طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی نرم افزار موبایل اندروید و ios

طراحی نرم افزار موبایل اندروید و ios

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید iOS

در کنار کار طراحی وب سایت، گروه طراحی سایت سازان همچنین در زمینه طراحی نرم افزارهای موبایل اندروید و ios فعالیت می‌کند. عمده دلیل انجام این فعالیت رابطه تنگاتنگ کارکرد و خدمات عرضه‌شده توسط وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل است. در واقع شما هر گونه خدمتی را که در عرضه اینترنت به کاربران خود عرضه می‌کنید، نیاز به داشتن یک واسط کاربری برای دسترسی به آن خدمات برای کاربران تان هستید. یکی از این واسط‌های کاربری که در سال‌های اخیر اهمیت بیشتری پیداکرده است، نرم افزارها و اپلیکیشن های موبایل می‌باشند؛ اما دلیل این اهمیت چیست؟

چرا امروزه اپلیکیشن های موبایل بسیار مهم هستند؟

اما قبل از معرفی خدماتی که گروه طراحی سایت سازان در زمینه طراحی نرم افزارهای موبایل به شما ارائه می‌دهد، بهتر است کمی با اپلیکیش های موبایل و کارکرد و اهمیت آن‌ها آشنا شویم.اپلیکیشن های موبایل، برنامه‌های کاربری هستند که در دسته‌بندی‌های متنوعی توسط برنامه نویسان تخصصی برای تلفن‌های هوشمند نوشته می‌شوند. اگر بخواهیم همه سیستم عامل‌های مهم امروزی بر روی تلفن‌های هوشمند را نام ببریم، می‌توانیم این لیست را به دو عنوان خلاصه کنیم:

 • سیستم عامل اندروید
 • سیستم عامل ios

احتمالا شما هم در سال‌های اخیر با این دو نوع سیستم عامل کار کرده باشید. سیستم عامل آندروید یک سیستم عامل متن باز است که توسط گوگل توسعه داده شده است و امروزه بر روی اکثر تلفن‌های همراه هوشمند استفاده می‌شود. یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت بالای برنامه‌های کاربردی موبایل، همین سیستم عامل اندروید می‌باشد. چرا که با توسعه این سیستم عامل، امکانات زیادی برای برنامه نویسان داده شده است تا بتوانند بدون درگیری با هسته کار، برنامه‌های کاربردی قوی بنویسند.
دسته مهم دیگر اگرچه از لحاظ میزان استفاده به یک‌دهم اندروید هم نمی‌رسند، اما بسیار محبوب و باکیفیت هستند. سیستم عامل ios سیستم عامل انحصاری محصولات شرکت کامپیوتری اپل می‌باشد. آیفون و آیپد دو تا از محصولات اپل در این زمینه می‌باشند که امروزه در حال استفاده از ios به عنوان سیستم عامل خود هستند.

طراحی نرم افزار موبایل باکیفیت … سخت یا آسان؟

اما با وجود توسعه فراوان و پیشرفت سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری، باز هم نوشتن یک برنامه کاربردی برای یک دستگاه تلفن همراه اندروید و یا ios کار ساده ای نیست. این موضوع هنگامی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که شما بخواهید از طریق اپلیکیشن تان به تعداد زیادی کاربر سرویس ارائه دهید. در این صورت شما اجبارا درگیر برخی مفاهیم سایت و سرور می‌شوید. از این‌رو توسعه یک اپلیکیشن اندروید و ios و به‌روزرسانی مداوم آن در این فضای پرتنش اپلیکیشن ها کار چندان ساده ای نیست چرا که این فضا یک فضای کاملا باز و گسترده برای توسعه دهندگان موبایل می‌باشد.اما گروه طراحی سایت سازان در اقدامی کاملا هماهنگ با جریان حرکت تکنولوژی، در کنار توسعه و طراحی وب سایت، به طراحی نرم افزار نیز می پردازد و در مواردی نیز این دو مورد را با هم ادغام می‌کند.

یعنی یک نسخه اپلیکیشن اندروید و یا ios برای وب سایت تان، چرا که امروزه تقریبا بیش از نیمی از کاربران اینترنتی وب سایت ها را کاربران موبایلی تشکیل می‌دهند و این کاربران در 80 درصد موارد ترجیح می‌دهند از اپلیکیشن های موبایل خود استفاده کنند، بنابراین داشتن یک نرم افزار ویژه موبایل می‌تواند برای نگه‌داشتن نیمی از کاربران و جلب رضایت آن‌ها کاملا ضروری باشد.

طراحی اپلیکیشن موبایل

در میان وجود هزاران هزار اپلیکیشن موبایل که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد، شما نیازمند یک نرم افزار کاملا حرفه‌ای و کامل هستید. نرم افزاری که توسط گروهی متخصص و با تجربه طراحی شده باشد. گروه طراحی سایت سازان با سال‌ها تجربه در زمینه‌های طراحی و توسعه وب سایت و نرم افزار موبایل، با استفاده از جدیدترین متدها و تکنولوژی های روز به شما کمک می‌کند که یک نرم افزار کاربردی کاملا زیبا، سریع و مفید برای کاربران تان داشته باشید. همچنین یک نرم افزار موبایل نیاز به دوره‌های به‌روزرسانی در زمینه‌های گوناگون دارد که ما به صورت کاملا ساختاریافته، نیازهای جدید را در انتشار نسخه‌های جدید نرم افزار برآورده می‌کنیم.

از جمله اصولی که ما در طراحی نرم افزار موبایل در نظر می‌گیریم عبارتند از:

 • استفاده از جدید ترین متدها و کتابخانه‌های برنامه‌نویسی و سیستم عامل
 • برنامه‌نویسی کاملا اصولی و استاندارد و رعایت قوانین و اصول برنامه‌نویسی
 • تولید بهنیه نرم افزار با کمترین حجم جهت دسترسی و دانلود راحت
 • طراحی واسط کاربری کاملا زیبا و جذاب
 • استفاده مناسب از فونت‌های زیبای فارسی و رعایت حروف‌چینی مناسب در اپلیکیشن
 • امکان استفاده از تصاویر و ویدئو با قابلیت نمایش صحیح در دستگاه‌های مختلف
 • امکان استفاده نرم افزار از تمام ابعاد صفحه در گوشی‌های با اندازه صفحه‌نمایش متفاوت
 • قابلیت نصب نرم افزار اندروید روی اکثر گوشی‌های تلفن هوشمند اندرویدی
 • ایجاد قابلیت به‌روزرسانی خودکار برنامه
 • امکان عضوگیری درون برنامه و مدیریت کاربران
 • امکان ورود به موبایل تنها در صورت ثبت‌نام از طریق ایمیل یا پیامک
 • امکان اتصال نرم افزار از طریق واسط‌های کاربری مناسب به وب‌سایت و دریافت و نمایش آخرین نوشته‌های وب سایت بر روی تلفن همراه
 • طراحی تخصصی المان های خاص اپلیکیشن بر حسب کارکرد خاص آن مانند فروشگاه و یا اپلیکیشن خبری
 • امکان استفاده از ویژگی‌های تلفن همراه و دسترسی به آن‌ها مانند موقعیت جغرافیایی و یا مخاطبان بر حسب نیاز و با اجازه کاربر
 • امکان قرار دادن تبلیغات بنری در نرم افزار
 • امکان ارتباط با پشتیبان از دورن نرم افزار
 • امکان تعریف المان و واسط‌های های پرداخت از درون نرم افزار بر حسب نیاز
 • امکان باز کردن لینک و وب‌سایت از طریق مرورگر داخلی نرم افزار

جهت طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید iOS با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

[mpc_button preset=”mpc_preset_28″ url=”url:http%3A%2F%2Fwww.sitesazan.net%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”20″ font_transform=”uppercase” title=”استعلام هزینه و مدت زمان طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید iOS ” background_color=”#f8bf4d” border_css=”border-width:2px;border-color:#f8bf4d;border-style:solid;border-radius:7px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:12px;padding-right:50px;padding-bottom:12px;padding-left:50px;” margin_css=”margin:15px;” hover_font_color=”#f8bf4d” hover_background_color=”#ffffff” hover_background_effect=”expand-diagonal_left” hover_background_offset=”90″ hover_border_css=”border-width:1px;border-style:solid;border-radius:7px;” mpc_tooltip__disable=”true”]

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید