طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

در زمان‌های گذشته و تا قبل از پیدایش مفهوم پول و سکه، انسان‌ها برای برآورده کردن نیازهای خود به توانایی‌های خود اتکا می‌کردند؛ اما با توجه به مهارت‌های محدود و نیازهای به‌مراتب گسترده آن‌ها، انسان‌ها نیاز به معامله و تعامل را در بین خود احساس کردند؛ بنابراین اولین دادوستد و تجارت بین انسان‌ها با تحویل کالایی خاص و دریافت کالای دیگر انجام شد؛ اما مشکلی که وجود داشت عدم هم‌ارز بودن کالاهای مبادله شده بود. انسان‌ها نمی‌توانستند باهم به تفاهم برسند که مثلا یک کیسه گوشت معادل چه مقدار گندم است؛ بنابراین نیاز به یک واسط برای مبادلات تجاری احساس شد.با پیدایش پول و سکه این مشکل حل شد.

درواقع به دلیل باارزش بودن طلا، سکه‌هایی از جنس طلا و یا نقره ساخته می‌شدند و انسان‌ها با ارائه آن‌ها می‌توانستند به ارزش آن‌ها محصول خود را خریداری کنند؛ بنابراین سکه‌های طلا و نقره سبب تحولی بزرگ در مبادلات تجاری میان انسان‌ها شد.اما باگذشت زمان انسان‌ها به این فکر افتادند که به علت اینکه از سکه‌ها استفاده نمی‌شود و تنها بین انسان‌ها جابجا می‌شوند، مفهوم پول را به‌عنوان مفهومی قراردادی تعیین کنید. با این کار پول‌های کاغذی ایجاد شدند؛ اما باوجود پول‌های کاغذی، بازهم در تجارت بین انسان‌ها مشکل وجود داشت.

طراحی سایت حرفه ای صرافی

درصورتی‌که مبادلات شما در حوزه خرید محصولات موردنیازتان در شهرتان خلاصه می‌شد، استفاده از پول شما برای شما مشکلی ایجاد نمی‌کرد؛ اما اگر شما قصد انجام فعالیت‌های بازرگانی و انجام مبادلات تجاری بین شهرها و یا کشورهای مختلفی را داشتید، شما با یک مشکل بزرگ مواجه می‌شدید. پول‌های هر شهر و یا هر کشور، تنها در آن کشور اعتبار دارد و بازهم باید واسطی برای انجام تبادلات مالی به وجود آید.این واسطه را افرادی تحت عنوان صراف بر عهده می‌گرفتند. صرافان افرادی بودند که توانایی تشخیص صحت و اعتبار پول کشور شمارا داشتند؛ بنابراین با ورود به یک شهر، شما می‌توانستید با مراجعه به صراف، پول خود را به پول شهر مربوطه تبدیل کنید که بعدها به علت گستردگی آن را ارز نامیدند. کار صرافان تبدیل ارزهای مختلف بود.

طراحی وب سایت صرافی

با ایجاد ارزهای بین‌المللی در سطح‌های گسترده‌تر، امروزه اکثر مبادلات تجاری بر پایه دلار و یا یورو می‌چرخد؛ بنابراین افراد تاجر و بازرگانان دائما نیازمند اطلاع از مبلغ ارز و تبدیل ارز در مواقع لزوم هستند؛ بنابراین امروزه نه‌تنها از ارزش کار صرافان کاسته نشده است، بلکه جایگاه مشخص‌تری نیز در ساختار اقتصادی کشورها پیداکرده‌اند. اما شما شاید دارای یک صرافی باشید، ولی از عملکرد خود رضایت کافی نداشته باشید. شما دوست دارید کسب‌وکار خود را گسترش داده و فعالیت روزانه خود را در قالب تبدیلات ارز بیشتر از رقبای خود انجام دهید؛ بنابراین شما نیازمند راه‌هایی برای این کار هستید.یکی از بهترین راه‌های که به شما پیشنهاد می‌شود، داشتن یک وب‌سایت است. درواقع با توجه به شرایط امروزه، برای جلو زدن از رقبا، ضروری است که یک طراحی سایت صرافی داشته باشید.

