طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت مزون لباس، کفش و کیف

طراحی سایت مزون لباس، کفش و کیف

 طراحی وب سایت حرفه ای

یکی از مهمترین وجوه زندگی انسان ها ، پوشاک می باشد. در واقع بعد از نیاز های اولیه هوا و آب، پوشاک را می توان سومین نیاز بنیادین انسان ها دانست که همواره همراه آن هاست. بنابراین با توجه به این همراهی، طبیعی است که انسان ها توجه ویژه ای به آن نمایند. این توجه در طول تاریخ و با رشد علم و تکنولوژی گره خورده است تا جایی که امروزه نوع پوشش جوامع تحت تاثیر مجلات و انجمن های مد قرار می گیرد.اگر شما یک مزون لباس داشته باشید و یا در بخش ارائه کیف و کفش فعالیت می کنید ، احتمالا هنگام فروش سعی در توضیح ویژگی های محصول خود می کنید، اما همان طور که احتمالا می دانید، تنها دو عامل در خرید مشتری بیشترین تاثیر را دارند : یکی ظاهر و دیگری قیمت.

بنابراین چه بسا محصولات بسیار خوب و با کیفیت شما بسیار کمتر فروش روند و عمده دلیل آن مشتریان کم شما با دانش کافی نسبت به آن نوع محصولات هستند. بنابراین شاید شما نیازمندید تا کسب وکار خود را گسترش داده و ضمن افزایش مشتریان خود، نسبت به بالابردن سطح دانش آنها نسبت به محصولات تان و همچنین معرفی جدیدترین محصولات تان اقدام نمایید.اما شاید این کار برای شما اصلا آسان نباشد. اصلا شاید فکر کنید که مشتری های شما تنها محدود به مکان جغرافیایی شما و یا نهایتا تبلیغات شما هستند.

یک وب سایت تخصصی پوشاک

اما شما می توانید این گسترده را افزایش دهید و بازه مشتریان بالقوه خود را به سطح جهانی برسانید.اما چگونه؟ کافی است یک وب سایت داشته باشید. اما نه هر وب سایتی. یک وب سایت کاملا تخصصی برای ارائه محصولات لباس،کفش و کیف.امروزه دامنه استفاده از اینترنت بسیار افزایش یافته و کاربران آن از استفاده از اینترنت برای کاربردهای خاص علمی و آزمایشگاهی به سمت استفاده برای سرگرمی و آسودگی زندگی خود حرکت کرده اند. اما یکی از جنبه های آسوده کردن و راحت کردن زندگی ، کسب اطلاعات درباره احتیاجات و همچنین خرید آنها به صورت اینترنتی است.شما می توانید در کنار فروشگاه تان، یک وب سایت تخصصی داشته باشید تا علاوه بر معرفی شما و محصولات تان، حتی بتوانید محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید.

اما یک وب سایت برای ارائه محصولات لباس، کیف و کفش باید دارای ویژگی های مشخصی باشد که به مهمترین آن ها اشاره می شود :

طراحی ظاهری زیبا

وب سایت شما باید کاملا زیبا و حرفه ای طراحی شده باشد. مخصوصا با توجه به جنس ارائه خدمات تان که وابسته به زیبایی وسلیقه مشتریان تان است، باید در طراحی وب سایت تان از اصول و المان های یک طراحی زیبا و مشتری پسند استفاده کنید تا ضمن جذب مشتریان تان، میزان حرفه ای بودن تان در کارتان نمایش دهید.

معرفی ، مهمترین هدف وب سایت

قطعا شما پس از رشد و توسعه وب سایت تان، می خواهید از این بستر در جهت ارائه اینترنتی و فروش محصولات تان به مشتریان تان استفاده کنید. اما در ابتدای طراحی وب سایت، مهمترین هدف شما از وب سایت تان معرفی کسب و کارتان به همه کاربران اینترنتی است. بنابراین باید در بخش مشخصی، به معرفی فروشگاه یا مراکز فروشگاهی تان به همراه کارکنان و نوع محصولاتی که در آن ها ارائه می دهید و همچنین مکان آن ها بر روی نقشه های اینترنتی بپردازید.

نمایش در دسته بندی های مرتب

قطعا دامنه کلیه محصولاتی که در حوزه پوشاک و کیف و کفش ارائه می دهید در دسته بندی های زیادی قرار نمی گیرند. اما اگر همین دسته بندی ها رعایت نشود، با توجه به گستردگی محصولات، مشتریان شما کاملا سر درگم می شوند و نمی دانند محصولی که دوست دارند را از کجا مشاهده نمایند. بنابراین باید کلیه محصولات تان در دسته بندی هایی بر اساس نوع مانند نوع لباس (پیراهن، شلوار ، مانتو و…) ، رنگ ، برند تولید کننده و… نمایش دهید تا کاربر بتواند خیلی سریع به محصول مورد علاقه خود دسترسی پیدا کند.همچنین باید امکان جستجوی آزاد در وب سایت تان وجود داشته باشد تا کاربر بتواند بر اساس کلمات کلیدی که از محصول مورد علاقه خود در اختیار دارد، سریعا محصولات مرتبط را در وب سایت شما پیدا کند.

صفحات تخصصی برای هر محصول

در نهایت با کلیک بر روی هر محصول ، کاربر باید اطلاعات کاملی شامل نام محصول، تصاویر مربوطه، قیمت ، راهنمایی هایی برای سایز و اندازه ، توضیحات لازم، نظرات دیگر کاربران و… را مشاهده کند تا بتواند بر اساس اطلاعات کاملی که از محصول می یابد، در صورت علاقه محصول را تهیه نماید.همچنین در صورت ارائه پستی محصولات، باید ساز و کار های لازم برای ثبت محصول کاربران در سبد های کالا، پرداخت الکترونیکی هزینه محصولات و ارائه به صورت یک فروشگاه اینترنتی فراهم شود.بنابراین شما با داشتن یک وب سایت تخصصی مزون لباس و کیف کفش ، علاوه بر ارائه معرفی محصولات خود به کاربران اینترنتی ، می توانید محصولات خود را از طریق فروش اینترنتی به کاربرانتان ارائه دهید.

نکات فنی لازم در طراحی یک وب سایت با کیفیت

نکته مهمی که باید در طراحی وب سایت تان در نظر بگیرید ، لحاظ کردن یکسری ویژگی های فنی مهم در آن است که در صورت عدم توجه به آنها ، وب سایت شما می تواند کاملا شکست بخورد.از مهمترین این ویژگی ها می توان به سئوی وب سایت که به معنای طراحی بهینه وب سایت برای موتور های جستجو است، طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرای وب سایت، سرعت و دسترسی بالا به وب سایت، امنیت و… می باشد که باید در طراحی وب سایت شما در نظر گرفته شوند تا یک وب سایت با کیفیت در فضای اینترنت داشته باشید.با توجه به پیچیدگی های مربوطه ، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و با تجربه استفاده کنید تا علاوه بر طراحی مولفه های مد نظر شما در یک وب سایت ویژه مزون لباس و کیف و کفش، نکات فنی مربوطه را نیز به بهترین نحو ممکن برای شما پیاده سازی نماید.برای طراحی سایت مزون لباس و پوشاک با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید