طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت شبیه بامیلو

طراحی سایت شبیه بامیلو

طراحی وب سایت فروشگاهی

در دنیای امروز، همه به دنبال فروش هستند. بسته به اینکه شما در چه شغلی مشغول به کار باشید، در حال ارائه و فروش چیزی هستید. شاید این موضوع در بعضی جایگاه‌های خدماتی معنا نداشته باشد، اما اگر کمی بیشتر دقت کنید، شما در حال ارائه مهارت‌های خود در قالب فعالیت در آن بخش می‌باشید. اما اگر بخواهیم به صورت ویژه به فروش اشاره کنیم، می‌کنیم به انواع صنوف مختلفی مانند پوشاک، خوراک و انواع کالاهای دیجیتال اشاره کرد. فروشگاه‌هایی که به برخی از آن‌ها سالانه و به برخی دیگر به صورت روزانه مراجعه می‌کنید تا بخشی از نیازهای خود را برآورده کنید؛ اما اگر در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنید، احتمالا در سال‌های اخیر متوجه تغییری در فروشگاه‌ها شده باشید.

ایجاد و گسترده شدن فروشگاه‌های با نام فروشگاه های زنجیره ای. فروشگاه هایی که با گردآوری و ارائه انواع مختلف محصولات، سعی در کاهش مراجعات فروشگاهی روزانه شما به یک مکان دارند. این موضوع بسیار مفید و کارساز واقع شد و امروزه بسیاری از نیازهای روزانه به ویژه نیاز های خوراک از طریق این فروشگاه ها قابل پاسخگویی است.

طراحی سایت حرفه ای

اما موضوع دیگری که به موازات توسعه این فروشگاه های زنجیره ای در حال گسترش است، مفهومی به نام فروشگاه های اینترنتی است. اینترنت به عنوان ابزاری برای بشر، خدمات و سرویس های گوناگونی را برای او به ارمغان آورده است. مهم ترین دستاورد اینترنت ایجاد ارتباطی سریع و 24 ساعته میان افراد مختلف می باشند. این موضوع سبب شده است تا بسیاری از فروشگاه ها به دنبال ایجاد یک نسخه مجازی از فروشگاه خود باشند و محصولات خود را در این فضا به هزاران کاربران اینترنتی به فروش برسانند. در مدل های فروشگاه های اینترنتی معمولا دو حالت کلی وجود دارد: حالت اول فروشگاه هایی که مستقلا در حال ارائه محصولاتی هستند که خودشان تولید و یا تهیه کرده اند. دسته دوم که جدیدا در حال ظهور و گسترش هستند فروشگاه هایی هستند که به عنوان واسطی برای ارائه محصولات ارائه کنندگان مختلف انواع کالا ها می باشد.

در واقع این فروشگاه ها با فراهم ساختن شرایط و زیرساخت هایی این امکان را فراهم می کنند تا مشتریان زیادی از درب مغازه اینترنتی آن ها عبور کنند. این موضوع فرصت را برای ارائه انواع مختلف محصولات نظیر پوشاک، لوازم جانبی و الکترونیکی، صوتی تصویری، عطر و ادکلن و… فراهم می کند. از جمله مشهور ترین این مدل وب سایت ها می توان به بامیلو اشاره کرد. یک وب سایت فروشگاهی که با فراهم آوردن شرایط و زیرساخت های لازم، امکان عرضه انواع کالا را از طریق اینترنت برای علاقه مندان فراهم کرده است.

وب سایت فروشگاهی بامیلو چگونه وب سایتی است و چه ویژگی هایی دارد؟

در نگاه اول شاید طراحی سایت شبیه بامیلو یک وب سایت فروشگاهی ساده به نظر برسد؛ اما این وب سایت دارای پیچیدگی های طراحی بی شماری می باشد که سب شده است تا شرایطی فراهم شود تا فروشندگان و خریداران بتوانند به صورت مناسبی با یکدیگر تعامل کنند.

از جمله ویژگی ها و مواردی که یک وب سایت فروشگاهی نظیر بامیلو باید دارا باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • طراحی ظاهری زیبا و جذاب و متناسب با فضای فروشگاهی
 • امکان معرفی کامل فروشگاه و انواع کالا و خدماتی که ارائه می‌دهید
 • امکان نمایش محصولات در دسته بندی های مرتبی نظیر مد و لباس، زیبایی و سلامت، موبایل و تبلت، لوازم جانبی و الکترونیکی، فرهنگ و هنر، ورزش و گردش و…
 • امکان جستجو در وب سایت به صورت هوشمند و در میان کلیه محصولات موجود در وب سایت
 • امکان ارائه پیشنهاد های ویژه در اسلاید شو های مرتب در صفحه اول
 • امکان فراهم ساختن قسمت های مشخصی برای گذاشتن تبلیغات
 • امکان نمایش تمامی محصولات مرتبط با یک دسته با کلیک بر روی آن
 • امکان نمایش انواع تخفیف های گوناگون در کناری دسته بندی محصولات
 • امکان قرار دادن آخرین اخبار و اطلاعیه های فروشگاه در طراحی سایت
 • امکان قرار دادن مقالات آموزشی در رابطه با معرفی انواع محصولات
 • امکان قرار دادن آموزش کامل خرید محصولات و قرار دادن آموزش های مرتبط با محصولات مانند سایز برای لباس یا شرایط گارانتی برای محصولات دارای گارانتی
 • امکان ثبت همکاری به عنوان تامین کننده کالا از طریق وب سایت
 • امکان ثبت نام از کاربران و مدیریت خرید آن ها از طریق پنل کاربری و سبد های خرید
 • امکان ارسال ایمیل های اطلاع رسانی در رابطه با محصولات جدید
 • امکان نمایش توضیحات فنی کامل در رابطه با محصولات در صفحه مرتبط با آن ها
 • امکان درج نظرات کاربران پیرو انواع محصولات در صفحات ویژه محصولات
 • امکان رتبه بندی محصولات در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
 • امکان نمایش تصاویر و ویدئو های مرتبط با محصولات
 • امکان پشتیبانی از کاربران و پرسش و پاسخ میان آن‌ها
 • و…

پشتیبانی از ویژگی‌های فنی

بامیلو یا هر وب سایت فروشگاهی که تعداد مراجعه کننده و خرید روزانه بالایی دارد، نیازمند طراحی و فراهم ساختن زیرساخت های فنی لازم برای انجام این امور می باشد به طوری که کاربران با وجود شلوغی وب سایت، دچار هیچ گونه مشلکلی مانند کندی و یا قطعی اتصال نگردند. همچنین برخی اصول در طراحی نیز باید در وب سایت رعایت شود. از جمله مهم ترین این اصول می توان به طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا اشاره کرد. این طراحی سبب می شود تا کاربران بتوانند با استفاده از دستگاه های مختلفی نظیر انواع موبایل و تبلت که دارای اندازه صفحه نمایش متفاوتی هستند به وب سایت متصل شوند و مشاهده و خرید خود را انجام دهند. همچنین یک وب سایتی شبیه بامیلو یک فروشگاه آنلاین است و باید به صورت 24 ساعته توسط کاربران اینترنتی قابل دسترسی باشد.

برای حصول این ویژگی های فنی و ویژگی های ظاهری و ساختاری که به آن ها اشاره شد، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و با تجربه در امر طراحی استفاده نمایید تا بتواند با استفاده از تجربیات خود نه تنها تمامی آیتم ها و ویژگی های یک طراحی سایت فروشگاهی نظیر بامیلو را طراحی کند، بلکه تمامی اصول فنی مورد نیاز را نیز در طراحی وب سایت در نظر بگیرد. برای طراحی سایت شبیه بامیلو با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.