طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت ساختمانی | طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی | طراحی سایت شرکت ساختمانی

برای اطلاع از سایر دسته بندی ها و زمینه ها به صفحه طراحی سایت مراجعه نمایید.

طراحی سايت ساختمانی

تا پیش از ورود به عصر صنعتی و وقوع انقلاب صنعتی ، قوی ترین افراد جامعه با بالاترین جایگاه اجتماعی، کسانی بودند که زمین بیشتری داشتند. اما کم کم این اوضاع تغییر کرد و محصولات و خدمات با ارزش دیگری معرفی شدند. در حال حاضر قدرتمند و ثروتمند را کسی می دانند که دانش داشته باشد. اما نکته قابل توجه این است که ارزش و جایگاه زمین و ساختمان نیز رشد خود را داشته است.

طبیعتا انسان ها در هر دوره ای که از رشد و پیشرفت علوم مختلف باشند ، نیازمند فضایی برای زندگی می باشند. اتفاقا نکته جالب این است که نه تنها ساختمان ها هنوز هستند ، بلکه صنایع و تکنولوژی ها نیز در جهت خدمت به آنها در جهت بالا بردن کیفیت آنها حرکت کرده اند. بنابراین ساختمان ها همواره با ارزش و مهم خواهند بود.

طراحی سایت شرکت ساختمانی

همین امر سبب شده است که خیلی از افراد با به دست آوردن سرمایه اولیه ای ، وارد فضای ساخت و ساز ساختمانی شوند. این امر در ایران همواره وجود داشته است تا جایی که در برخی از دوره ها خانه هایی خالی ایجاد شده است که برای مدت ها کسی در آن ها زندگی نمی کرد.

اگر شما هم در این حوزه فعالیت می کنید ، شاید در نگاه اول با تعجب دارید این مطلب را مطالعه می کنید. طراحی سایت شرکت ساختمانی اصلا معنایی دارد؟ آیا وب سایت برای ما ساختمان می سازد ؟ آیا اصلا می توان وجوه چند صد میلیون تومانی را به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت و سایت منتقل کرد؟ اصلا مگر معامله بدون حضور فیزیکی امکان پذیر است ؟

قطعا پاسخ به همه سوال های ذکر شده منفی است. یک وب سایت ساختمانی نمی تواند هیچ کدام از موارد ذکر شده را برای شما به ارمغان بیاورد. اما یک وب سایت ساختمانی دری به سوی دنیای مجازی است. در ساده ترین حالت می تواند شما را به مشتریان زیادی متصل کند و به کسب و کار شما رونق ببخشد. اما واقعا یک وب سایت ساختمانی چگونه است؟

طراحی سایت ساختمانی | طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی و شرکتی چه خصوصیاتی دارد

در دنیای امروز ، انسان ها در کنار زمانی که در دنیای واقعی حضور دارند و کار و زندگی می کنند ، بخشی از زندگی شان نیز در دنیای مجازی می گذرد. دنیای بزرگ و گسترده ای که سبب نزدیکی همه انسان ها با یکدیگر شده است.

این فضای گسترده یک فرصت بسیار خوب برای صاحبان کسب و کار است. از دید تجارت و کسب وکار ، همه افراد و کاربران اینترنتی مشتریان بالقوه به حساب می آیند. بنابراین شما نیز می توانید از این فضا استفاده کنید. برای اینکار کافی است تا تنها یک وب سایت داشته باشید. اما نه هر وب سایتی. شما باید یک وب سایت تخصصی ساختمانی داشته باشید.

طراحی سایت ساختمانی وشرکتی در ساده ترین حالت می تواند دارای ویژگی های زیر باشد :

 • ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با فضای ساخت و ساز ساختمانی در طراحی سایت
 • امکان معرفی کامل شما و توانایی ها و تجارب تان
 • امکان معرفی کامل پروژه هایی که تاکنون انجام داده اید
 • امکان قرار دادن تصاویر و ویدئوهای مربوطه در کنار توضیحات
 • امکان نمایش پروژه های فعلی به همراه میزان پیشرفت آن ها
 • امکان قرار دادن درگاه های ارتباطی مختلف
 • امکان ارتباط با کابران تحت عنوان مشاور و یا مشارکت در ساخت
 • امکان پیش فروش پروژه ها و رزرو وقت و توانایی شما و امکان پرداخت الکترونیکی در صورت نیاز
 • امکان درج نظر کاربران راجع به همکاری ها و پروژه ها
 • امکان قرار دادن مقاله های آموزشی متناسب با فضای ساخت و ساز در صورت نیاز
 • آشنا کردن کامل کاربر با نحوه انجام پروژه و رویداد ها و فازهای متفاوت آن
 • پشتیبانی و ارتباط با کاربران
 • و …

بنابراین داشتن یک وب سایت ساختمانی می تواند خدمات زیادی را برای کاربران اینترنتی که مشتریان بالقوه شما هستند فراهم کند تا آنهایی که علاقه مند و نیازمند مهارت ها توانایی های شما باشند بتوانید از وجود شما آگاه شوند و خیلی سریع به شما دسترسی پیدا کنند.

اما برای رسیدن به حداقل هدف داشتن یک وب سایت ساختمانی که معرفی شما به همگان است ، باید مسائل فنی دیگری نیز در طراحی وب سایت تان درنظر بگیرید.

موارد فنی و تخصصی در طراحی سایت

همان طور که بیان شد ، شما باید از طریق وب سایت تان ، خود و خدمات تان را به کاربران اینترنتی ارائه دهید. برای اینکار وب سایت شما باید بازدید کننده داشته باشد. برای پربازدید بودن وب سایت تان باید مواردی را در طراحی وب سایت تان در نظر بگیرید که مهم ترین آنها سئو است.

سئو سایت به معنای انجام مجموعه فعالیت های تخصصی است که انجام می گیرد تا وب سایت شما برای موتور های جستجویی نظیر گوگل بهینه سازی گردد. در این صورت هنگام جستجوی عباراتی متناسب با وب سایت شما ، وب سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده خواهد شد و این سبب خواهد شد که افراد زیادی وارد وب سایت شما شوند چرا که عمده ترافیک ورودی به وب سایت ها از طریق موتور های جستجو صورت می گیرد.

همچنین سرعت بالا آمدن وب سایت شما نیز باید مناسب باشد و کاربر نباید زمان زیادی را منتظر بماند تا محتوای وب سایت شما را دریافت کند و تجربه نشان داده که در عصر حاضر به دلیل وجود دیگر رقبا ، کاربر با مشاهده وب سایت کند شما ، سریعا صفحه وب سایت را بسته و به وب سایت دیگری می رود.

طراحی سایت ریسپانسیو

نکته دیگری که باید در طراحی سایت شرکت شما در نظر گرفته شود قابلیت مشاهده صحیح آن در دستگاه های مختلف می باشد. یعنی محتوای دریافتی وب سایت شما در موبایل باید کاملا متفاوت از محتوای دریافتی برای کامپیوتر باشد چرا که اندازه صفحه نمایش این دو دستگاه متفاوت است. از این ویژگی با نام ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن وب سایت نام برده می شود.

بنابراین برای استفاده حداکثری از وب سایت تان ، باید در کنار مولفه های تخصصی مربوط به صنعت ساختمان ، ویژگی های فنی و زیربنایی نیز در طراحی در نظر گرفته شود. بهترین کار برای دوری از پیچیدگی های مربوطه و داشتن یک وب سایت باکیفیت ، محول کردن امر طراحی وب سایت تان به یک طراح ماهر و باتجربه می باشد تا بتواند وب سایت مدنظر شما را به بهترین نحو ممکن طراحی و پیاده سازی نماید.برای طراحی سایت حرفه ای ساختمانی با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

طراحی سایت ساختمانی | طراحی سایت شرکت ساختمانی

دیدگاه ‏خود را بنویسید