طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت سفارش آنلاین مقاله و پایان نامه

طراحی سایت سفارش آنلاین مقاله و پایان نامه

مقدمه ای برای طراحی سایت

همان طور که احتمالا شنیده اید، امروزه علاوه بر پیشرفت علم و فناوری در همه عرصه‌ها، سرعت تولید علم نیز بسیار افزایش یافته است. شاید در نگاه اول عباراتی نظیر تولید علم و رشد شتاب علمی برای شما کمی غیر آشنا به نظر رسد، اما در واقع آغاز و منشا تولید علم در دانشگاه ها و توسط دانشجویان می‌باشد. احتمالا شما نیز در بخشی از مقطع تحصیلی خود را در دانشگاه گذارنده اید و اطلاع دارید که برای فارغ التحصیلی، شما نیاز به ارائه پایان نامه هستید.

این پایان نامه‌ها در سطح کارشناسی می‌تواند موضوعات فعلی رشته تحصیلی شما در سطح اجرا و پیاده سازی باشد؛ اما هر چه سطح تحصیلی شما افزایش می‌یابد، شما کم‌کم با موضوعات و اصطلاحاتی نظیر مقاله، ژورنال و کنفرانس آشنا می شوید و ارائه یک پایان نامه قابل دفاع که به موضوعی به روز می پردازد و درصدد بهبود آن است و یا حتی مقاله‌ای که یک ایده جدیدی را در شاخه‌ای مطرح می‌کند، جزئی از وظایف شما به عنوان یک دانشجوی سطوح تکمیلی می‌شود. اما احتمالا خودتان هم این موضوع را تجربه کرده‌اید که با توجه با فاصله زیاد علمی بین استادان و دانشجویان، معمولا ارتباط و یافتن نقطه شروع کمی سخت است. معمولا دانشجویان به دنبال یافتن اطلاعات بیشتر از دوستان و دانشجویان دیگر هستند.

طراحی سایت حرفه ای

بسیاری درصدد مشاوره برای انتخاب موضوع هستند، برخی درصدد همکاری از افراد با تجربه در حین کار می‌باشند و برخی نیز به دنبال یافتن مقاله و پایان نامه بر اساس شرایط ویژه‌ای که دارند، در مکان‌هایی مانند میدان انقلاب به جستجو می‌پردازند.این خلا در کنار دانشگاه‌ها امروزه توسط گروه‌های مختلفی از دانشجویان با تجربه در مقاطع گوناگون در حال پر شدن می‌باشد.

اما ممکن است شما بخواهید کار خود را در این حوزه کمی گسترده‌تر کرده و خدمات مختلف خود را در زمینه مشاوره و ارائه مقالات و پایان نامه‌ها با کیفیت بالاتری ارائه نمایید. در این صورت با توجه به شرایط کنونی، پیشنهاد ما به شما استفاده از یک ابزار فوق العاده قوی و گسترده است تا بتوانید خدمات خود را به صورت غیرحضوری و در لحظه به دانشجویان و مشتریان خود ارائه نمایید. برای این کار کافی است با طراحی وب سایت تخصصی سفارش آنلاین مقاله و پایان نامه ، پا در عرصه اینترنت گذارید.

یک وب سایت تخصصی برای سفارش مقاله و پایان نامه داشته باشید

امروزه دیگر نیازی از صحبت درباره اینترنت و اهمیت و گستردگی آن نمی‌باشد. بسیاری از نیاز های جوامع دانشجویی ما در زمینه‌های پژوهشی گوناگون، در این فضا پاسخ داده می‌شود. حتی اینترنت و مقالات موجود در سراسر دنیا یکی از بهترین منابع برای تهیه پایان نامه‌ها و مقالات می‌باشند، اما قطعا در این زمینه اینترنت یک ابزار است و به تنهایی کاربردی ندارد.

این فضا نیاز به متخصصانی دارد تا بتوانند با مشاوره، منابع مناسبی در اختیار دانشجویان و علاقه مندان قرار دهند و در زمینه‌هایی که فردی مایل به سفارش کار خود به صورت تخصصی باشد، اینترنت بستری را فراهم کند تا شما بتوانید شرایط پایان نامه و یا مقاله دریافتی فرد را با او در میان گذاشته و در این بستر و به صورت غیر حضوری، کار را به او تحویل دهید.اما یک چنین وب سایتی چگونه وب سایتی است و چه ویژگی‌هایی دارد؟ به طور کلی یک وب سایت تخصصی برای سفارش مقاله و پایان نامه باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

معرفی و ارائه رزومه و تجربه کاری

در نگاه اول، مراجعان شما که قالبا جامعه دانشجویی می‌باشند نیازمند تایید اعتبار شما می‌باشند؛ بنابراین شما باید به طور کامل گروه تحقیقاتی و زمینه‌های فعالیت خود را در کنار نمونه مقالات و پایان نامه‌های تا از طریق وب سایت در اختیار کاربران و علاقه مندان تان قرار دهید. همچنین شماره‌های تماس و آدرس نیز می‌تواند به این اعتبارسنجی کمک کند.

نمایش خدمات به صورت دسته بندی های مرتب

خدمات شما هر چقدر هم گسترده باشد، باید در دسته بندی های مرتبی به کاربران نمایش داده شود تا آن‌ها دچار سردرگمی نشوند. مواردی مانند پروژه دانشجویی، پایان نامه دانشجویی، مقاله دانشجویی، تحقیق دانشجویی، خدمات ترجمه، رشته تحصیلی و … می‌توانند موضوعات مورد نظر باشند.

انجام سفارش و امکان رهگیری

در موارد انجام سفارش، باید سازو کار و مراحل مرتبی برای اینکار وجود داشته باشد. در ابتدا باید فرد در دسته‌بندی خود، موضوع خود را انتخاب نماید و پس از پر کردن فرم، اطلاعات کامل خود و توضیحات کافی راجع به محصول مورد انتظار خود را ارائه نماید. در مرحله بعدی کارشناس مربوط با توجه به موضوع فرد بایستی به او معرفی شود و امکانی برای انجام گفتگوی اینترنتی و یا تلفنی فراهم شود. پس از انجام توافقات، فرد باید امکان رهگیری درصد پیشرفت محصول خود را از طریق سایت داشته باشد و در انتها بتواند فایل خود را تحویل بگیرید. کلیه گفتگوهای لازم بر سر قیمت نیز می‌تواند از طریق پنل کاربری انجام شود.

پرداخت آنلاین

همچنین در انجام سفارش‌های گوناگون، کاربران باید بتوانند از طریق درگاه های پرداخت وجوه مورد نظر را پرداخت نمایند. گزارش پرداخت‌های انجام شده کاربر و پیگیری تراکنش‌ها نیز از جمله خدماتی است که می‌تواند از بخش مالی پنل های کاربری افراد قابل دسترسی باشد.

موارد فنی

اما جدا از موارد اشاره شده، یک وب سایت سفارش آنلاین مقاله و پایان نامه برای موفقیت در فضای مجازی نیازمند داشتن یکسری اصول فنی در طراحی سایت می‌باشد. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو که سبب مشاهده وب سایت در صفحات اول نتایج جستجو می‌گردد، طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرای وب سایت که سبب مشاهده وب سایت از طریق دستگاه های گوناگون نظیر تبلت و موبایل می‌شود، سرعت و دسترس پذیری وب سایت و امنیت از جمله اصولی است که بایستی در طراحی وب سایت در نظر گرفته شود.با توجه به فنی بودن و تخصصی بودن اصول طراحی، پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و باتجربه در امر طراحی استفاده گردد تا با استفاده از تجربه و دانش فنی خود بتواند موارد فوق را در طراحی وب سایت در نظر بگیرد.

برای طراحی سایت سفارش آنلاین مقاله و پایان نامه با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید