طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت شبیه پی سی دانلود

طراحی سایت شبیه پی سی دانلود

طراحی وب سایت دانلود

ظهور اینترنت در قرن 21 سبب ایجاد تحولات عظیمی در سطح روابط بین مردم گردید. امروزه حوزه های استفاده از اینترنت بسیار گسترده شده است و از ارسال و دریافت ایمیل، چک کردن آخرین اخبار، سرگرمی و بازی های آنلاین، شبکه های اجتماعی … تا خرید وسایل و کالاهای مورد نیاز از طریق اینترنت صورت می گیرد؛ اما یکی از مهم ترین جنبه های استفاده از اینترنت در دنیای امروز، دریافت دانش است. امروزه بسیاری از انسان ها تشنه یادگیری هستند و دوست دارند تا دانش خود را در زمینه های عمومی و تخصصی تقویت کنند.

همچنین دسته دیگر بزرگ استفاده کنندگان از اینترنت کاربران کامپیوتر یا موبایلی هستند که به دنبال دریافت و به روز رسانی نرم افزار های دستگاه خود هستند. امروزه بسیاری از افراد برای پاسخ به چنین نیاز هایی در گوگل به دنبال پاسخ می گردند؛ اما آیا وب سایت های وجود ندارند که به صورت جامع و ساده، خدمات و فایل های مورد نیاز کاربران را به آن ها ارائه کنند. پاسخ قطعا بله است. امروزه بسیاری از وب سایت های بزرگ در حوزه دانلود فعالیت می کنند و در زمینه های گوناگونی نظیر دانلود نرم افزار، بازی، آموزش، فیلم، موسیقی، کتاب و… اقدام به ارائه لینک های دانلود رایگان و مستقیم و به صورت پرسرعت می نمایند. یکی از مهم ترین و مشهور ترین وب سایت های این عرصه و ب سایت پی سی دانلود است.

طراحی سایت دانلود

قطعا امروزه نمی توان یک کاربر اینترنت به خصوصا کاربران با سابقه ای پیدا کرد که تا به حال به وبسایت پی سی دانلود سر نزده باشد چرا که به معنای تمام کلمه، از شیر مرغ تا جان آدمی زاد را می توان در این وب سایت یافت. چه به دنبال دریافت رایگان آخرین نرم افزار های کاربری نظیر نرم افزار های مرور گر اینترنت، مدیر دانلود، آنتی ویروس و یا پخش کننده های ویدئو و موزیک باشید، چه به دنبال دریافت فیلم یا موسیقی باشید، چه اهل مطالعه و یادگیری بوده و به دنبال دریافت رایگان کتاب یا فیلم های آموزشی بوده باشید و یا هر چیز دیگری، وب سایت پی سی دانلود در خدمت شماست تا با ارائه مرتب و در قالب لینک های دانلود مستقیم و پرسرعت شما را یاری نماید.

اما اگر علاقه مند به فعالیت در حوزه های دانلود نظیر پی سی دانلود باشید و بخواهید طراحی سایت شبیه پی سی دانلود داشته باشید، چه ویژگی هایی را باید در طراحی مدنظر داشته باشید و وب سایت شما باید چگونه وب سایتی باشد؟

چگونه می توان وب سایتی نظیر پی سی دانلود داشت؟

سایتی مانند پی سی دانلود را می توان مخزنی از اطلاعات دانست. پشتیبانی از این مخزن اطلاعات و به روز رسانی آن، در کنار ارائه بدون قطعی و با سرعت بالا به مشتریان کاری سخت و حساس است. از طرفی محتوا های فراوان وب سایت شما باید به نحوه آسانی توسط کاربران قابل دسترس باشد.

اما اگر بخواهیم مهمترین ویژگی هایی که یک وب سایت نظیر پی سی دانلود باید در اختیار داشته باشد را نام ببریم، می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم :

 • طراحی سایت با  ظاهری زیبا و حرفه ای و جذاب برای جذب کاربر در نگاه اول
 • معرفی کامل خدمات و نحوه ارائه آن ها در وب سایت
 • دسته بندی محتواهای قابل دریافت از وب سایت تان در مواردی نظیر نرم افزار، بازی، آموزش، موبایل، کتاب، فیلم و…
 • نمایش زیردسته های هر دسته بندی به صورت کاملا مجزا مانند زیردسته های گرافیک و طراحی، برنامه نویسی، مالتی مدیا و… برای دسته آموزش
 • امکان گفتگو و بررسی موضوعات توسط کاربر در قالب انجمن کاربری
 • امکان عضویت در طراحی وب سایت و مدیریت اعضا
 • امکان جستجو موثر در وب سایت با اعمال فیلتر گذاری هایی نظیر نوع فایل، تاریخ و…
 • امکان ارائه آخرین مطالب اضافه شده به وب سایت در قالب هایی نظیر آخرین مطالب 24 ساعت گذشته
 • امکان قرار دادن تبلیغات در قسمت های مختلف وب سایت با اندازه های گوناگون
 • امکان ارائه توضیحات کافی در رابطه با هر موضوع
 • امکان قرار دادن راهنماهایی کاملا شفاف و تصویی در رابطه با دریافت فایل ها
 • امکان دریافت فایل های وب سایت از طریق لینک های مستقیم و پرسرعت
 • امکان نمایش آمار روزانه وب سایت و میزان بازدید از آن
 • امکان پشتیبانی از کاربران
 • و…

ویژگی های فنی پی سی دانلود بسیار مهم تر از ویژگی های ظاهری و محتوا

اما در کنار محتوای کامل و به روزی که از طریق وب سایت پی سی دانلود قابل دریافت است و قطعا یکی از مهم ترین عوامل موفقیت آن است، یک وب سایت دانلود نظیر پی سی دانلود مخزنی برای قرار دادن و دانلود هزاران هزار فایل گوناگون است. همچنین میزان بازدید و درخواست دانلود فایل ها می تواند بسیار فراوان به تعداد کاربران فعال اینترنتی باشد. از این ملزومات و پشتیبانی های فنی برای ارائه سرویس به صورت یکپارچه و سریع وبدون قعطی برای طراحی وب سایت دانلود بسیار اهمیت دارد.

مهم ترین نیازی که یک وب سایت دانلود نظیر پی سی دانلود دارد هاست و پشتیبانی قوی از کلیه فایل های وب سایت است. فضای ذخیره سازی شما باید بسیار گسترده و موثر باشد تا بتوانید به شیوه موثر و صحیحی فایل های خود را بر روی وب سایت قرار دهید. همچنین پهنای باند وب سایت شما باید به نحوی باشد که آمادگی پشتیبانی از دانلود همزمان هزاران هزار کاربر را داشته باشد بدون اینکه هیچ کدام از کابران دارای محدودیت هایی در سرعت دریافت گردند.

این موضوع برای یک وب سایت دانلود محبوب که بسیار پرکاربرد و پر استفاده است امری بسیار حیاتی می باشد. موارد فنی دیگر نظیر سئو و طراحی بهینه وب سایت و یا طراحی واکنش گرای وب سایت نیز وجود دارد که باید در طراحی رعایت شود. با توجه به فنی بودن و تخصصی بودن این موارد و درجه اهمیت بسیار بالای آنها در طراحی یک وب سایت دانلود نظیر پی سی دانلود، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و باتجربه به منظور طراحی اصولی وب سایت تان یاری بگیرید. برای طراحی سایت شبیه پی سی دانلود با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه طراحی سایت مراجعه نمایید.