طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت آهن، میلگرد و ورق

طراحی سایت آهن، میلگرد و ورق

در هر دوره ای از تاریخ ، محصولات و مواد خاصی بنابر ضرورت و نیاز فراوان با ارزش و کمیاب می شوند. برخی از این مواد به دلیل درخواست فراوان در یک بازه خاص ، بسیار کمیاب می شوند و به همین خاطر قیمت آنها بسیار افزایش می یابد، اما با گذشت زمان قیمت ها دوباره به سرجای خود بر می گردد. اما دسته ای از مواد و وسایل هستند که در عصر جدید پایه و تشکیل دهنده صنعت می باشند، یعنی این مواد احتمالا هیچ گاه به صورت مستقیم به دست یک مشتری نمی رسد.

اما مشتری به صورت غیر مستقیم در محصولاتی که آنها را مصرف می کند، آنها را دریافت می کنند.یکی از مهمترین این محصولات، محصولاتی هستند که در دسته آن آلات دسته بندی می شوند. تیرآهن، میلگرد، ورق ، نبشی و … نام هایی هستند که احتمالا اکثر مردم آن ها را نمی شنوند مگر آنکه بخواهند خانه ای را از صفر برای خود بسازند. اما این اسم ها دائما در صنایع ساخت و ساز مختلف و در میان پیمانکاران گوناگون به گوش می رسند.به دلیل اهمیت این محصولات، قیمت این محصولات همواره در تلاطم است و به عوامل متعددی بستگی دارد.

مقدمه لازمه‌ی داشتن یک وب سایت

از این رو اگر در کاری مشغول به کار باشید که نیاز روزانه شما تهیه این محصولات باشد، می دانید که قیمت این آهن الات مانند سکه و دلار به صورت روزانه و توسط بازار و عرضه کنندگان آن تعیین می شود.اما اگر شما در این حوزه مشغول به کار باشید و برای سال ها به صورت حرفه ای در زمینه خرید و فروش آهن آلات اقدام کنید، قطعا عنوان این مقاله شما را متعجب خواهد ساخت . سختی و زمختی بازار آهن را آیا می توان در نرمی و دوستانه بودن فضای مجازی ترکیب کرد؟ پاسخ مثبت است.

شما نیز می توانید مانند بسیاری از کسب وکار های مشابه، وارد دنیای مجازی شده و از مزایای آن استفاده کنید. با استفاده از فضای مجازی، شما می توانید کارهایی نظیر اطلاع رسانی ، اعلام قیمت، تبادل افکار و تحلیل بازار، گزارش های هفتگی و آمار و… را به صوت ساده تر و کنترل شده تری انجام دهید. اما برای ورود به دنیای مجازی ، چه اقداماتی نیاز است تا انجام گیرد؟

یک وب سایت آهن آلات داشته باشید

دنیای امروز بسیار تحت تاثیر اینترنت و فضای مجازی قرار گرفته است. در واقع با گسترش و نفوذ این فناوری در میان مردم، علاوه بر ایجاد جنبه های مختلف سرگرمی برای مردم، قابلیت های این فضا به آنها کمک کرده است تا بسیاری از کارهای روزانه خود را به صورت خیلی سریع تر و آسان تر انجام دهند.اما جدای از مزایای اولیه اینترنت، می توان به این فضای گسترده به عنوان یک بازار بسیار بزرگ نگاه کرد. از این رو در سال های اخیر صاحبان کسب و کار به دنبال راه هایی برای استفاده از این فضا و بازار بالقوه هستند. شما نیز می توانید از این بازار بهره برداری کنید، برای اینکار تنها کافی است که یک وب سایت داشته باشید. اما نه هر وب سایتی. شما باید یک وب سایت تخصصی آهن آلات داشته باشید.

اما یک وب سایت آهن آلات چگونه وب سایتی است؟

به طور کلی یک وب سایت تخصصی آهن آلات باید دارای ویژگی های زیر باشد :

 • ظاهر گرافیکی زیبا در طراحی وب سایت و متناسب با فضای آهن آلات
 • امکان معرفی کامل شرکت شما به همراه کلیه خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید
 • امکان نمایش آخرین قیمت انواع آهن آلات
 • امکان نمایش انواع آهن آلات در دسته بندی های مرتبی مانند میلگرد، تیرآهن، نبشی، ورق و…
 • ارائه اطلاعات فنی کافی راجع به هر محصول به همراه تصاویر آن در صفحات جداگانه
 • امکان ارائه آخرین اخبار و اطلاعیه های پیرامون بازار آهن آلات
 • امکان ارائه مقالات تحلیلی و آموزشی در حوزه آهن آلات
 • امکان ارائه گزارش های هفتگی از بازار فولاد و آهن ایران در طراحی سایت
 • امکان ارائه اطلاع رسانی عرضه ها و معاملات فولادی بورس
 • امکان فراهم آوردن شرایطی برای تبادل افکار کاربران در قالب فروم های ارتباطی
 • امکان ثبت کردن سفارشات از طریق اینترنت و وب سایت
 • پشتیبانی از کاربران و پاسخ به پرسش های آنان
 • و…

بنابرین با داشتن یک وب سایت تخصصی ، شما می توانید فعالیت های فنی خود در بخش خرید و فروش آهن آلات را کمی گسترش داده و در فضای مجازی اقدام به ارائه اخبار و اطلاعیه رسانی بهتری به مشتریان خود نمایید.

موارد فنی وب سایت

اما جدا از کلیه موارد تخصصی ویژه یک وب سایت آهن آلات، وب سایت شما برای موفقیت در فضای مجازی بایستی یکسری موارد و اصول فنی را رعایت کند.
از جمله مهمترین نیاز های وب سایت شما در فضای مجازی، نیاز به دیده شدن است چرا که در صورت عدم آگاهی کاربران اینترنتی از وب سایت شما، حتی اگر بهترین وب سایت آهن آلات دنیا را نیز طراحی کرده باشید، توفیقی در کارتان نخواهید داشت.

چه راه هایی برای پر بازدید کردن وب وجود دارد

راه های گوناگونی برای پربازدید کردن وب سایت پیشنهاد شده است که مهمترین آن ها سئو نام دارد.سئو به معنای مجموعه اقداماتی است که صورت می گیرد تا وب سایت شما برای موتور های جستجو به صورت بهینه ای طراحی گردد.این موضوع سبب می شود تا هنگام جستجوی عبارت “قیمت میلگرد “کاربری در گوگل، وب سایت شما در صفحه اول گوگل و بالاتر از دیگر رقبا نمایش داده شود.موارد فنی دیگری نظیر طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا، سرعت ، در دسترس پذیری، فضا و… هستند که باید در طراحی کامل و اصولی یک وب سایت با کیفیت در نظر گرفته شوند. با توجه به فنی بودن این موارد ، پیشنهاد می شود با سپردن امر طراحی وب سایت تان به یک طراح ماهر و با تجربه ، ضمن دوری از این پیچیدگی ها، بر روی رونق کسب و کار آهن آلات خود تمرکز نمایید.برای طراحی وب سایت آهن، میلگرد و ورق باکارشناسان گروه سایت سازان درارتباط باشید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید