طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت کانون تبلیغاتی

طراحی سایت کانون تبلیغاتی

مقدمه ای برای طراحی سایت

شاید برای شما به عنوان یک مشتری معمولی، تبلیغات تنها به معنای انواع بروشورها و پیام‌های بازرگانی تلویزیونی اعصاب خردکن باشد؛ اما برای افرادی که در طرف دیگر میز و در واحد بازاریابی و تبلیغات شرکت مربوطه کار می‌کنند، تبلیغات حیات شرکت است. از زمان‌های دورتر که به‌مانند امروز تلویزیون و رادیو و رسانه‌های جمعی به این صورت مطرح نبود، باز هم تبلیغات چاپی و نوشتاری بر روی دیوارها رایج بود. علت تاریخچه دار بودن این مورد، مساله اهمیت آن است. امروزه در علم بازاریابی به صورت کامل علمی به این مقوله پرداخته می‌شود که شما برای گسترش کسب و کار خود مجبورید که بخشی از درآمدهای خود را صرف هزینه‌های تبلیغات کنید. هزینه‌هایی که در مواردی بسیار زیاد و سرسام آور می‌باشند.بنابراین اکثر شرکت‌های بزرگ خود واحدی به نام تبلیغات دارند که مسئولیت این امر را به‌صورت کاملا حرفه‌ای به عهده می‌گیرند.

اما اکثر کسب‌وکارهای نوپا و یا بسیاری از فروشندگان نهایی محصولات، نمی‌توانند و نیاز ندارند تا چنان حرفه‌ای متحمل هزینه‌های گزافی برای تبلیغات شوند. از این رو بهترین پیشنهاد برای آن‌ها مراجعه به کانون‌های تبلیغاتی می‌باشند. کانون‌هایی که در آن‌ها افرادی متخصص در این حوزه، مسئولیت تبلیغات فروشگاه یا محصول فرد را در رسانه‌ها و مطبوعات مختلف و از طریق روش‌هایی نظیر چاپ آگهی‌ها و نشریات و یا پیام‌های تبلیغاتی بر عهده می‌گیرند. اما امروزه کمی مدل‌های تبلیغاتی دچار تغییر شده است و مواردی نظیر تبلیغات اینترنتی، تبلیغات تلویزیونی، فیلم‌ها و انیمیشن ها، تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در سطح شهر و… اضافه شده است.

از طرفی با ظهور و گسترش اینترنت، بسیاری از افراد اولین انتخاب خود را تبلیغات اینترنتی قرار می‌دهند، در صورتی که بسیاری مواقع این انتخاب آن‌ها با توجه به کسب وکار و مشتریان هدف آن‌ها انتخاب مناسبی نیست. از این رو شما به عنوان کسی که گرداننده یک کانون تبلیغاتی هستید باید به صورت کاملا جدی در فضای مجازی حضور پیدا کرده و اقدام به مشاوره و اطلاع رسانی دقیق راجع به انواع خدمات خود نمایید. بهترین روش برای این حضور استفاده از یک وب سایت است؛ اما نه هر وب سایتی. شما بایستی یک وب سایت کاملا تخصصی برای کانون تبلیغاتی خود داشته باشید.

یک وب سایت تخصصی برای کانون تبلیغات خود داشته باشید

امروزه دیگر نمی‌توان از اینترنت غافل شد، به‌ویژه برای کسانی مانند شما که در حوزه تبلیغات فعالیت می‌کنید، چرا که به دلیل حضور بسیار فعال و گسترده توده مردم در این فضا، امروزه درصد قابل‌توجهی از تبلیغات در حوزه اینترنت صورت می‌گیرد و از این رو بسیاری از تازه واردان به این عرصه، با توجه به کم هزینه تر بودن این تبلیغات، این نوع تبلیغات را برای محصول یا کسب وکار خود انتخاب می‌کنید در صورتی که با توجه به شرایط و بازار هدف شان، این انتخاب به هیچ وجه انتخاب هوشمندانه‌ای نیست.

از این رو جدا از انجام و ارائه بسیاری از تبلیغات خود در فضای اینترنت و حضور و گسترده کردن فعالیت‌های تبلیغات خود، حضور شما از آن جهت اهمیت دارد که بتوانید کاربران اینترنتی را با اهمیت روش‌های مختلف تبلیغات و کارکرد و معایب هر روش آشنا کنید.برای حضور در این فضا شما نیازمند طراحی سایت کانون تبلیغاتی هستید. یک وب سایت تخصصی کانون تبلیغاتی.

وب سایتی که دارای ویژگی‌های زیر باشد:

  • طراحی ظاهری و گرافیکی زیبا و جذاب، این مورد در مورد وب‌سایت های تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد چرا که تا حدودی میزان حرفه‌ای بودن شما در جذب و کشش مشتریان را نمایش می‌دهد.
  • امکان معرفی کامل کانون تبلیغاتی خود و خدماتی که از طریق آن ارائه می‌دهید، به همراه نمایش روش‌های دسترسی شامل شماره‌های تماس و آدرس
  • امکان نمایش خدمات خود در دسته بندی های مرتبی نظیر تبلیغات محیطی، تبلیغات آگهی، تبلیغات نمایشگاهی، تبلیغات تلویزیونی و… و ارائه توضیحات کامل در رابطه با هر یک
  • امکان نمایش نمونه کارهای تبلیغاتی خود در انواع مختلف آن
  • امکان ارتباط با مشتریان و انجام مشاوره به صورت اینترنتی
  • امکان قرار دادن تصاویر و ویدئوهای مربوط تبلیغاتی بر روی وب سایت
  • امکان گفتگو و پرسش و پاسخ میان کاربران اینترنتی
  • امکان پرداخت اینترنتی وجوه در صورت لازم
  • امکان رزرو برخی تبلیغات به صورت آنلاین و از طریق وب سایت
  • و…

بنابراین با داشتن یک وب سایت تخصصی برای کانون تبلیغاتی تان، علاوه بر معرفی کلیه خدمات تبلیغاتی که در انواع گوناگون شهری و تلویزیونی انجام می‌دهید، می‌توانید از وب سایت به عنوان مقدمه‌ای جهت ورود به کارهای تبلیغات اینترنتی و انجام مشاوره‌های گوناگون نیز استفاده نمایید.

موارد فنی مورد نیاز

اما وب سایت کانون تبلیغاتی شما برای کارکرد و عملکرد صحیح در فضای مجازی نیازمند دارا بودن دسته دیگری از ملزومات می‌باشد. مواردی که بیشتر جنبه فنی دارند و معمولا در ظاهر وب سایت مشاهده نمی‌شوند. از جمله از مهم ترین این موارد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سئو و بهینه سازی

وب سایت شما ذاتا و ماهیتا یک وب سایت تبلیغاتی است و بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی آن مشهور بودن و دیده شدن است. یکی از بهترین کارهایی که می‌توان در حوزه فنی برای این کار انجام داد، طراحی بهینه وب سایت برای موتورهای جستجویی نظیر گوگل است. با این کار هنگام جستجوی عباراتی نظیر “کدام نوع تبلیغات بهتر است” ، وب سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده می‌شود و این موضوع سبب پربازدید شدن و مشهور شدن وب‌سایت تان می‌گردد.

سرعت و پشتیبانی

وب سایت شما در بهترین حالت میزبان تعداد بالایی کاربر اینترنتی می‌باشد. از آنجایی که نیاز کاربران شما تنها مطالعه موارد وب سایت شما نمی‌باشد، وب‌سایت شما نیازمند پشتیبانی کامل از این کاربران می‌باشد، چه پشتیبانی فنی که کاربران در ساعات شلوغی وب سایت دچار قطعی و یا کندی وب‌سایت نشوند و چه پشتیبانی از نیازها و پاسخ به سوال های آن‌ها که باید به‌صورت صحیحی انجام شود.موارد فنی دیگری نظیر طراحی واکنش گرا و یا دسترس‌پذیری نیز وجود دارد که باید با توجه به اهمیت و کارکرد وب‌سایتتان در طراحی آن لحاظ گردد؛ بنابراین با توجه به پیچیدگی‌های مربوطه، بهترین پیشنهاد و راه حل برای شروع کارتان، استفاده از یک طراح ماهر و باتجربه برای طراحی وب سایت تان می‌باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید