طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت شبیه بیب تونز

طراحی سایت شبیه بیب تونز

طراحی وب سایت دانلود موزیک

موسیقی سال های ماست که به بخش جداناپذیر زندگی انسان ها تبدیل شده است. هر چند منشا اصلی موسیقی را می توان در طبیعت و در میان صدای زیبای پرندگان، آبشارها و حرکت برگ های درختان دید، اما امروزه موسیقی به خوبی توانسته به عنوان تکمیل کننده و ارائه دهنده احساسات انسانی عمل کند و کم کم خود را به یک هنر غیر قابل جایگزین در میان انسان ها تبدیل کرده است. موسیقی امروزه در سبک های مختلف و توسط خوانندگان و ساز های مختلفی نواخته می شود.

نکته مهمی که امروزه و به کمک بستر اینترنت ممکن شده است، انتقال سریع موسیقی از تولید کنندگان به مصرف کنندگان است. دیگر نیاز نیست مثل گذشته در میان کاست ها و به سختی و جابجایی های زیاد، به دنبال موسیقی باشیم. کافی است از طریق اینترنت موسیقی های مورد علاقه خود را دانلود نماییم. اما با همه ویژگی های مثبتی که اینترنت در اختیار ما گذاشته است، این فضا سبب از بین بردن حق تکثیر قانونی این آثار در نزد تولیدکنندگان آن هاست.

طراحی وب سایت دانلود

برای تولید موسیقی هزینه ها و تلاش های زیادی صورت می گیرد و در عین ناباوری متوجه می شویم که تمامی این آثار به صورت رایگان و غیرقانونی در میان سایت های مختلف قابل دسترس می باشند. برای حل این مشکل در بستر اینترنت، وب سایت های نظیر بیب تونز ایجاد شدند. بیب تونز که همان طور که از اسمش مشخص است الهام گرفته شده از آی تونس است، یک وب‌گاه بارگذاری موسیقی فارسی‌زبان در ایران است. مهم ترین ویژگی های این وب سایت رعایت حق تکثیر و نیز رتبه‌بندی برترین‌های موسیقی می‌باشد. طراحی سایت شبیه بیب تونز به عنوان اولین مرجع دانلود آهنگ و موسیقی، با همکاری و مشارکت صاحبان آثار اقدام به جمع آوری کامل ترین آرشیو آهنگ و موسیقی در ایران نموده است.

آهنگ های موجود در بیپ تونز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستند و در عین حال طبق قراردادهای مُدون کلیه حقوق مادی و معنوی صاحبان آثار محفوظ است. از ویژگی های مهم بیب تونز می توان به دارا بودن آرشیو کامل آهنگ برای انواع آهنگ و موسیقی، در دسترس قرار دادن آهنگ های جدید در کمترین زمان ممکن برای همگان و فرهنگ سازی به منظور رعایت حقوق معنوی پدیدآورندگان انواع آهنگ و موسیقی اشاره کرد.

چگونه می توان وب سایتی نظیر بیب تونز طراحی کرد؟

بیب تونز در حالت کلی یک وب سایت برای دانلود موسیقی به صورت قانونی است؛ بنابراین به عنوان دو ویژگی مهم این وب سایت می توان قابلیت دانلود سریع و قابلیت پرداخت آسان نام برد.

اما در حالت کلی وب سایتی نظیر بیب تونز می تواند دارای ویژگی های نظیر موارد زیر باشد :

 • طراحی وب سایت ظاهری زیبا و جذاب و در عین حال با کاربری آسان برای کاربران
 • امکان معرفی کامل و ب سایت و کلیه خدماتی که از طریق آن به کاربران ارائه می شود
 • امکان نمایش راهنمایی های کامل و تصویری در رابطه با تهیه قانونی موسیقی ها با شرح مراحل پرداخت و دانلود
 • امکان مشاهده موسیقی ها بر اساس دسته بندی هایی بر اساس سبک نظیر پاپ، سنتی، کودکانه و…
 • امکان نمایش موسیقی بر اساس هنرمند و صاحب اثر موسیقی به همراه معرفی کامل
 • امکان جستجوی سریع در وب سایت و در میان کلیه موسیقی ها
 • امکان نمایش تازه ترین موسیقی های بازار
 • امکان نمایش موسیقی های رایگان
 • امکان نمایش دسته بندی های پرفروش و محبوب موسیقی بر اساس اقبال کاربران
 • امکان ربته بندی هفتگی موسیقی ها بر اساس میزان دانلود کاربران
 • امکان نمایش اطلاعات کامل موسیقی شامل تصویر و کاور موسیقی، نام آهنگ، طول آهنگ، قیمت آهنگ، حجم آهنگ و…
 • امکان پرداخت وجوه موسیقی ها از طریق درگاه های پرداخت
 • امکان عضو گیری و مدیریت پرداخت و موسیقی های دانلود شده از طریق پنل های کاربری
 • امکان دانلود آلبوم های موسیقی به صورت یکجا
 • امکان نمایش تعداد دانلود و پخش هر موسیقی
 • امکان درج نظرات کاربران در رابطه با موسیقی ها در صفحه های مربوط به آن ها
 • امکان پشتیبانی از کاربران و پاسخ به پرسش های آن ها
 • و…

ویژگی ها و ملزومات فنی یک وب سایت دانلود قانونی موسیقی نظیر بیب تونز

اما در کنار کلیه ویژگی های اشاره شده، طراحی وب سایت دانلود قانونی موسیقی نظیر بیب تونز نیاز به ویژگی های مهم تری برای فعالیت می باشد. ویژگی هایی که کمی فنی تر و تخصصی تر هستند و در طراحی ظاهری وب سایت قابل مشاهده نمی باشند، اما در کارکرد صحیح آن نقش موثری دارند. از جمله از مهم ترین ملزومات یک وب سایت نظیر بیب تونز، می توان به مدیریت صحیح فایل های موسیقی و پشتیبانی مناسب در ذخیره سازی و ارائه آن هاست.

فایل های موسیقی معمولا حجم های در حد مگابایت دارند، اما با وجود تعداد زیاد فایل، باید فضای مناسبی برای ذخیره سازی آن ها در وب سایت موجود باشد به نحوی که بتوان لینک های دانلود مستقیم و پر سرعتی را در اختیار کاربران قرار داد. همچنین وب سایت شما باید سریع باشد و هنگامی که تعداد زیادی کاربر به صورت همزمان در حال دانلود یک فایل موسیقی می باشند، آن ها نباید به علت فراهم نبودن زیرساخت فنی لازم، دچار کندی و یا قطعی در اتصال گردند. مورد مهم دیگر سئو وب سایت شما است. وب سایت شما باید برای موتور های جستجویی نظیر گوگل به صورت کاملا بهینه ای طراحی شده باشد.

با این کار هنگام جستجوی نام آهنگ ها در گوگل، کاربران حتی می توانند با وب سایت شما آشنا شده و از این به بعد به صورت قانونی و از طریق وب سایت شما اقدام به تهیه موسیقی های مورد علاقه خود نمایند. بنابراین برای داشتن یک وب سایت دانلود قانونی موسیقی نظیر بیب تونز، ویژگی ها و موارد زیادی باید در طراحی در نظر گرفته شود. مهم ترین این موارد را می توان در پرداخت آسان و دانلود سریع خلاصه کرد. با توجه به فنی بودن و تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و با تجربه در امر طراحی یاری بگیرید. برای طراحی سایت شبیه بیب تونز با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط