طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت فروشگاه مواد شیمیایی

طراحی سایت فروشگاه مواد شیمیایی

مقدمه ای برای وب سایت مواد شمیایی

یکی از مهم ترین خصیصه ها و ویژگی های انسان ها در عصر های مختلف ، حس کنجکاوی بوده است. انسان ها همواره نسبت به محیط و وقایع اطراف خود کنجکاو بودند و همین حس کنجکاوی بوده است که سبب شده انسان ها به اختراعات و اکتشافات زیادی دست یابند. اما یکی از مهمترین کنجکاوی انسان ها درباره ذات و مواد تشکیل دهنده خود و اجسام پیرامون خود بوده است. در واقع اولین سوال اکثر فیلسوفان و اکثر نظریه های آن ها نیز نشأت گرفته از نوع و نحوه تشکیل شدن دنیا بوده است.

از این رو یکی از بزرگترین و زیربنایی ترین شاخه های علم به نام علم مواد به وجود آمد.امروزه علم مواد و شیمی در شاخه های گوناگونی توسعه می یابد و یکی از مهمترین زیر شاخه های آن، مواد شیمیایی است. موادی که به صورت مستقیم برای انسان ها قابل استفاده نیستند اما به صورت غیر مستقیم در بسیاری از زمنیه های صنعتی، کشاورزی و پزشکی به کمک انسان می آیند.از این رو تولید این مواد شیمیایی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و در آزمایشگاه هایی مجهز و تحت نظارت تیم های تخصصی از متخصصان این حوزه صورت می گیرند.

اگر شما یک تولید کننده مواد شیمیایی و یا وارد کننده آن ها باشید، احتمالا از طیف گسترده مشتریان خود آگاه هستید و بنابراین می دانید که یک بازار بسیار بزرگ و گسترده متنظر محصولات شما است. اما مشکل در خیلی موارد و به خصوص در شروع کار، عدم آگاهی و آشنایی مشتریان شما با شما و نوع و کیفیت محصولات تان است . بنابراین شما نیازمند توسعه و معرفی کسب و کار خود به مشتریان خود هستید ، چه تولید کننده جوش شیرین صنعتی باشید و چه تولید کننده قیر پالایشگاه، شما باید به نحوی محصولات تان را به بازار هدف تان نمایش دهید.

یک وب سایت فروشگاهی ، راه حلی برای ارائه گسترده محصولات شیمیایی

دنیای امروز، دنیای ارتباطات است. اینترنت به عنوان مظهر و پدیده این عصر، سبب شده است تا بسیاری از ساز و کار های انسان ها دچار دگرگونی های عظیمی شود و امروزه بسیاری از کارهای انسان ها به صورت غیر حضوری صورت می گیرد. اینترنت علاوه بر ایجاد شبکه های ارتباطی و جنبه های سرگرمی، یک بازار بسیار بزرگ برای صاحبان کسب و کار و یک فرصت بزرگ برای ارائه محصولات شان می باشد. شما هم می توانید محصولات شیمیای تان را از طریق بستر اینترنت به مشتریان تان ارائه دهید . برای این کار کافی است یک وب سایت داشته باشید. یک وب سایت فروشگاهی مواد شیمیایی.اما یک وب سایت فروشگاهی برای ارائه محصولات شیمیایی باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

به صورت کلی وب سایت شما باید دارای ویژگی های زیر باشد :

 • طراحی ظاهری و گرافیکی زیبا و متناسب با نوع محصولات شیمیایی که ارائه می کنید
 • بخشی تحت عنوان معرفی برای معرفی کامل شرکت و یا کارخانه تان به همراه نمایش آدرس و راه های دسترسی بر روی نقشه های اینترنتی
 • نمایش مرتب و دسته بندی شده محصولات شیمیایی تان بر اساس نوع و کاربرد
 • طراحی صفحه ای جداگانه برای هر محصول شامل توضیحات کامل وتخصصی مواد تشکیل دهنده آن
 • نمایش تصاویر و ویدئو های مربوط به محصول در صفحه مربوطه
 • امکان نظر دهی حول نوع و کیفیت محصولات
 • امکان ارتباط با کارشناسان و متخصصان جهت دریافت اطلاعات بیشتر
 • امکان پرسش و پاسخ میان مشتریان
 • امکان تهیه سبد های خرید مجازی شامل چندین محصول انتخابی
 • امکان پرداخت الکترونیکی در بستری امن و از طریق درگاه های پرداخت
 • امکان ارائه آخرین اخبار و اطلاعیه ها

بنابراین با داشتن یک وب سایت فروشگاهی برای ارائه محصولات شیمیایی تان، شما می توانید علاوه بر معرفی خود به مشتریان تان در سطح اینترنت، از طریق فروشگاه اینترنتی تان و به صورت پستی و غیر حضوری محصولات تان را به مشتریان تان عرضه نمایید.

موارد فنی وب سایت

اما جدا از اینکه وب سایت شما باید چه ویژگی ها و المان های تخصصی با توجه به موضوع آن که همان مواد شیمیایی است داشته باشد، برای موفقیت در فضای مجازی و رقابت با میلیون ها سایت دیگر، وب سایت شما باید دارای ویژگی های دیگری نیز باشد. ویژگی هایی که شاید در ظاهر به چشم نیایند اما اهمیت زیادی در پربازدید شدن وب سایت تان و نهایتا فروش بیشتر محصولات تان هستند.اولین و مهمترین این ویژگی ها، سئو وب سایت تان است. وب سایت شما باید دارای بهینه سازی مناسبی باشد ، این بدان معنا است که وب سایت شما باید به صورت بهینه ای برای موتور های جستجو طراحی شده باشد.

این موضوع سبب می شود تا با جستجوی عبارتی مرتبط به کارکرد وب سایت تان مانند “خرید پارافین” ، وب سایت شما در صفحه اول گوگل و بالاتر از رقبایتان نمایش داده شود. این موضوع تاثیر بسیار زیادی در محبوبیت و پربازدید شدن وب سایت تان می گردد چرا که اکثر ترافیک وب سایت ها از طریق گوگل هدایت می شود.

طراحی واکنش گرا

مورد مهم دیگر که در سال های اخیر اهمیت یافته است.طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرای وب سایت تان است. این بدان معنا است که وب سایت شما بتواند توسط دستگاه های با اندازه صفحه نمایش های متفاوتی به صورت صحیح نمایش داده شود. چه موبایل، چه لب تاپ و چه کامپیوتر باشد.موارد مهم دیگری نیز وجود دارند که باید در طراحی به آنها توجه شود. سرعت بالای وب سایت در بالا آمدن و جابجایی بین صفحات، در دسترس بودن وب سایت در اکثر زمان ها و امنیت وب سایت از جمله موارد فنی است که عدم رعایت آنها می تواند مشکل زا باشد. بنابراین با توجه به تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و باتجربه در امر طراحی کمک بگیرید .برای طراحی وب سایت فروشگاهی محصولات شیمیایی با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید