طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت شبیه زومیت

طراحی سایت شبیه زومیت

طراحی وب سایت فناوری اطلاعات

در سال های گذشته و تا قبل از ورود اینترنت به شکل فعلی در میان زندگی مردم، یکی از مهم ترین تفریح های مردم که جنبه آموزشی در کنار سرگرمی داشته و دارد، مجلات هستند. مجلاتی که در کنار روزنامه ها بخش بزرگی از مطالعات روزانه مردم را تشکیل می دهند، به ویژه برای صاحبان کسب وکار های مرتبط. مجلات در دسته بندی های مختلفی مانند مجلات عمومی و خانواده، مجلات علمی، مجلات فناوری و… در بازار وجود دارند؛ اما با ورود اینترنت و نفوذ گسترده آن در میان زندگی‌های مردم، شیوه ارائه این مجلات کمی دچار تغییر و دگرگونی گردید. امروزه باز هم در دکه‌های روزنامه فروشی‌ها و یا در مغازه‌هایی مانند آرایشگاه‌ها، باز هم می‌توان اثر مجلات را مشاهده کرد.

مجلات کاغذی اما کم‌کم در حال باختن قافیه به مجلات مجازی هستند. امروزه محتواهای آموزشی و تخصصی دیگر تنها در مجلات و در میان کاغذهای انواع کتاب‌ها جمع نمی‌شوند، بلکه می‌توان دنیایی از مجلات و محتواهای آموزشی مختلف را در دنیا مجازی پیدا کرد. کافی است از یک موتور جستجویی نظیر گوگل استفاده کرده و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از آن می توانید هزاران وب سایت را مشاهده کنید که در باره موضوع مورد علاقه شما محتوا و مطلب قرار داده اند. با وجود اینکه امروزه شبکه های اجتماعی کم کم در حالت جایگزینی وب سایت ها می باشند، اما باز هم وب سایت ها کماکان در حال ارائه خدمات محتوایی خود هستند.

طراحی سایت حرفه ای

اما نکته مهم در میان این وب سایت ها، کیفیت محتوای ارائه شده در آن هاست. هیچ اطمینانی وجود ندارد که در یک وب سایتی که در نتیجه جستجوی گوگل خود مشاهده می‌کنید، محتوایی صحیح و کامل وجود داشته باشد. از این رو غنای محتوا در دنیای مجازی بسیار کمتر از دنیای کاغذی است. از این رو برخی وب سایت ها به صورت تخصصی در حال ارائه محتواهای بسیار غنی و ویژه در یک حوزه خاص می‌باشند.

یکی از مهم‌ترین حوزه‌های ارائه محتوا که کاملا وابسته به دنیای مجازی و اینترنت است و از این رو همه کاربران مجازی می توانند به نحوی مشتری آن باشند مجلات اینترنتی در حوزه فناوری هستند. از جمله بهترین و مطرح ترین وب سایت مجله فارسی زبان در حوزه فناوری، می توان به وب سایت زومیت اشاره کرد. وب سایتی که به دلیل عملکرد بسیار خوب آن به منبع اخبار تکنولوژی، مقالات راهنمای خرید، بررسی محصول و مقالات تحلیلی تبدیل شده است. زومیت مورد اعتمادترین رسانه برای رویدادهای فناوری، بررسی گجت‌ها و پوشش نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برای کاربران ایرانی است.

چگونه می توان طراحی سایت شبیه زومیت داشت؟

وب سایت زومیت یک وب مجله اینترنتی است و طبیعتا مهم ترین ویژگی و عامل اصلی موفقیت آن، تیم تحریریه و محتوای بسیار غنی و به روز آن در حوزه فناوری می باشد؛ اما در کنار این محتوای قوی، موارد بسیاری وجود دارد که در طراحی ظاهری و نحوه ارائه محتوا در نظر گرفته شده است که سبب موفقیت این وب سایت گشته است.

از جمله مهم ترین ویژگی هایی که زومیت آن ها را دربر دارد و هر وب سایت مجله اینترنتی نظیر زومیت باید آن ها را در طراحی خود در نظر بگیرد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • طراحی زیبا و جذاب برای مشتریان در نگاه اول
 • امکان معرفی کامل وب سایت و انواع خدماتی که از طریق آن ارائه می‌شود
 • امکان معرفی کامل تیم تحریریه و تولید محتوای وب سایت
 • امکان دسته بندی انواع محتوا بر اساس موضوعات ارائه شده در مجله مانند فناروی، آموزشی، راهنما و.
 • امکان دسته بندی موضوعات بر اساس فرد تولید کننده محتوا
 • امکان نمایش تگ ها و موضوعات داغ روز
 • امکان نمایش تصاویر و ویدئو های مرتبط با موضوعات و محتوا ها
 • امکان نمایش مهمترین عناوین به صورت تصاویر و یا اسلاید شو در صفحه اول
 • امکان تهیه و ارائه گزارش های ویدئویی مختلف در رابطه با موضوعات گوناگون
 • امکان دریافت نظرات کاربران پیرامون موضوعات مطرح شده
 • امکان انجام نظرسنجی میان کاربران
 • امکان بررسی انواع مختلف تکنولوژی نظیر تبلت، موبایل، فناوری های پوشیدنی و…
 • امکان قرار دادن محتواهای آموزشی به صورت موضوع های دنباله دار
 • امکان عضو گیری کاربران و ارائه محتوا ها بر اساس علایق آن ها
 • امکان نمایش مطالب خوانده نشده به کاربر در طراحی سایت
 • امکان دسته بندی های خاص محتوا بر اساس میزان مشاهده و علاقه کاربران
 • امکان پشتیبانی از کاربر و پاسخ به پرسش ها
 • امکان جستجو در وب سایت و در میان تمامی عناوین و موضوع ها
 • و…

ملزومات فنی

اما موفقیت وب سایتی نظیر زومیت تنها در گرو طراحی و محتوای آن نبوده است، هر چند پایه اصلی حضور روزانه و وفادار کردن بازدید کنندگان به وب سایت محتوای با کیفیت و به روز است، اما در مرحله اول وب سایت باید ویژگی هایی داشته باشد تا کاربران به آن وارد شوند و قبل از مطالعه محتوا یک تجربه کاربری شیرین را تجربه کنند. اولین و مهمترین ویژگی یک چنین وب سایتی، سئو و بهینه سازی است. وب سایت شما باید برای موتور های جستجو به صورت بهینه ای طراحی شده باشد. این کار سبب می شود تا هنگام جستجوی عناوین و مطالب مرتبط با محتواهای ارائه شده در وب سایت شما و ب سایت شما در صفحه اول گوگل و بالاتر از رقبا به کاربر نشان داده شود. مورد مهم دیگر سرعت و در دسترس پذیر وب سایت تان است.

وب سایت شما باید با وجود تعداد بالای بازدید کننده و آپدیت های مرتبی که در محتوای آن صورت می گیرد بسیار سریع باشد و قابلیت پشتیبانی از تعداد کاربر بالا را بدون قطعی یا کندی دریافت برای کاربران داشته باشد. موارد دیگری نظیر امنیت و یا طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرای وب سایت نیز وجود دارد که باید در طراحی وب سایت شما در نظر گرفته شود؛ بنابراین با توجه به توضیحات فوق، بهترین پیشنهاد به شما استفاده از یک طراح سایت ماهر و باتجربه در جهت طراحی اصولی وب سایتی نظیر وب سایت زومیت می باشد. برای طراحی سایت شبیه زومیت با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سایت شبیه زومیت” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]