طراحی سایت صرافی

 

یک وب‌سایت صرافی داشته باشید

دنیای امروز دنیای اینترنت است. اینترنت به‌قدری در میان افراد جامعه فراگیر شده است که علاوه بر جنبه‌های سرگرمی آن، اهمیت اقتصادی زیادی نیز برای صاحبان کسب‌وکار ایجاد کرده است. به‌عنوان یک صراف، برای استفاده از این فضای عظیم به‌عنوان یک فرصت فوق‌العاده شما باید یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب سایتی. شما باید یک وب‌سایت تخصصی صرافی داشته باشید.

یک وب‌سایت صرافی در حالت کلی باید دارای موارد زیر باشد:

 • طراحی سایت گرافیکی زیبا و متناسب با فضای اقتصادی و صرافی
 • امکان معرفی صرافی خود به همراه راه‌های دسترسی به آن به همراه نمایش مکان صرافی بر روی نقشه‌های اینترنتی نظیر گوگل مپ
 • امکان اعلام نتایج لحظه‌ای ارزهای کشورهای مختلف
 • امکان اعلام قیمت‌های آنلاین بورس و سکه و طلا
 • امکان تبدیل واحدهای پولی به یکدیگر در طراحی وب‌سایت
 • امکان ارائه خدمات تبدیل ارز به‌صورت اینترنتی و از طریق انتقال به‌حساب های اینترنتی بین‌المللی نظیر paypal
 • امکان ارائه مقالات آموزشی حول مسائل مربوطه اقتصادی و نوسانات قیمت ارز و طلا
 • امکان ارائه آخرین اخبار اقتصادی مرتبط با نرخ ارز و طلا
 • امکان جستجو در وب‌سایت
 • امکان مشاوره اقتصادی به کاربران
 • امکان ایجاد سیستم‌های تخفیف در صورت نیاز
 • امکان ارتباط و پشتیبانی از کاربر
 • و …

همچنین با داشتن یک وب‌سایت صرافی، علاوه بر توسعه فعالیت‌های خود در فضای مجازی، می‌توانید با پربازدید نمودن وب‌سایتتان، آن را به‌عنوان یک مرجع دقیق و صحیح معرفی نمایید تا افرادی که روزانه با دلار و ارز سروکار دارند همواره به طراحی سایت شما مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده نمایند.اما برای استفاده به بهترین نحو ممکن از وب‌سایتتان، شما نیازمند در نظر گرفتن موارد مهم دیگری در طراحی وب‌سایتتان هستید.

موارد فنی که باید در طراحی یک وب‌سایت در نظر گرفته شود

یکی از مهم‌ترین علل موفقیت هر وب سایتی، پربازدید بودن آن است. هر چه وب‌سایت شما پربازدید تر باشد، عملا مشتری‌های بالقوه بیشتری دارید. گویی تعداد افراد بیشتری در صرافی شما حضور دارند. برای پربازدید نمودن وب‌سایتتان، راه‌های متفاوتی وجود دارد؛ اما یکی از بهترین و مهم‌ترین راه‌ها، طراحی بهینه وب‌سایتتان برای موتورهای جستجویی نظیر گوگل است. از این مورد در دنیای وب‌سایت‌ها با عنوان سئو نام‌برده می‌شود. درصورتی‌که سئو وب‌سایت شما مناسب باشد، افراد می‌توانند خیلی سریع در نتایج جستجوهای موتورهای جستجوی نظیر گوگل، وب‌سایت شمارا بیابند.

طراحی سایت واکنش گرا

همچنین موارد فنی دیگری نظیر میزان فضای لازم برای وب‌سایت، سرعت دسترسی کاربران به وب‌سایت، امنیت وب‌سایت، در دسترس‌پذیری وب‌سایت، واکنش گرا بودن وب‌سایت و… باید در طراحی وب‌سایتتان لحاظ شود تا یک وب‌سایت باکیفیت داشته باشید. بهترین پیشنهاد برای شما، تمرکز بر روی صرافی خود و دوری از این موارد پیچیده است. برای این کار کافی است که طراحی وب‌ سایت صرافی خود را به یک طراح ماهر و باتجربه بسپارید تا بتوانند از عهده طراحی و پیاده‌سازی موارد اشاره‌شده به بهترین نحو ممکن برآید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید