طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت شبیه نت برگ

طراحی سایت شبیه نت برگ

طراحی وب سایت تخفیف

ورود اینترنت به دنیای فعلی سبب ایجاد تغییر و تحولاتی گسترده در بسیاری از امور گردید. در واقع اینترنت بیش از اینکه به عنوان یک ابزار برای سرگرمی و پرکردن اوقات فراقت انسان‌ها در بیاید، تبدیل به یک ابزار بسیار قوی برای ارائه انواع خدمات مختلف گردید. همچنین بسیاری از کسب و کار های جدید نیز بر پایه ذات اینترنت و قابلیت ها و نیازهای این فضا به وجود آمد. یکی از جنبه‌های مهم اینترنت و یکی از خدماتی که می‌توان در بستر اینترنت به خوبی مدیریت و به علاقه مندان ارائه کرد، امور تخفیف و خرید گروهی است.

تخفیف برای اکثر ما ایرانی ها واژه آشنایی است و احتمالا همگی ما به نوعی با این واژه برخورد کرده ایم، چه در فصول و مناسبت های خاص که تخفیف های ویژه ای در ارائه انواع محصولات مانند خوراک و پوشاک داده می شود و چه چانه زنی هایی که به عنوان تخفیف هنگام خرید انواع مختلف کالا در فروشگاه ها انجام می شود.

اما اگر بخواهیم به یک مدل جدید تخفیف اشاره کنیم که به صورت سازمان دهی شده و موثر تری ارائه می شود و دارای سود دوطرفه هم برای مشتری و هم برای خریدار است، می توان به تخفیف های گروهی اشاره کرد. تخفیف های گروهی دسته ای از تخفیف ها هستند که احتمالا با آن ها آشنایی داریم. همین الان نیز اگر شما به یک فروشگاهی مراجعه کرده و درخواست خرید تعداد بالایی از کالا را داشته باشید، احتمال زیاد فروشنده به شما تخفیف گروهی می دهد و قیمت کالا ها را کمتر از قیمت فروش تکی آن ها برای شما محاسبه می کند چرا که شما تعداد بالایی کالا را برای خرید سفارش داده اید.

طراحی سایت حرفه ای

همین متد را می توان خیلی سازمان مان یافته تر انجام داد، به نحوی که شما می توانید با مراجعه حضوری به مغازه ها اقدام به بستن قرار داد هایی با آن ها نمایید به نحوی که با دریافت مقداری درصد فروش، شما این تضمین را برای فروشنده ایجاد می کنید که تعداد بالایی مشتری را برای او فراهم می کنید که نتیجه آن تعداد بالای فروش است و با این کار فروشنده از پیش تخفیف های گروهی را برای کالا های خود ارائه می کند.

حال دیگر این وظیفه شما است که با استفاده از ابزار های مختلف نظیر تبلیغات و آگهی ها به قول خود وفا کرده و مشتری های مورد نظر را برای آن فروشنده فراهم نمایید. انجام این کار در تعداد بالای فروشنده و مدیریت آن ها کاری بسیار دشوار است چرا که شما باید با تضمین خود مشتریانی از دسته های مختلف را برای کسب و کار های مختلف نظیر رستواران ها و فست فود ها، فروشگاه های پوشاک، مراکز تفریحی و… فراهم سازید. یکی از بهترین ابزار ها برای این کار، استفاده از اینترنت است. برای این کار کافی است تا شما یک وب سایت تخفیف گروهی داشته باشید. یک وب سایتی مانند وب سایت نت برگ که در حوزه تخفیف و خرید گروهی به صورت گسترده ای فعالیت می کند؛ اما وب سایت نت برگ چه ویژگی هایی دارد که سبب موفقیت آن شده است؟

چگونه می توان طراحی سایت شبیه نت برگ داشت؟

وب سایت نت برگ یک وب سایت تخفیف و خرید گروهی است که با استفاده از اینترنت، امکان ارتباط میان فروشندگانی که مایل به ارائه محصولات خود به تعداد بالا هستند را با خریدارانی که مایل به دریافت تخفیف می باشند فراهم می سازد. این کار با طراحی مجموعه ویژگی های منحصر به فردی برای وب سایت امکان پذیر است.

از جمله مهمترین ویژگی ها و مواردی که یک وب سایت تخفیف و خرید گروهی مانند نت برگ باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • طراحی ظاهری و گرافیکی زیبا و جذاب برای مشتریان در نگاه اول
 • امکان معرفی کامل وب سایت و این که وب سایت تخفیف و خرید گروهی شما چگونه کار می کند
 • امکان انجام کلیه راهنمایی ها برای فروشندگان محصولات برای پیوستن به وب سایت شما
 • امکان نمایش تخفیف های ویژه روز به صورت اسلاید شو در صفحه اول
 • امکان نمایش تخفیف ها به صورت دسته بندی های مرتبی نظیر رستوران و کافی شاپ، تفریحی ورزشی، پزشکی و سلامت، آموزشی و…
 • امکان جستجوی پیشرفته محصولات و خدمات مورد نظر کاربران در طراحی سایت
 • امکان نمایش انواع تخفیف محصولات و خدمات بر اساس شهر های مختلف
 • امکان مشاهده کامل شرایط تخفیف در صفحه اختصاصی آن به همراه نمایش قیمت و تاریخ اعتبار تاریخ
 • امکان نمایش ظرفیت های ممکن و استفاده شده از تخفیف محصولات
 • امکان نمایش تصاویر و ویدئو های مرتبط با محصولات و خدمات
 • امکان نمایش نقشه و آدرس فروشگاه های ارائه محصولات و خدمات
 • امکان درج نظرات کاربران پیرو انواع تخفیف های ارائه شده محصولات و خدمات
 • امکان رتبه دهی به خدمات یک فروشگاه پس از مراجعه حضوری به آن
 • امکان انجام پرسش و پاسخ میان کاربران
 • امکان ارائه پیشنهاد های مشابه بر اساس مشاهدات کاربران در طراحی وب سایت
 • امکان پرداخت آنلاین وجه با احتساب تخفیف و دریافت بلیط برای مراجعه حضوری
 • امکان پشتیبانی از کاربران
 • و…

پشتیبانی های فنی از یک وب سایت تخفیف مانند نت برگ

وب سایت های ارائه دهنده خدمات تخفیف دارای مراجعه کننده و بازدید بالا می باشند. لذا باید شرایط فنی لازم برای پشتیبانی از تعدا کاربران بالا از وب سایت فراهم باشد تا در ساعت شلوغی وب سایت، کاربران در مراحل مختلف مشاهده و یا پرداخت دچار کندی و یا قطعی اتصال نشوند. همچنین مواردی مانند سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو و یا طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا برای امکان مشاهده وب سایت از طریق دستگاه های گوناگون نظیر موبایل و تبلت باید برای وب سایت فراهم باشد.

بنابراین با توجه به نیازمندی های اشاره شده، برای طراحی یک وب سایت تخفیف خوب و باکیفیت مانند نت برگ، بایستی موارد زیادی را در طراحی وب سایت تان در نظر بگیرید که با توجه به فنی بودن این موارد، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و باتجربه در این امر یاری بگیرید. برای طراحی وب سایت شبیه نت برگ با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط