طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی فروشگاه تجهیزات الکتریکی و روشنایی

طراحی فروشگاه تجهیزات الکتریکی و روشنایی

فروشگاه تجهیزات الکتریکی و روشنایی

شاید در حال حاضر که در حال زندگی باشید، مهم ترین دستاورد بشر را پدیده های گوناگونی نظیر خودرو، اینترنت، پیشرفت های پزشکی و… بدانید.اما شما دچار یک خطای محاسباتی ساده شده اید. در واقع وجود این دستاورد بشر به قدری در کنار شما بوده است که به آن عادت کرده اید و دیگر متوجه حضور آن نیستید.اما این نکته از اهمیت بالای آن چیزی کم نمی کند چرا که این عنصر در حال حاضر پایه و اساس بسیاری از دستگاه ها و ابزار های اطراف ماست.اگر بخواهیم واقع گرانه به این موضوع نگاه کنیم، زندگی بدون آن غیر ممکن است. این عنصر و پدیده همان برق و الکتریسیته است.جالب است بدانید که الکتریسته و پیشرفت های مربوط به آن است که شما همین حالا در حال مطالعه یک متن قابل فهم بر روی یک دستگاه جامد و تشکیل شده از سیلیکون و آلومینیوم هستید.

الکتریسیته است که سبب شده است شب ها زیر چراغ نور ها و لامپ ها بتوانید به زندگی خود ادامه دهید.الکتریسیته سبب استفاده از ابزارهای بسیار زیادی در جهت کمک به زندگی شده است.ابزار ها و وسایلی مانند یخچال و فریزر، ماشین لباس شویی، سماور برقی، لب تاپ، موبایل، ماشین ، مترو و هر چیزی که فکرش را بکنید.

طراحی سایت حرفه ای

بنابراین باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.رشد و پیشرفت الکترونیک و تجهیزات الکترونیک هم اثر غیر قابل جایگزینی در زندگی شخصی ما انسان ها گذاشته است و هم ابزار های اطراف ما را شکل داده است.امروزه قطعات زیادی در این صنعت وجود دارند که متخصصان با استفااده از آنها و طراحی مدارهای تازه، اقدام به تولید و نوآوری های جدید می کنند.این قطعات پایه مانند مقاومت، خازن، دیود، آنتن، ال ای دی ، ترانزیستو و…در هر مدار و هر دستگاه الکتریکی به کار می رود که با توجه به پیچیدگی ها طراحی ، معمولا آن ها به صورت عمده تولید و به فروش می رسند.

همچنین الکترونیک در ساخت انواع لوازم روشنایی مانند چراغ های دیواری، لامپ ها، آباژور ها و… بکار می رود.با توجه به گستردگی بازار استفاده از این ابزار و تجهیزات الکتریکی و روشنایی، بسیاری از فروشنده ها با تهیه و عرضه این محصولات ، سعی در استفاده حداکثری از این بازار دارند.اما با توجه به رقیبان زیاد ، ممکن است شما به عنوان یک فروشنده نیازمند گسترش فعالیت های خود و معرفی محصولات خود به دیگران باشید. پیشنهاد ما استفاده از یک وب سایت است.

یک وب سایت فروشگاهی تجهیزات الکتریکی و روشنایی داشته باشید

در دنیای امروز، پایه و اساس اکثر دستگاه ها و ابزار های مورد استفاده ما قطعات الکترونیکی می باشند. یکی از این دستگاه ها کامپیوتر ها می باشند.با ظهور و گسترش کامپیوتر ها و استفاده از ولتاژ و جریان به منظور انتقال داده، یک فضای گسترده ارتباطی به نام اینترنت شکل گرفت.این فضا به علت اتصال همه انسان ها و امکان برقراری ارتباط لحظه ای بین آنها، یک فرصت فوق العاده برای بسیاری از کسب و کار ها ایجاد کرد.شما هم می توانید از این فضای گسترده برای معرفی محصولات الکتریکی و روشنایی خود و ارائه و فروش اینترنتی آنها بهره ببرید.برای اینکار کافی است شما یک وب سایت فروشگاهی تجهیزات الکتریکی داشته باشید.

وب سایت شما باید دارای ویژگی های مشخصی باشد که عبارتند از :

 • طراحی ظاهر گرافیکی زیبا و جذاب و متناسب با فضای الکتریسیته و تجهیزات روشنایی
 • امکان معرفی کامل فروشگاه و زمنیه های فعالیت به همراه نمایش آدرس آن بر روی نقشه های اینترنتی نظیر گوگل مپ
 • امکان ارائه انواع محصولات در دسته بندی های مرتبی مانند : خازن ، مقاومت، ترانزیستور، لامپ ، آباژور و…
 • امکان ارائه توضیحات کامل در رابطه با هر محصول در صفحه اختصاصی آن محصول
 • امکان نمایش تصاویر و ویدئوهای مرتبط با محصولات
 • امکان دریافت نظرات کاربران و خریداران قبلی راجع به کیفیت محصولات
 • امکان مقایسه محصولات با یکدیگر
 • امکان قرار دادن آخرین اخبار و اطلاعیه های مرتبط با محصولات و شرکت های تولید کننده آنها
 • امکان قرار دادن مقالات آموزشی در زمینه نحوه کارکرد و تولید محصولات الکتریکی برای علاقه مندان
 • امکان انتخاب محصولات مختلف برای خرید اینترنتی در قالب سبد های مجازی کالا
 • امکان پرداخت وجه از طریق درگاه های امن پرداخت
 • امکان پشتیبانی و ارتباط با کاربران و پاسخ گویی به آن ها در صورت وجود مشکل
 • امکان جستجو پیشرفته در وب سایت و فیلتر گذاری بر اساس نوع محصول، قیمت محصول و…
 • و…

طراحی سایت فروشگاه روشنایی

بنابراین با داشتن یک وب سایت فروشگاهی تجهیزات الکتریکی و روشنایی، شما می توانید علاوه بر معرفی فروشگاه و محصولات تان به دیگران امکاناتی برای خرید آنلاین و اینترنتی برای آنها فراهم کنیدموارد فنی که باید در طراحی وب سایت تان در نظر گرفته شود.اما جدا از موارد تخصصی که باید در طراحی سایت فروشگاه روشنایی و تجهیزات الکتریکی و روشنایی در نظر گرفته شود،وب سایت شما برای حضوری موفق در فضای اینترنت در میان هزاران هزار وب سایت مشابه بایستی یکسری اصول و قواعدی داشته باشد و در طراحی آن رعایت شود.از جمهل مهمترین این موارد می توان به سئو اشاره کرد. سئو به معنای طراحی بهینه وب سایت تان برای موتور های جستجویی نظیر گوگل است.

رعایت این موضوع سبب می شود تا در جستجوهایی مشابه و مرتبط با محصولات شما، وب سایت شما در صفحه اول گوگل و بالاتر از رقیبان نماش داده شود.مورد مهم دیگر طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرای وب سایت است. رعایت این موضوع سبب امکان مشاهده صحیح وب سایت تان از طریق دستگاه های با اندازه صفحه نمایش های مختلفی نظیر موبایل و تبلت می شود.موراد مهم دیگری نظیر سرعت، امنیت ، دسترس پذیری و … نیز باید در طراحی رعایت شوند.از این رو برای استفاده حداکثری از وب سایت تان ، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و باتجربه در امر طراحی یاری بگیرید.برای طراحی وب سایت فروشگاهی تجهیزات الکتریکی با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی فروشگاه تجهیزات الکتریکی و روشنایی” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]