طراحی سایت و طراحی وب سایت حرفه ای را با گروه سایت سازان تجربه کنید !
02188471521 –– 02140881038 –– 09120199386

طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی

برای مشاهده دسته بندی طراحی سایت به صفحه طراحی سایت و برای سفارش طراحی وب سایت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

مهم‌ترین خدمتی که ما گروه طراحی سایت سازان به شما ارائه می‌دهیم، طراحی وب سایت است. باوجود هزاران هزار وب سایت در زمینه‌های گوناگون در دنیای اینترنت، احتمالا به دنبال طراحی یک وب سایت کاملا تخصصی و حرفه‌ای هستید. وب سایتی که بتواند در این فضای گسترده به رقابت بپردازد؛ اما گروه طراحی سایت سازان دقیقا برای شما چه‌کارهایی انجام می‌دهد؟

اهمیت طراحی سایت حرفه ای

قبل از اینکه با مراحل کار و خدماتی که در بخش طراحی سایت برای شما انجام می‌دهیم آشنا شوید، بهتر است در ابتدا کمی با دلیل و اهمیت یک طراحی یک وب سایت آشنا شویم و بدانیم اصلا وب سایت چیست و چرا امروزه در فضای کسب‌وکارهای گوناگون بسیار اهمیت پیداکرده است؟ یک وب‌سایت در ساده‌ترین حالت، دروازه‌ای برای شما برای ورود به دنیای بزرگ اینترنت است. دنیای عظیمی که امروزه رشد و پیشرفت تکنولوژی و بستر سازی ها لازم، میلیون‌ها نفر و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، به‌واسطه آن با یکدیگر در ارتباط هستند و از این ارتباط سریع و آسان در زمینه‌های گوناگونی بهره می‌برند.اما جدا از بخش سرگرمی و اشتراک دانش و اطلاعات که سهم بزرگی از استفاده کاربران اینترنتی را در برمی‌گیرد، یکی از مهم‌ترین دلایل اقبال حداکثری به دنیای اینترنت و دلیل اهمیت فراوان آن در دنیای امروزه کسب‌وکار است.

کسب‌ و کار آنلاین

امروزه به‌واسطه نفوذ گسترده اینترنت در میان مردم و به‌واسطه خدماتی که ارائه می‌دهد، جدا از ایجاد هزاران کسب‌وکار آنلاین، بسیاری از کسب‌وکارهای فعال در زمینه‌های گوناگون در حال ورود به این فضا هستند، چراکه متوجه یک فضا و بازار بسیار بزرگ جهانی شده‌اند و به دنبال استفاده حداکثری از این فضا هستند.بنابراین با توجه به حضور هزاران کسب‌وکار و شخصیت‌های حقوقی، در کنار حضور هزاران فعال اینترنتی در زمینه‌های گوناگون مانند وبلاگ‌ها، ممکن است شما در ابتدا کمی گیج شوید و دقیقا ندانید که چگونه وب سایتی نیاز دارید؟ آیا برای وب سایت های شما نمونه و قالبی وجود دارد یا باید از صفر شروع کرده و قالب ذهنی خود را ارائه دهید؟یکی از مهم‌ترین علل موفقیت و ارائه خدمات باکیفیت در هر زمینه‌ای تجربه است.

خوشبختانه گروه طراحی سایت سازان باتجربه سال‌ها کار در زمینه طراحی و بهینه‌سازی وب سایت، اینجاست تا از ابتدایی‌ترین مراحل شکل‌گیری نیاز به طراحی وب‌سایت تا تحویل یک وب‌سایت کاملا حرفه‌ای و اختصاصی به شما در کنار خدمات دیگر مانند بهینه‌سازی وب‌سایت، نرم‌افزارهای موبایل و… در کنار شما باشد.

طراحی سایت

آیا برای کسب‌وکارتان به یک وب سایت نیاز دارید؟ به چه وب سایتی…؟

در اولین مرحله از طراحی یک وب سایت حرفه‌ای، شما نیاز دارید تا نوع و موضوع کلی وب سایتتان را مشخص کنید. باید بدانید که وب سایت شما در چه جهت گیری کلی حرکت می‌کند. برای سادگی انتخاب شما و اینکه بدانید در صورت نیاز به یک وب سایت خاص، وب سایت شما باید دارای چه ویژگی‌های کلی باشد، ما یک دسته‌بندی از زمینه‌های کاری وب سایت های فعلی در فضای اینترنت را به شما معرفی می‌کنیم. در کنار معرفی هر گروه، سعی کرده‌ایم تا توضیحات مختصر و کاملی در رابطه باهدف و نیاز از ساخت وب‌سایت و ویژگی‌ها و المان‌های آن بیان کنیم تا بتوانید یک دید کلی از نیازهای تخصصی و فنی وب‌سایتتان پیدا کنید.

دسته‌بندی طراحی سایت گروه سایت سازان:

 • طراحی سایت املاک
 • طراحی سایت خبری
 • طراحی سایت خودرو
 • طراحی سایت زیبایی و آرایشی
 • طراحی سایت فروش شارژ
 • طراحی سایت فروش فایل
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت فیلم و موزیک
 • طراحی سایت گردشگری
 • طراحی سایت لباس و کیف و کفش
 • طراحی سایت واکنش گرا

یک وب سایت حرفه ای چه ویژگی‌هایی دارد

پس از انتخاب زمینه کاری وب‌سایتتان، بایستی طراحی سایت حرفه ای در آن زمینه داشته باشید؛ اما سوال اینجاست. یک وب‌سایت حرفه‌ای به چه وب‌سایتی گفته می‌شود و چه نیازی به داشتن یک وب سایت حرفه‌ای وجود دارد؟ پاسخ ساده است. شما باید یک وب‌سایت حرفه‌ای داشته باشید وگرنه در این فضای گسترده راه به‌جایی نمی‌برید؛ اما یک وب‌سایت حرفه‌ای چگونه وب سایتی است؟در یک دسته‌بندی کلی، یک وب‌سایت حرفه‌ای باید به‌گونه‌ای طراحی‌شده باشد که به دودسته کلی ملزومات پاسخ دهد: ملزومات تخصصی حوزه‌ای که در آن مشغول به کار هستید و ملزومات فنی و زیربنایی که هر وب‌سایتی به آن احتیاج دارد.

ملزومات تخصصی

با توضیحاتی که درباره موضوعات و دسته‌بندی‌های کلی وب‌سایت‌ها داده شد، اکنون باید تا حدودی بدانید که ملزومات تخصصی وب‌سایتتان کاملا ویژه نوع کارکرد وب‌سایتتان می‌باشد؛ یعنی نیازهای یک وب‌سایت خبری کاملا متفاوت از یک وب‌سایت فروشگاهی می‌باشد.اما گروه طراحی سایت سازان در این مرحله کاملا در خدمت شما است. شما با دریافت پیشنهادات درباره ویژگی‌ها و المان‌های تخصصی وب‌سایتتان با توجه به موضوع آن و تجربه کاری ما و همچنین با ارائه ایده‌های شخصی خود، اطلاعاتی را در اختیار ما می‌گذارید که ما به بهترین نحو ممکن از آن‌ها استفاده می‌کنیم تا المان‌های تخصصی و موردعلاقه شما را برای وب‌سایتتان آماده کنیم.نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که خدمات ما و در واقع وب‌سایتی که برای شما طراحی می‌کنیم کاملا شخصی‌سازی‌شده و متناسب باعلاقه شما در عین کارایی هست.

این بدان معنی است که مثلا برای طراحی ظاهر گرافیکی وب‌سایت ما قالب‌های موجود مانند قالب مترو و یا دیگر وب‌سایت‌ها را به شما معرفی می‌کنیم و با بیان مزایا و معایب هر یک، درنهایت حق انتخاب را به عهده خود شما می‌گذاریم و پس از انتخاب آن قالب، ما موارد و ساختار آن ازجمله رنگ، شکل آیکون‌ها، فونت و … متناسب با نیاز و علاقه شما شخصی‌سازی می‌کنیم.این موضوع در سایر موارد وب‌سایت نیز ادامه دارد؛ یعنی گروه طراحی وب سایت سازان تمام تلاش خود را می‌کند تا با دور نگاه‌داشتن شما از تمامی مفاهیم پیچیده و تخصصی طراحی وب‌ سایت ، با ارائه پیشنهادهایی به شما و نهایت شخصی‌سازی آن‌ها بر اساس نظرات، علاقه، نیاز و البته کارکردهای فنی، یک وب‌سایت کاملا زیبا و کارا به شما ارائه دهد.

ملزومات فنی

اما همان‌طور که بیان کردیم، وب‌سایت شما به دودسته ملزومات برای موفقیت در فضای گسترده اینترنت نیاز دارد: یک دسته ملزومات تخصصی که کاملا متناسب با موضوع وب‌سایتتان و شخصی شده بر اساس نیاز و علایق و سلایق شما است و دسته دیگری از ملزومات که ملزومات فنی نام دارند.این دسته ملزومات شاید در ظاهر و بسایت تان توسط شما و کاربرانتان قابل‌مشاهده نباشند چراکه این ویژگی‌ها کاملا تخصصی و بر اساس اصول طراحی وب‌سایت است؛ اما درعین‌حال زیربنای وب‌سایت شما را تشکیل می‌دهند و یک وب‌سایت خوب بر روی یک زیربنای خوب ایجاد می‌شود.

موارد فنی زیادی وجود دارند که باید در طراحی وب‌سایت شما در نظر گرفته شوند و در اینجاست که گروه طراحی سایت سازان با به‌کارگیری جدیدترین اصول طراحی و تکیه بر تجربه کاری خود، زمینه موفقیت وب سایت شما در فضای اینترنت فراهم می‌کند؛ اما اگر بخواهید کمی با این موارد آشنا شوید و از اهمیت آن‌ها مطلع شوید، می‌توان از موارد زیر به‌عنوان مهم‌ترین ملزومات فنی یک وب‌سایت نام برد.

سئو و بهینه‌سازی

سئو یا SEO که کوتاه شده عبارت Search Engine Optimization یا بهینه‌سازی موتور جستجو است، عبارت است کلیه اقدامات و فعالیت‌هایی که صورت می‌گیرد تا وب‌سایت شما برای موتورهای جستجو به‌صورت بهینه طراحی گردید؛ اما اهمیت این موضوع در چیست؟احتمالا خودتان هم متوجه این موضوع شده‌اید که امروزه موتورهای جستجویی نظیر گوگل نقشی تعیین‌کننده در فضای اینترنت ایفا می‌کنند. در واقع اکثر افراد بر اساس نیاز خود به اینترنت، ابتدا به یک موتور جستجو مانند گوگل مراجعه می‌کنند و با جستجوی عبارت موردنیاز خود، وب‌سایت‌های مرتبط به آن‌ها نمایش داده‌شده و سپس به یکی از این وب‌سایت ها هدایت می‌شوند.

در واقع موتورهای جستجو در ورودی کاربران به اینترنت می‌باشند و اکثر ترافیک وب‌سایت‌ها از طریق موتورهای جستجو هدایت می‌شود.اما سئو چه کمی به وب‌سایت شما می‌کند؟ با مجموعه اقداماتی که گروه طراحی سایت سازان در رابطه با بهینه‌سازی وب‌سایتتان در تمامی مراحل طراحی انجام می‌دهد، درنهایت وب‌سایت شما یک وب‌سایت پربازدید می‌شود؛ اما این کار چگونه انجام می‌گیرد؟ احتمالا تا الان متوجه این موضوع شده‌اید. یک سئو و یک رنک خوب در گوگل سبب می‌شود تا وب‌سایت شما در میان هزاران وب‌سایت رقیب و مرتبط با جستجو یک عبارت، بالاتر از دیگران در صدر نتایج گوگل نمایش داده شود.

اما آیا بودن در صفحه اول گوگل موفقیت شما را تضمین می‌کند؟

پاسخ با قاطعیت مثبت است. تقریبا در 90 درصد موارد، کاربران پس از جستجوی عبارت خود، بر روی یکی از وب سایت های مشاهده‌شده در صفحه اول نتایج یا نهایتا چند تای اول آن کلیک می‌کنند و با توجه به الگوریتم‌های قوی و بهینه موتورهای جستجو، معمولا کاربران از این وب سایت ها نتیجه خود را گرفته و پاسخ نیاز خود را دریافت می‌کنند و دیگر به وب سایت‌های پایین‌تر یا در صفحه‌های دیگر نتایج مراجعه نمی‌کنند.بنابراین بله این موضوع بسیار اهمیت دارد تا وب‌سایت شما اولین وب‌سایت مشاهده‌شده در صفحه نتایج گوگل باشد چرا که این کار زمینه ورود هزاران کاربر را به وب سایت شما فراهم می‌کند.

شما می‌توانید به ارائه خدماتتان بپردازید.سئو یک موضوع کاملا پیچیده و دشوار است و نیاز به همکاری ما با شما در تمامی مراحل طراحی و حتی مراحل بعد از طراحی است. جهت آشنایی بیشتر و مفصل‌تر با سئو و خدماتی که گروه طراحی سایت سازان در این زمینه به شما ارائه می‌کند می‌توانید به این قسمت مراجعه نمایید.

سرعت و دسترس‌پذیری

به دلیل استفاده غالب کاربران از اینترنت‌های با سرعت مناسب، دیگر تقریبا هیچ‌گونه محدودیت سرعتی از جانب کاربران برای اتصال به وب‌سایت شما وجود ندارد و درصورتی‌که کاربری هنگام بالا آمدن وب‌سایت شما و یا باز کردن صفحات آن، زمان زیادی را منتظر بماند، این کاربر را دیگر کاربر وب‌سایت خود ندانید چراکه به دلیل وجود رقبای زیاد در حوزه کاری شما، این خیلی سریع از وب‌سایت شما خارج‌شده و به یکی از وب‌سایت‌های رقیبان می‌پیوندد.همچنین با توجه به عرضه محتوای خود از طریق اینترنت، شما محتوای خود را به کلیه افراد سراسر کره زمین که به اینترنت دسترسی دارند ارائه می‌کنید.

از این رو نیاز است تا در اکثر ساعات شبانه‌روز، وب‌سایت شما برای کاربران قابل‌دسترس باشد.گروه طراحی سایت سازان با به‌کارگیری جدیدترین متدهای روز و تکیه‌بر تجربه کاری خود در طراحی، تمامی اصول لازم برای پیاده‌سازی یک وب‌سایت سریع که علاوه بر طراحی در زمینه‌های دیگر نیز مانند انتخاب‌ هاست نیز وابسته است را برای شما در نظر می‌گیرد.

طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا

مورد مهم دیگری که در سال‌های اخیر اهمیت بیشتری پیداکرده است، طراحی ریسپانسیو و یا واکنش گرای وب‌سایتتان است. این بدان معنا است که کاربرانی که با دستگاه‌های مختلف با اندازه صفحه‌نمایش‌های متفاوت، دستگاه‌هایی نظیر موبایل، تبلت، لب تاپ و…، به وب‌سایت شما مراجعه می‌کنند، باید محتوایی مناسب و کاملا متناسب با اندازه صفحه‌نمایش دستگاه خود دریافت کنند، یعنی نحوه نمایش محتوای وب‌سایت شما متناسب با اندازه صفحه‌نمایش کاربر تغییر کند که این موضوع را یک طراحی واکنش گرا برای وب‌سایت شما به ارمغان می‌آورد.
گروه طراحی سایت سازان در این زمینه هم در کنار شما است و از همان ابتدا در طراحی وب‌سایتتان، اصول لازم برای طراحی یک وب‌ سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا را برای شما فراهم می‌کند تا درنهایت کاربران شما بتوانند جدا از نوع دستگاه خود، وب محتوای سایت شما را به‌صورت کامل صحیحی مشاهده نمایند.

امنیت، فضا، پشتیبانی و موارد دیگر

در طراحی وب‌ سایت حرفه‌ای و کامل، موارد فنی دیگری نیز باید در نظر گرفته شوند. مواردی نظیر امن بودن وب‌سایت شما و محتوای آن، به‌خصوص زمانی که اطلاعاتی حساس از کاربرانتان را ذخیره می‌کنید و یا فضای ذخیره‌سازی مناسب. از این رو گروه طراحی سایت سازان با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی وب‌سایت‌های گوناگون، تمامی تلاش خود را می‌کند تا تمامی موارد فنی و زیربنایی وب‌سایتتان را به‌صورت کامل در طراحی وب‌سایتتان در نظر بگیرید تا یک وب‌سایت کامل و حرفه‌ای برای فعالیت و موفقیت در فضای اینترنت در اختیار داشته باشید.جهت طراحی وب سایت حرفه‌ای در تمامی زمینه ها با کارشناسان سایت سازان در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید