طراحی سایت تهران، سیدخندان به سمت رسالت شرق، خیابان کابلی (دبستان)، نبش کوچه آگاهی، پلاک ۴ ، واحد ۱۵
02188471521   ۰۲۱۴۰۸۸۱۰۳۸

طراحی سایت : مقدمه

یکی از دانش‌هایی که امروزه می‌بینیم اکثر جوانان به دنبال آن هستند، طراحی سایت است. اما خیلی از افراد نمی‌دانند از کجا شروع کنند و چه منبعی را مطالعه کنند! در این زمینه کتاب‌ها و سایت‌های زیادی وجود دارند که پیدا کردن یک منبع خوب و کامل کار ساده ای نیست. ما در سایت سازان تصمیم گرفتیم که بخشی از مطالبمان را به آموزش طراحی سایت اختصاص دهیم و دانش و تجربه خود را در اختیار عزیزانی که به هر دلیل نمی‌توانند در دوره‌های حضوری شرکت کنند، قرار دهیم همچنین سعی کرده‌ایم که آموزش‌هایمان تمام مطالب را پوشش دهد و شما را از هرگونه منبع و سایت و کتاب دیگری بی‌نیاز کند.
مطالب و آموزش هایی که ما ارائه می دهیم متناسب برای تمامی افراد با سطوح مختلف است تا تمامی کاربران بتوانند به سادگی از این آموزش ها استفاده کنند. همچنین مطالب ما به صورت طبقه بندی شده قرار می گیرند تا شما بتوانید به سادگی به انواع مختلف مطالب دسترسی داشته باشید.
در ابتدا آموزش‌های سمت کاربر را قرار می‌دهیم و بعد آموزش‌های سمت سرور. شما می‌توانید در ادامه هرکدام از این قسمت‌ها را انتخاب کنید و در آن زمینه فعالیت کنید.

سمت کاربر شامل: HTML، CSS ، JavaScript می‌شود. سمت سرور نیز شامل : SQL ، PHP می‌باشد.

 

طراحی سایت: مقدمه | آموزش طراحی سایت | طراحی حرفه ای سایت

 

ابزارهای مورد نیاز

  • کامپیوتر
  • ویرایشگر کد
  • مرورگر

 

کامپیوتر

بسیاری از افراد اقدام به مطالعه ی آموزش ها در موبایل می کنند. به این افراد باید بگوییم که تمرینات را باید در یک کامپیوتر شخصی و با نرم‌افزارهایی که در ادامه خواهید گفت انجام دهید. پس اگر در یادگیری طراحی سایت جدی هستید، حتما از یک کامپیوتر استفاده کنید.

 

ویرایشگر کد

برای نوشتن کدها، نیاز به یک ویرایشگر کد داریم. ویرایشگرهای زیادی مانند Notepad هستند که در تمام کامپیوترها نصب‌شده است. اما ویرایشگری که ما به افراد مبتدی پیشنهاد می‌دهیم Notepad++ و یا Sublime Text است. ما در این آموزش‌ها از Sublime استفاده می‌کنیم چراکه قابلیت‌های بیشتری دارد. مثل کامل کردن تگ‌ها با فشردن کلید Tab و تکمیل خودکار کدها با منوی خاصی که برایتان باز می‌کند.

 

مرورگر

برای نمایش نتیجه کدها، نیاز به یک مرورگر یا همان Browser داریم. بهترین مرورگرهایی که برای همه‌ی کاربران ( ویندوز، مک و لینوکس ) مناسب است، Chrome و Firefox است. که ما نیز از Firefox و بعضا Chrome استفاده می‌کنیم.

 

 

کاربران عزیز سایت سازان! شما می توانید برای بهره مندی از آموزش های موجود در سایت ما ، از قسمت بالایی صفحه وارد بخش وبلاگ شوید و از قسمت طراحی سایت برای دسترسی به مطالب مختلف آموزشی در زمینه ی طراحی استفاده کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید