طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت شبیه شیپور

طراحی سایت شبیه شیپور

طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی

انسان ها همواره در طول تاریخ به دنبال پاسخ به نیاز های خود بوده و هستند. در طول تکامل بشر و تمدن های بشری، نیاز های انسان ها به مقتضای زمان و شرایط و پیشرفت های علوم مختلف بسیار تغییر کرده و گسترده شده است. جدا از گسترده بودن این نیاز ها، معمولا این نیاز ها همواره توسط دیگر انسان ها پاسخ داده می شد؛ یعنی اگر به همان مدل داد و ستد گذشته برگردیم، اگر یک فرد کشاورز بود و فرد دیگر نجا، آن ها محصولات نهایی خود را با یکدیگر مبادله می کردند. اما هر چه نیاز ها بزرگ تر و گسترده تر شد، برای پاسخ گویی به این نیاز ها تمهیدات ویژه تری در نظر گرفته شد. تا جایی که امروزه اکثر محصولات مختلف در گروه های گوناگونی نظیر خوراک، پوشاک و … توسط سازمان ها و شرکت های بزرگ تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

هر چند باز هم در تولید این محصولات انسان نقش کلیدی و اصلی را دارد، اما امروزه بسیاری از ابزار ها و ماشین آلات به صورت ویژه ای به کمک انسان ها آمده اند و بیشتر انسان ها در بخش های مدیریتی این اجزا کار می کنند. هر چند باز هم کارکنان خط تولید مسئول اصلی تولید محصولات هستند، اما واحد های دیگری برای مدیریت این منابع انسانی، امور مالی و سایر بخش ها در حال فعالیت هستند. وجود و گسترش این سازمان های بزرگ، پیچیدگی های زیادی در بخش های مختلف را شامل شد. از جمله مهم ترین این موارد، حذف مدل تبادل مستقیم بین افراد بود که در داد و ستد های اولیه وجود داشت. در سال های اخیر تبادلات کالا به صورت مستقیم تنها در محدوده سمساری ها وجود داشت.

اما با ظهور اینترنت، این مدل به افزایش سهولت برای کاربران معمولی در جهت معرفی و خرید و فروش محصولات و کالا های دست دوم خود، بسیار رایج و محبوب گردید. مدل جهانی این تبادلات مشتری به مشتری، وب سایت ای بی است که به عنوان واسط فروشنده را به خریدار متصل می کند. اما اگر در میان وب سایت های ایرانی به دنبال یک الگوی مناسبی برای ارائه نیازمندی های آنلاین افراد می گردید، می توان از وب سایت شیپور به عنوان یک وب سایت خوب و محبوب در این زمینه نام برد. وب سایتی که فعالیت اصلی آن، ارتباط دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم و حذف نقش دلال می باشد. در و ب سایت شیپور خرید به صورت مستقیم انجام نمی شود و تراکنش مالی امکان پذیر نیست. بلکه افراد به صورت مستقیم به یکدیگر متصل می شوند.

چگونه می توان طراحی سایت شبیه شیپور داشت؟

وب سایت شیپور در یک نگاه کلی یک وب سایت ارائه دهنده آگهی است. در این وب سایت کاربران می توانند به صورت رایگان یک آگهی از محصول خود تهیه کرده و با معرفی محصول به همراه ارائه تصویر آن، اطلاعات تماس خود را در آگهی درج کرده و بر روی وب سایت قرار دهند. از این پس این آگهی در وب سایت قرار می گیرد و قابلیت مشاهده توسط همه کاربران را دارد. اما برای داشتن وب سایتی مانند شیپور، موارد و ویژگی های خاصی را باید در طراحی وب سایت تان در نظر بگیرید.

از جمله مهم ترین مواردی که باید در طراحی وب سایت تان در نظر بگیرید می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • طراحی ظاهری زیبا و حرفه ای جهت جذب کاربر و جلب اعتماد او در نگاه اول
 • امکان معرفی کامل وب سایت و نحوه ارائه خدماتی که از طریق آن ارائه می دهید
 • امکان درج آگهی به صورت رایگان برای کاربران با پر کردن فرم های آماده
 • امکان مدیریت اگهی افراد از طریق عضو گیری و ثبت آگهی ها در پروفایل کاربران
 • امکان نمایش کلیه آگهی ها بر اساس استان و محل قرار گیری فرد آگهی دهنده در طراحی وب سایت
 • امکان ارائه توضیحات کامل در رابطه با قوانین و سیاست های وب سایت
 • امکان قرار دادن لینک های وب سایت به شبکه های اجتماعی و یا اپلیکیشن های موبایل وب سایت
 • امکان دسته بندی آگهی ها بر اساس موضوع شامل مواردی مانند لوازم الکتریکی، لوازم خانگی، لوازم شخصی، کسب و کار، ورزشی تفریحی و…
 • امکان قرار دادن آگهی های استخدام
 • امکان جستجو در میان تمامی آگهی های موجود در طراحی سایت
 • امکان فیلتر کردن نتایج بر اساس مواردی نظیر جدید ترین آگهی ها، ارزان ترین آگهی ها، آگهی های عکس دار و…
 • امکان پشتیبانی از کاربران و پاسخ به پرسش های احتمالی
 • و…

بنابراین با طراحی وب سایتی مانند شیپور، شما می توانید به یک مرجع برای خرید و فروش بی واسط از طریق اینترنت تبدیل گردید و از آنجا که وب سایت شما هیچ گونه پردازش و تراکنشی را انجام نمی دهد، هیچ گونه مسئولیتی نیز قبول نکرده و تنها به ارائه و نمایش آگهی های کاربران می پردازد.

ملزومات فنی یک وب سایت نظیر شیپور

اما تنها موارد بالا نیست که در موفقیت شیپور نقش داشته است. وب سایت شما برای رسیدن به موفقیت وب سایت شیپور، باید موارد و ملزومات دیگری را نیز در طراحی در نظر بگیرد. این موارد بیشتر فنی و تخصصی هستند و در نگاه کاربران قابل مشاهده نمی باشند اما تاثیر بسزایی در عملکرد و ب سایت ایفا می کنند. از جمله مهم ترین این موارد، می توان به سرعت و در دسترس پذیری وب سایت اشاره کرد. وب سایت شما از آنجا محلی برای نمایش آگهی های زیاد به افراد زیادی می باشد، ممکن است در ساعاتی از روز میزبان میلیون ها کاربر اینترنتی باشد و باید شرایط لازم برای میزبانی از این تعداد کاربر آنلاین همزمان را داشته باشد تا کاربران متوجه کندی و یا دچار قطعی اتصال نشوند.

همچنین وب سایت شما باید امن باشد و اطلاعات کاربران و آگهی های آن ها دچار تغییر نگردد. مورد مهم دیگر توانایی مشاهده وب سایت تان از طریق دستگاه های موبایل و تبلت است که با طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا، این مهم نیز قابل دستیابی است. بنابراین برای طراحی یک وب سایت اصولی نظیر شیپور، موارد متعددی باید در طراحی در نظر گرفته شود که بهترین پیشنهاد به شما، استفاده از یک طراح ماهر و باتجربه برای طراحی وب سایت است. برای طراحی سایت شبیه شیپور با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سایت شبیه شیپور” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]

نوشته های مرتبط