طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت فروشگاه پرده، کرکره و کاغذ دیواری

طراحی سایت فروشگاه پرده، کرکره و کاغذ دیواری

مقدمه ای بر طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی

زندگی انسان ها همواره در حال تغییر و تحول بوده است. با گذشت سال ها و رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی، ابزار ها و محصولات گوناگونی در جهت بهبود کیفیت زندگی انسان ها ایجاد شده است. یکی از مهمترین این حوزه ها، بخش مربوط به دکوراسیون داخلی خانه است که می توان از پرده ها، کرکره و کاغذ دیواری به عنوان مهم ترین زینت دهنده های داخلی خانه ها نام برد. پیدایش این محصولات سبب شده است تا انسان ها بتوانند متناسب با سلیقه خود فضای داخلی خانه های خود را تغییر داده و جلوه زیبایی به آن بدهند.اگر شما دارای یک فروشگاه پرده ، کرکره و یا کاغذ دیواری باشید، احتمالا از اهمیت این موضوع و تنوع و فراوانی سلیقه مشتریان تان با خبر هستید.

به این منظور شما نیازمند ارائه تصاویری در قالب کاتالوگ به مشتریان تان هستید تا آنها بتوانند با طرح های شما آشنا شوند، اما باز هم برای آنها کافی نیستید و آن ها نیازمند دیدن طرح های پیاده سازی شده در داخل خانه ها هستند. احتمالا به همین دلیل است که داخل فروشگاه شما برخی از محصولات تان شامل کاغذ دیواری ها و پرده هایتان نصب شده اند.بنابراین شما نیاز به ابزاری دارید تا بتواند به خوبی محصولات نمونه و طرح های پیاده سازی شده قبلی را به مشتریان نشان دهد تا آنها بتوانند انتخابی با رضایت داشته باشند.

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

از طرفی احتمالا مانند هر کسب و کار و یا فروشگاهی دنبال معرفی محصولات خود به دیگران و افزایش فروش خود می باشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از یک وب سایت می باشد. شما می توانید یک وب سایت فروشگاهی برای معرفی و عرضه محصولات پرده، کرکره ، کاغذ دیواری و دیگر محصولات مشابه خود داشته باشید. یک وب سایت فروشگاهی پرده ، کرکره و کاغذ دیواری داشته باشید.عصر امروز، عصر اینترنت است. تنها شما نیستید که هم اکنون در حال استفاده از این بستر برای مطالعه مطلب مورد نیاز خود از طریق این وب سایت هستید.

بسیاری از دوستان شما نیز در حال استفاده از اینترنت و سرویس گرفتن از آن در بخش های گوناگون مانند اخبار، سرگرمی ، ایمیل و … می باشند.علت اهمیت بالای این پدیده، ایجاد ارتباط آنی میان افراد گوناگون در سراسر جهان می باشد. این ارتباطات وسیع سبب ایجاد یک شبکه ارتباطی عظیم می شوند و این شبکه یک فرصت فوق العاده برای صاحبان کسب و کار در جهت ارائه خدمات آنها فراهم می کند.بدین منظور و برای استفاده از این فضا، شما می توانید یک وب سایت فروشگاهی برای ارائه محصولات تان داشته باشید.

وب سایت شما بایستی دارای ویژگی های مشخصی باشد که به مهم ترین آن ها اشاره می شود.

ظاهر گرافیکی، اولین اثر

اولین بازخورد یک کاربر اینترنتی از طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای شما، ظاهر گرافیکی صفحه ورودی آن است. طراحی زیبا وحرفه ای ظاهر وب سایت شما، علاوه بر جذب کاربران تان ، نشان از میزان حرفه ای بودن شما در استفاده از این فضا می باشند. بنابراین باید یک طراحی ظاهری زیبا و متناسب با فضای دکراسیون داخلی خانه و با قابلیت دسترسی و استفاده ساده برای کاربران تان فراهم کنید.

معرفی مرتب محصولات

ممکن است تنوع و فراوانی محصولات شما زیاد باشد و اگر همه را زیر هم و در صفحه اول قرار دهید، احتمالا کاربران نمی توانند محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و به سرعت از وب سایت شما خارج می شوند. بنابراین نیاز است تا کلیه محصولات تان را در دسته بندی های مرتبی مانند انواع پرده، کرکره، کاغذ دیواری ، دیوار کوب و…. نمایش دهید.

همچنین نیاز است تا برای هر صفحه طراحی جداگانه ای صورت گیرد که در آن ، محصول به صورت کامل معرفی شود، تصاویر و ویدئو های آن نمایش داده شود، قیمت و شرایط خرید محصول بیان شود، نظرات دیگر کاربران در رابطه با محصول بیان گردد و نهایتا یک بررسی جامع و دید کلی از محصول به کاربر نمایش دهد تا کاربر بتواند با آشنایی کامل از محصول خود، محصول خود را تهیه نماید.همچنین وب سایت شما باید قابلیت جستجوی سریع و پیشرفته را برای کاربران تان فراهم کند تا آنها بتوانند به سرعت به دنبال محصول مورد نیاز خود بر اساس نام و نوع محصول و یا رنج قیمتی آن ، دسترسی پیدا کنند.

وب سایت شما یک فروشگاه اینترنتی است

علاوه بر معرفی محصولات و فروشگاه شما از طریق وب سایت تان، وب سایت شما وظیفه و رسالت دیگری دارد که در طراحی آن باید رعایت شود. وب سایت شما یک فروشگاه اینترنتی است. این بدان منظور است که بایستی در وب سایت شما امکان انتخاب محصول و تشکیل یک سبد خرید مجاری فراهم باشد و کاربران بتوانند با ثبت خرید خود و ورود اطلاعات لازم، به صفحه پرداخت مطمئن هدایت شوند و پس از پرداخت وجه ، رسید خرید و اطلاعات لازم مربوطه را دریافت نمایند.

پشتیبانی

از آن جا که کاربران شما ممکن است آشنایی چندانی با مراحل خرید و پرداخت الکترونیکی نداشته باشند، بایستی قابلیت پشتیبانی و پاسخگویی به کاربران فراهم باشد تا در صورت برخورد به مشکل، کاربران شما بتوانند پاسخ و راه حل را از شما دریافت کنند. این موضوع علاوه بر کمک به کاربران، سبب افزایش میزان اعتماد کاربران به شما می گردد.

قابلیت های فنی وب سایت

در طراحی فروشگاه اینترنتی شما ، بایستی یکسری موارد فنی رعایت شود تا وب سایت شما در فضای اینترنت به بهترین نحو ممکن عمل کند. این موارد شاید در نگاه کاربران تان دیده نشوند اما این موضوع چیزی از اهمیت آنها نمی کاهد.
از مهمترین این موارد می توان به سئوی وب سایت که به معنای طراحی بهینه وب سایت برای موتور های جستجو است، طراحی ریسپانسیو وب سایت، سرعت و در دسترس پذیری آن، امنیت ، فضا و… اشاره کرد. برای رعایت اصول فنی لازم در طراحی این موارد، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و باتجربه در این امر کمک بگیرید تا علاوه بر موارد تخصصی ویژه یک وب سایت فروشگاهی پرده، کرکره ، کاغذ دیواری و… ، بتواند موارد فنی ذکر شده را نیز به بهترین نحو ممکن در طراحی وب سایت تان در نظر بگیرد.برای طراحی سایت فروشگاهی با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی سایت فروشگاهی” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]

دیدگاه ‏خود را بنویسید