طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

عملکرد محتوای خود را فراتر از SEO بسازید

عملکرد محتوای خود را فراتر از SEO بسازید

همانطورکه همه شما کاربران گرامی و همراهان همیشگی وب سایت، سایت سازان می دانید در طراحی سایت، سئو از نکات مهم و جدایی ناپذیر به شمار می آید.

عملکرد محتوای خود را فراتر از SEO بسازید

بازاریابی مقاصد بسیاری برای یک سازمان دارد، حداقل اثر آن باعث ترافیک اصلی یک وب‌سایت می‌شود؛ اما اجازه ندهید محتوای کوتاه به فروش رسد! شما محتوای بزرگی دارید که باعث ایجاد ترافیک اصلی است، اما آیا واقعا تمام تلاشش را برای شما می‌کند؟ آیا برای معروف شدن، اگر تبدیل نشود آیا برای داشتن یک وبلاگ پرترافیک کافی است؟

عملکرد محتوای خود را فراتر از SEO بسازید | سایت سازان
اهداف از طراحی سایت شما هرچه باشد خبرنامه، خریدوفروش، راهنمایی و یا برخی از پاسخ‌های دیگر برای عمل محتوای نیاز به پشتیبانی این اهداف دارند.

مرحله 1: ایجاد محتوای قانع‌کننده

منابع بزرگ زیادی برای تعیین پرسش‌هایی که نیاز دارند در صنعت شما پاسخ داده شوند وجود دارد. به‌عنوان‌مثال، یکی از آن‌ها که من استفاده می‌کنم، گروه‌های LinkedIn است. در یک انجمن مانند انجمن LinkedIn، من می‌توانم سوال های مردم را ببینم و بفهمم آن‌ها به دنبال چه راه‌حل‌هایی هستند.

مرحله 2: بهینه‌سازی محتوا برای جستجوی اصلی

بر اساس تحقیقات اولیه خودتان، شما باید یک ایده بسیار خوب از کلمات کلیدی داشته باشید که محتوا برای آن بهینه‌شده است؛ اما سئو برای محتوا بیش از اضافه کردن برخی از کلمات کلیدی به محتوا است.
یکی از اشتباهات رایج به‌خصوص در پست‌های وبلاگ که زیادمی بینم، تصاویری هستند که به‌طور کامل بهینه‌سازی نشده است. این امر اغلب اتفاق می‌افتد زیرا همکاران وبلاگ‌های متعدد تصاویر را آپلود می‌کنند و آن همکاران ممکن است بر اهمیت بهینه‌سازی تصاویر آموزش ندیده باشند. تصاویر بزرگ یکی از اولویت‌هایی است که من اغلب در هنگام تست سرعت صفحه برای ممیزی سئو مشاهده می‌کنیم؛ بنابراین، با توجه به بهینه‌سازی مطالب خود برای جستجوی اصلی، آن تصاویر را فراموش نکنید!
برای ورد پرس، من تصاویر WP حجم محدود را توصیه می‌کنم که اجازه می‌دهد شما حداکثر اندازه فایل را آپلود کنید.

عملکرد محتوای خود را فراتر از SEO بسازید | سایت سازان
افزوونه Yoast در وردپرس برای همکارانی که ممکن است همیشه قوانین اساسی سئو را رعایت نکنند بسیار کاربردی می باشد از این لحاظ که مرحله به مرحله شما رادر نوشتن تگ ها، توضیحات مطلب، کلید واژه کانونی و…یاری خواهد نمود پس پیشنهاد می کنیم چنانچه از وردپرس استفاده می کنبد این افزونه بی نظیر را از دست ندهید.

عملکرد محتوای خود را فراتر از SEO بسازید | سایت سازان

مرحله 3: تبدیل مطالب

هنگامی‌که شما مطالب را ایجاد و بهینه‌سازی کرده‌اید و آن ایجاد ترافیک می‌کند، ارزیابی نحوه‌ی عملکرد محتوای مهم شده است. مرحله 3 اغلب در ایجاد محتوا نادیده گرفته می‌شود. اگر شما مراحل 1 و 2 را به‌خوبی انجام داده باشید، مقدار زیادی ترافیک اصلی از سایت شما گرفته خواهد شد. اگر پاسخ شمارا به عمل کامل نمی‌کند چرا ترافیک خوب است؟
اولین قدم برای درک چگونگی تبدیل مطالبتان اطمینان از وجود اهداف قابل‌پیگیری در تجزیه‌وتحلیل شما است. هنگامی‌که اهداف مشخص شد و مطالب شروع به دریافت ترافیک اصلی می‌کند، نظارت داشته باشید که آیا این ترافیک نیز تکمیل‌کننده‌ی اهداف است یا نه. اغلب، من وبلاگ فوق‌العاده‌ای می‌بینم که ترافیک اصلی زیادی دارد، مانند مشتری من، اما تبدیل قابل‌اندازه‌گیری ندارد. خب جی کار می‌توانی بکنی؟

نکات حاشیه‌ای

به‌عنوان یک بهینه‌ساز موتور جستجو، شما در ابتدا یک بازاریاب هستید. این بدان معناست که به شرکت خود در تولید، افزایش فروش اینترنتی، گرفتن کمک‌های مالی بیشتر و غیره کمک می‌کنید. چشم شما همواره باید در حال تغییر باشد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید