طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت شبیه ورزش 3

طراحی سایت شبیه ورزش 3

طراحی سایت خبری ورزشی

کنجکاوی تنها حسی از بشر بوده است که همواره همراه او بوده و به او کمک کرده تا به بسیاری از دستاوردها و پیشرفت‌ها دست یابد. از طرفی همین حس کنجکاوی نیز می‌تواند در بسیاری از مواقع برای انسان‌ها برای انسان‌ها خطرناک باشد، اما انسان‌ها بیشتر با جنبه مثبت به آن می‌نگرند. بیشترین مشاهده این حس در دنیای امروز را می‌توان در میان اخبار دید، جایی که انسان ها بسیار کنجکاو هستند تا بدانند در نقاط مختلف کره زمین چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. امروزه اما این حس کنجکاوی و علاقه در رویدادهای مختلفی دسته‌بندی می‌شود. بیشتر قشر متوسط و رو به مسن جامعه اکثرا دنبال اخبار سیاسی و یا اقتصادی مرتبط با حوزه‌های خود هستند؛ اما حوزه‌ای که امروزه بسیار پرطرفدار است، اخبار ورزشی است.

طراحی حرفه ای وب سایت خبری

امروزه در کنار روزنامه‌های سیاسی، روزنامه‌های مشتری بسیار پرطرفدار و پرفروش هستند و اکثر قشر جوان را به خود جذب می‌کنند. اما در کنار پیشرفت اینترنت و استفاده از آن در بسیاری از زمینه‌ها، امروزه دسته بزرگی از وب‌سایت‌ها را وب‌سایت‌های خبری تشکیل می‌دهند؛ اما اگر کمی علاقه‌مند به اخبار ورزشی بوده باشید، احتمالا به جای پیگیری اخبار مرتبط با خود در وب سایت های خبرگذاری های معروف، به سراغ وب سایت ورزش 3 می‌روید. وب سایتی که بسیار پرطرفدار و پربازدید است و از نظر رتبه الکسا در ایران پس از گوگل، دومین وب سایت پربازدید است.

اما اگر شما علاقه مند به طراحی وب سایت خبری باشید، قطعا باید ورزش 3 را به عنوان یک الگوی بسیار عالی برای خود در نظر بگیرید چرا که نهایت آرزوی یک وب سایت اینترنتی، رتبه های برتر الکسا است، رتبه هایی که نتیجه بازدید میلیونی صفحات وب سایت شما است و نهایت هدف و آرزوی یک وب سایتی نیز رسیدن به همین هدف است؛ اما طراحی سایت شبیه ورزش 3 چه ویژگی هایی دارد که سبب این جذابیت و محبوبیت شده است به صورتی که ماه هاست که تبدیل به پربازدید ترین وب سایت ایرانی در ایران شده است.

فوتبال، جذابیتی غیر قابل انکار

حقیقت این است که ورزش 3 تمرکز اصلی خود را بر اطلاع رسانی اخبار مرتبط با فوتبال گذاشته است و این موضوع قطعا در موفقیت آن تاثیر فراوانی گذاشته است چرا که امروزه فوتبال پرطرفدارترین و پردرآمدترین ورزش جهان است و طبیعتا مخابره اخبار این ورزش پاسخ به کنجکاوی اکثر جوانان و علاقه مندان به این ورزش است.

سادگی و دسترس پذیری آسان

طراحی سایت شبیه ورزش 3 در مقایسه با طراحی وب سایت های مشابه خود، اصلا پیچیدگی طراحی آن‌ها را در طراحی خود ندارد. ورزش 3 از اسلاید شو های بزرگ و رنگارنگ و یا منوهای تودرتو استفاده نکرده است. فونت توشته های ورزش 3 نستعلیق نیست و رنگ بندی شلوغی در این وب سایت مشاهده نمی کنید؛ اما حاصل کار این طراحی ساده، دسترس پذیری سریع و آسان کاربران است. کاربران اینترنتی در وزش 3 می توانند به سرعت تیتر آخرین خبر ها را مشاهده کنند و در صورت علاقه مندی با کلیک بر روی لینک ها به صفحه کامل اخبار ارجاع داده می شوند. در ورزش 3 کاربران میان هزاران هزار نوشته و عکس گم نمی شوند و به صورت کاملا مرتبی محتوای خود را دریافت می کنند.

دسته بندی های کم و هوشمند

برخلاف بسیاری از وب سایت های پرطرفدار که منوهای تودرتو و پیچیده جزئی از ساختار آن‌هاست، ورزش 3 منو بندی خاصی ندارد و همه محتوا آن در صفحه اصلی نمایش داده می‌شود. دسته‌بندی در ورزش 3 تنها بر اساس کارکردهای اصلی به بخش‌های مختلف و مختصری نظیر روزنامه، ویدئو، تصاویر، نتایج زنده و… تقسیم می‌شود. این موارد جدا از کم بودن و محدود بودن، جز برترین و تأثیرگذارترین ویژگی‌های ورزش 3 هستند.

  • کاربران بسیاری از طریق بخش ویدئو، خلاصه آخرین بازی‌های ورزشی انجام‌شده و کلیپ‌های ورزشی گوناگون را مشاهده می‌کنند.
  • بسیاری که وقت و ظرفیت مشاهده زنده فوتبال را ندارند، از طریق صفحه نتایج زنده می‌توانند به صورت زنده بازی ها را دنبال کنند.
  • قسمت روزنامه‌ها نیز که دیگر نیاز به توضیح ندارد و علاقه مندان می‌توانند در ساعات ابتدایی روز صفحه اول تمامی روزنامه‌های ورزشی مشهور را مشاهده کنند.

نمایش مرتب تمامی محتوا در یک صفحه

شما در صفحه اول ورزش می‌توانید تمامی محتوای موجود در وب‌سایت را مشاهده کنید. تیتر آخرین اخبار، قسمت مهم‌ترین اخبار، قسمت ویدئوهای برتر، قسمت جداول لیگ‌های مختلف ورزشی، گلزنان برتر لیگ‌های مختلف، اخبار سایر ورزش‌ها، جدول پخش ورزش از تلویزیون و… همه و همه در صفحه اصلی ورزش 3 موجود است اما این موارد به‌صورت کاملا مرتبی در صفحه قرار گرفته اند و کاربران می‌توانند با زوم کردن روی هر قسمت، بخش موردعلاقه خود را دنبال کنند.

محتوا پادشاه است

درکنار تمامی موارد اشاره شده، جا دارد بر اهمیت محتوای این وب سایت نیز توجه فراوان شود. ورزش 3 ویژگی دارد که کاربر را مجددا به سمت خود می کشد. این امکان با تلاش فراوان و قرار دادن آخرین و دقیق ترین اخبار ورزشی صورت می گیرد. ورزش 3 تقریبا تمامی اخبار مهم جهان ورزش و لیگ های معتبر را با فاصله زمانی کوتاه پوشش می دهد و این موضوع سبب می‌شود که در بازه‌های زمانی کوتاهی که به وب‌سایت مراجعه می‌کنید، شاهد عناوین جدید باشید و از این رو دوست دارید در فواصل زمانی کوتاه وب سایت ورزش 3 را چک کنید. این ویژگی تقریبا در بین وب سایت های اینترنتی بی نظیر است چرا که معمولا حتی سایت های خبری نیز برای چند ساعتی عناوین اصلی خود را نمایش می دهند اما در ورزش امکان دارد در عرض چند دقیقه چندین عنوان جدید به طراحی  سایت اضافه گردد.

رعایت اصول فنی، تکمیل کننده محتوای عالی

بنابراین ورزش 3 محتوای کامل خود را به صورت کاملا اصولی بر روی وب سایت خود قرار می دهد. بسیاری از موارد و جداولی که در ورزش 3 مشاهده می شود ماژول هایی هستند که طراحی و برنامه‌نویسی شده‌اند و در طراحی آن‌ها تمامی اصول برای طراحی سریع در نظر گرفته شده است.

بنابراین برای داشتن یک وب سایت ورزشی مشابه ورزش 3، موارد بسیاری باید مورد توجه گیرد که کارکرد اغلب قسمت های آن توسط طراحی های اختصاصی تضمین می شود و از این رو برای طراحی این ماژول ها، بهترین راه استفاده از یک طراح ماهر و با تجربه می‌باشد. برای طراحی بسایت شبیه ورزش 3 با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید