند چندین برابر در کسب و کار شما تاثیر بگذارد.

یک وب سایت آرایشی و زیبایی داشته باشید

عصر حاضر ، دوره انقلاب اطلاعات و ظهور اینترنت است. شما هم مثل خیلی از افراد جامعه امروزی ، درکنار حضور و فعالیت در جامعه، بخشی از فعالیت های خود را نیز در گوشی تلفن همراه خود و در میان وب سایت ها و شبکه های اجتماعی می گذرانید. اصلا امکان دارید به دنبال مد ها و روش ها جدید به منظور پیشرفت در کار خود بوده باشید.

طراحی سایت آرایشی | طراحی سایت زیبایی

اما با همه محاسن اینترنت ، شما می توانید با طراحی سایت آرایشی برای آرایشگاه و یا سالن زیبایی تان ، از ظرفیت های عظیم این شبکه جهانی بیش از پیش بهره ببرید.

طراحیوب سایت زیبایی می تواند آیتم های زیر را در اختیار شما قرار دهد :

  • دارا بودن یک گرافیک و طراحی ظاهری زیبا و متناسب با کارتان
  • امکان معرفی کامل خود و کار خود به همراه مشخص کردن مکان و ساعات کار
  • امکان رزرو نوبت از طریق وب سایت
  • امکان قرار دادن مقالات آموزشی در حوزه خود
  • امکان قرار دادن نمونه کارهایتان به صورت تصویر و ویدئو
  • امکان معرفی کامل سرویس ها و خدماتی که ارائه می کنید
  • امکان مشاوره با افراد
  • امکان فروش اینترنتی محصولات مربوطه از طریق فروشگاه و پرداخت الکترونیکی
  • امکان نظرسنجی کاربران از مد ها و مدل های شما
  • و….

بنابراین با داشتن یک وب سایت آرایشی و زیبایی ، در ساده ترین حالت می توانید فعالیت های خود را گسترده کرده و به دنبال آن مشتریان خود را نیز افزایش دهید. همچنین می توانید با استفاده از ظرفیت غنی اینترنت و فروشگاه های اینترنتی ، اقدام به فروش محصولات آرایشی بهداشتی در کنار فعالیت های خود بکنید.

آیا داشتن طراحی سایت زیبایی و آرایشی کافی است ؟

اگر شما به نحوی بتوانید وب سایتی طراحی و یا تهیه کنید که تقریبا آیتم های ذکر شده را داشته باشد ، آیا می توان با قاطعیت گفت که کار شما موفقیت آمیز خواهد بود. خیر. نمی توان گفت. اما چرا؟

اصول طراحی وب سایت : سئو ، سرعت ، فضا و …

یک وب سایت آرایشی بهداشتی خوب و باکیفیت ، علاوه بر داشتن ظاهر و گرافیک قابل قبول و آیتم های ذکر شده ، باید دارای تعدادی ویژگی های تخصصی نیز باشد. ویژگی هایی که اهمیت آنها اگر بیشتر نباشد کمتر هم نیست.

سئو :

در حال حاضر بیشتر مراجعات به وب سایت ها نه از طریق تبلیغات و طراحی ظاهری خوب آنها ، بلکه از طریق موتور های جستجو حاصل می شود. یعنی کاربران با جستجوی عبارات مورد علاقه و نیاز خود به وب سایت های مورد نظر ارجاع داده می شوند. اما آیا با جستجوی عبارات مرتبط با زیبایی و موارد آرایشی بهداشتی ، آیا اصلا وب سایت شما در نتایج گوگل نمایش داده می شود؟ بستگی دارد. اگر در طراحی وب سایت شما مجموعه ای از اقدامات با نام سئو برای بهینه سازی وب سایت شما برای موتور های جستجو انجام شده باشد ، بله . وب سایت شما در نتایج صفحه اول جستجو نشان داده خواهد شد و به این طریق روزانه کاربران جدیدی به وب سایت شما مراجعه می کنند.

سرعت :

وب سایت شما باید سریع باشد و کاربران زمان زیادی را برای بالا آمدن مطالب آن از دست ندهند چرا که در عصر حاضر چنین وب سایت هیچ جایگاهی در بین کاربران اینترنتی ندارد.

فضا :

نکته دیگر در طراحی سایت ، فضای مورد نیاز برای ذخیره محتواهای شما و مدیریت ارائه آن ها است. همچنین وب سایت شما باید در دسترس باشد. این بدان معنی است که در اکثر ساعات شبانه روز بتوان به وب سایت شما دسترسی پیدا کرد. و …. فاکتور های تخصصی دیگر.

بنابراین ، همان طور که ملاحضه کردید برای موفقیت در عصر اینترنت و فضای مجازی ، نیاز به طراحی یک وب سایت تخصصی آرایشی بهداشتی دارید که علاوه بر دارا بودن آیتم ها و ویژگی ها تخصصی مربوط به حرفه و کارتان ، زیرساخت های فنی مربوطه را نیز به درستی پیاده سازی کند تا یک سایت زیبا ، سریع و با کیفیت و مهم تر از همه پربازدید داشته باشید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
طراحی سایت آرایشی
امتیاز
51star1star1star1star1star

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید