طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

عوامل موثر در رتبه‌بندی سایت

عوامل موثر در رتبه‌بندی سایت

رتبه‌بندی‌ها در موتورهای جستجو بسیار دقیق و قدرتمند می‌باشد. رتبه‌بندی شما در جستجوها می‌تواند به نفع کسب‌وکار شما باشد. پس چگونه می‌توانیم روی چیزهایی تمرکز کنیم که در تامین امنیت جایگاه ما در بالای این موتورهای جستجو موثر می‌باشند من جزئیات را در این پست معرفی می‌کنم.
این شور و هیجان برای جستجوگرها است. رتبه‌بندی و گزارش و تماشای جستجوگرها زمانی که کارشان را انجام می‌دهند، هیجان از پیروزی و موفقیت دارد. چه عواملی و چگونه یک سایت را برای همیشه بالا نگه می‌دارند؟

عوامل موثر در رتبه‌بندی سایت | بهینه سازی وب سایت

دلسرد شدن از موتورهای جستجو

هنگامی‌که شما شروع به طراحی سایت می‌کنید، می‌خواهید که ترافیک آن را هم بالا ببرید. دوست دارید که هر پستی که می‌گذارید توسط مردم اشتراک‌گذاری شود. انتظار دارید دوستانتان مطالب را ببینند و در این اشتراک‌گذاری یاری‌تان کنند. انتظار دارید که مردم برای خواندن مطالب شگفت‌انگیزتان به سایت شما هجوم بیاورند. حتی انتظار دارید که سریعا به پول و درآمد برسید.
متاسفانه بسیاری از ما از لحظه‌ای که سایت را می‌سازیم و مطلب را انتشار می‌دهیم با این مسائل روبه‌رو هستیم. اگر موافقید این مطلب را به اشتراک بگذارید. سپس ما یک ایمیل شگفت‌انگیز برای شما ارسال می‌کنیم.

زمان برای یک تصمیم انتقادی

در این نقطه، شما یا سایت ما را ترک می‌کنید یا شروع به یادگیری می‌کنید. این آموزش جهان هیجان‌انگیزی را برای شما به ارمغان می‌آورد.در جهانی که پر از کسب‌وکار آنلاین و وب‌سایت است. زویاهای درآمد برای میلیون‌ها نفر باقی‌مانده است.
از خودکارسازی آنلاین برای اجرای هر چیزی از طریق گروه انجمن‌های آنلاین طی هفته‌های کاری 5 ساعته درآمدی به دست می‌آید استفاده می‌شود. کلاس‌هایی هستند که به شما یاد می‌دهند که چگونه میلیونر شوید. حتی کتاب‌های تستی هم در این رابطه وجود دارند که می‌توانند درآمد ماهانه بیشتری را برای شما حاصل کنند.
خواندن داستان‌های موفقیت آنلاین به شما کمک می‌کند تا تمرکز بیشتری روی هدفتان داشته باشید. هیجان و رویای واقعی خود را بشناسید و بدانید که چه‌کارهایی را می‌توانید انجام دهید. شور و هیجان را دوباره وارد جریان خون خود کنید. این امر آسان است، فقط کافی است که بخواهید.
بعدازآن شما شگفت‌انگیزترین راه را پیدا می‌کنید. بهینه‌ سازی موتور جستجو (S.E.O.) با دو گزینه پیش رویتان قرار می‌گیرد و انتخاب حیاتی را انجام می‌دهید.
زمان برای اتخاذ یک تصمیم درست رسیده یا هنوز در تاریکی هستید؟ در نور یا در تاریکی کلاه‌سیاه گوگل را فراموش نکنید. اجازه دهید دراین‌باره توضیح بیشتری بدهیم.

عوامل موثر در رتبه‌بندی سایت | بهینه سازی وب سایت

روش هدایت به رتبه‌بندی امن، برای همیشه

ما می‌خواهیم رتبه‌بندی‌مان برای همیشه بهبود پیدا کند. به یاد داشته باشید که فن‌های کلاه‌سیاه جستجوگرها فریبنده هستند. موتورهای جستجو فن کلاه‌سیاه را دوست ندارند. اگر سایتی را بیابند که با فن کلاه‌سیاه بالاآمده باشد آن‌ها را رتبه‌بندی نمی‌کنند. اگر می‌خواهید با تقلب پیش روید همین حالا طراحی وب سایت خود را تعطیل کنید چراکه تقلب‌ها به‌سادگی توسط موتورهای جستجو مشخص می‌شوند.
کلاه‌سیاه به معنای دست‌کاری کردن موتورهای جستجو است و اگر از آن استفاده شود بدین معناست که شما با عواملی که برای دست‌کاری رتبه کار می‌کنند همکاری می‌کنید. این عوامل می‌توانند سایت را به رتبه اول موتورهای جستجو بیاورند؟
قصد توهین نداریم، اما آیا واقعا می‌خواهید از این فن‌ها برای سایت خود استفاده کنید؟
کلاه‌های سیاه‌ روی رتبه‌بندی سایت برای اهداف ترافیک تمرکز می‌کنند آن‌ها درواقع می‌خواهند ترافیک را به فروش برسانند. ایجاد تعامل نمی‌کنند و تمرکز اصلی‌شان روی رتبه‌بندی و حساب بانکی است.
یاد بگیرید که آن‌ها چگونه رتبه‌بندی می‌کنند و از نرم‌افزارهای خودکار آن‌ها برای تمرین استفاده نکنید. به روند رشدشان نگاه کنید. آن‌ها حتی شده برای یک مدت کوتاه، به رتبه‌بندی می‌رسند.

کلاه‌سیاه در سئو به خاطر بک لینک‌ها

برایان دین یک‌میلیون از نتایج جستجوی گوگل را مورد آنالیز قرارداد. او نمی‌دانست که لینک دهنده‌ها (بک لینک‌ها) مهم‌ترین عامل رتبه‌بندی هستند. Moz فقط یک مطالعه مشابه بود و وقتی‌که به پایان رسید دقیقا به همان نتیجه‌ای رسیدند که بقیه رسیده بودند.درست است…لینک دهنده‌ها اولین و مهم‌ترین عامل رتبه‌بندی گوگل و دیگر موتورهای جستجو هستند. آن‌ها می‌توانند به‌راحتی شمارا متعجب کنند.
وبلاگ‌ها، سخنگویان و نویسندگان مختلفی وجود دارند که هرکدام چیز متفاوتی می‌گویند. آن‌ها در مورد سایر عوامل رتبه‌بندی صحبت می‌کنند و موارد بد آن‌ها را نشان می‌دهند، آن‌ها درواقع با این کار شمارا فریب می‌دهند و شما فراموش می‌کنید که عامل مهم‌تری به نام لینک دهنده وجود دارد.
لینک دهنده‌ها بزرگ‌ترین عامل رتبه‌بندی طراحی وبسایت هستند و سایت شما به این بک لینک‌ها نیاز دارد. لینک دهنده‌ها دلیل اصلی برای رتبه‌بندی شدن یا نشدن سایت ها هستند. تاکتیک کلاه‌سیاه در سئو به‌طور عمده روی همین اصل تمرکز می‌کند. به همین دلیل است که آن‌ها هنوز هم برای دوره‌های کوتاه زمانی کار می‌کنند. آن‌ها به حجم زیادی از لینک دهنده‌ها دسترسی دارند که گاهی برخی از این لینک دهنده‌ها باکیفیت و قدرتمند هستند و در رتبه‌بندی سایت تاثیر گذارند. گاهی باعث قفل شدن سایت می‌شوند و گاهی با تاثیری مثبت سایت شمارا به سمت جلو حرکت می‌دهد.
تفاوت کلاه‌سیاه سئو این است که به‌راحتی بک لینک دریافت می‌کند و تمرکز زیادی روی این کار می‌گذارد. شبکه‌های خصوصی هستند که شما با خرید لینک آن‌ها به بالای لیست می‌روید. اگر به دنبال پیروزی کوتاه‌مدت در سئو هستید، کلاه‌سیاه مانند یک پله ترقی و یک ضربه پنالتی برای شما است، اما ما اصلا این روش را توصیه نمی‌کنیم.

حقیقت جدی درباره رتبه‌بندی

یک‌لحظه برای گرفتن چشم‌انداز واقعی صبر کنید، طراحی سایت شما ممکن است تا مدت‌های طولانی رتبه نگیرد، این‌یک طرح موفقیت بلندمدت است، در این راه کلیدهای میانبری هم وجود دارند که البته این میانبرها بستگی به استعداد و مهارت‌های شما دارد.

مقدار زمان و تلاش برای رتبه‌بندی همیشه رقابت را محدود می‌کند. اکثر مردم قبل از این‌که به نتایج مطلوب برسند و اتفاقات مهم به انجام برسد، کار را ترک می‌کنند. این خبر خوبی است که اگر مدت طولانی تمرکز کنید می‌توانید برنده باشید. شما می‌توانید یکی از ستاره‌های معدود این عرصه باشید.

عوامل موثر در رتبه‌بندی سایت | بهینه سازی وب سایت

اصول اولیه را انجام دهید و ثابت‌قدم باشید

شما هنوز هم نیاز به مقالات بزرگ و نیاز به یک وب‌سایت سریع دارید. باید تمام عوامل رتبه‌بندی که به نفع شما است را پیدا کنید و با تمرکز بر انجام کارهای کوچک و درست راه خود را آغاز کنید. باگذشت زمان می‌توانید همه‌چیز را بهبود بخشید. در برخی موارد، می‌توانید بهره‌وری خود را افزایش دهید. سپس می‌توانید لینک دهنده خود را به بالاترین سطح برسانید؛ و با تمرکز روی هدف، سریع‌تر پیشرفت کنید.
گام دوم این است که تمرکز خود را روی زمان بگذارید تا منابع ارزشمندی از لینک‌ها را به دست آورید. ایجاد محتوا از تحقیقات شما و تمرکز روی پاسخ سوالات نیز موثر است.
مرحله سه، شبکه‌سازی با صاحبان وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌هاست. ایجاد رابطه با آن‌ها و دادن لینک محتوای سایت تان به آن‌ها و نوشتن در سایت های دیگر به‌عنوان نویسنده مهمان می‌تواند ترافیک سایت شمارا بالا ببرد. مطمئن شوید که تمام تمرکزتان روی کلمات کلیدی اصولی و مفید است و از این طریق می‌توانید افزایش رتبه داشته باشید. استفاده از یک سئوی قدرتمند می‌تواند برای همیشه خیال شمارا از رتبه‌تان راحت کند. حتما با افراد تاثیر گذار رابطه برقرار کنید، ممکن است کمی زمان ببرد اما می‌توانید از طریق ایمیل اقدام کنید و این زمان را کاهش دهید.
گام چهارم تلاش برای ساخت یک فرآیند است که با تکرار کارآمد و موثر می‌شود. درواقع این فرآیند را باید برای مردم بسازید. مدیریت فرآیند با مردم است. در این فرآیند باید شروع به آموزش دیگران، به‌منظور اجرای وب‌سایت و شرکتتان کنید البته نباید تمام ایده‌هایتان را به‌سرعت رو کنید، مقداری از آن‌ها را به‌عنوان فوت کوزه‌گری برای خود نگه‌دارید. با دیدن نتایج خودتان می‌فهمید که دقیقا چه‌کاری باید انجام دهید. تمرکزتان را روی رشد ترافیک بگذارید و اعتماد مخاطبانتان را جذب کنید.

صبر کنید، گام اول چه بود؟

گام اول مهم‌ترین عامل است. این است که چرا وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها در زمان کوتاه رتبه‌بندی نمی‌شوند؟ سازگاری با گام اول خیلی مهم است.

چالش اعتقاد شخصی شما

به دست آوردن سازگاری امری حیاتی است اما آسان نیست. به این دلیل که بعضی از مسائل به‌آسانی قابل‌درک نیستند، آسان نیست چون ممکن است موانع عاطفی زیادی بر سر راهتان داشته باشید.
اگر شما حواستان به این مفهوم که وب‌سایت شما می‌تواند به فروش برسد باشد سپس گام‌های کوچکی برمی داریدکه طول می‌کشد تا برنده شوید اما لازم است که برای دیدن پایان پروژه تا انتها بروید که این امر سخت‌ترین کار موجود است، چراکه هیچ پایان واقعی در سئو وجود ندارد.

عوامل موثر در رتبه‌بندی سایت | بهینه سازی وب سایت

چگونه اعتقاد شخصی خودتان را ثابت کنید؟

نظم و انضباط در وهله اول بسیار مهم هستند، ممکن است که در حال حاضر نگران این موارد نباشید. همه مردم در مقاطع خاصی از زندگی فاقد نظم و انضباط هستند، حقیقت این است که می‌توانید عادات انضباطی خود را خود را با چند مرحله ساده تغییر دهید.

تسلط و قدرت شخصی

شما باید باورهای خود را بشناسید و نگذارید باورتان شکستان دهد، این از خواسته‌های متضاد است. مثل زمانی که شما درعین‌حال هم چیزی را می‌خواهید هم مخالفش هستید؛ مثلا من هم می‌خواهم وزن کم کنم هم می‌خواهم یک غذای خوشمزه میل کنم. این کاملا طبیعی است. تفاوت بین اهداف کوتاه‌مدت خود و غریزه نتایج امروز را تولید می‌کند. رضایت کوتاه‌مدت با سود بلندمدت در تضاد است.تمایل دارید که همه‌چیز برای شما آزاد باشد و با تمام قلب و منطق و روح خود این را می‌طلبید اما تنها راه‌کار موجود تلاش بیشتر برای پیدا کردن آن چیزی است که می‌خواهید.
آن چیزی که واقعا می‌خواهید را پیدا کنید و برایش برنامه‌ریزی کنید. خواسته‌های متضاد در مقابل لذت بردن کاری موفقیت را هم می‌طلبد؛ مثلا چرا در روز 5 ساعت از وقت خود را برای تولید محتوا نمی‌گذارید تا زودتر به موفقیت برسید؟ پاسخ متضاد روشن است؛ زیرا می‌خواهید وقت خود را برای کارهای دیگری صرف کنید و به آینده بی اعتناعید. شما دلتان را به همین رضایت کوتاه‌مدت خوش کرده‌اید.
بازهم برای مثال فردی را در نظر بگیرید که می‌خواهد وزن کم کند اما یک کلوچه خوشمزه از دور به او چشمک می‌زند. یک میل معتبر می‌خواهد که به ازای از دست دادن وزن بیشتر از طعم و مزه کوتاه‌مدت کلوچه بگذرد.برای سئو و وب‌سایت توسعه‌دهندگان، چرخه از زمانی شروع می‌شود که شما اجازه می‌دهید شک و تردید در تصمیم‌گیری‌هایتان دخیل شوند و در آخر هم یک تصمیم نامطمئن بگیرید.
شما یک وب‌سایت را می‌سازید و آغاز به کار می‌کند، بعد از مدتی موفقیت به دست می‌آورد اما همچنان تمایل دارید که درآمد و ثروت شما بیشتر از قبل شود.
درراه هدف به یک وب‌سایت بزرگ‌تر هم‌فکر می‌کنید و نمی‌دانید که چقدر طول می‌کشد تا موفق شوید، بااین‌حال به دنبال آسان‌ترین راه می‌گردید که ممکن است مسیر درستی هم نباشد و لطمه بزرگی به سئو سایت می‌زنید.برنده کوتاه‌مدت با کلاه‌سیاه درگیر نیست به همین دلیل است که بسیاری از ما به‌صورت تفننی از آن استفاده می‌کنیم. وقتی‌که جذابیت یک شبکه یا وبلاگ خصوصی کاهش می‌یابد به نظر می‌رسد که هر کاری که انجام‌شده است کوتاه‌مدت بوده است.

یافتن نظم و انضباط در موفقیت دیگران

یکی دیگر از دلایلی که وقتی پروژه را شروع می‌کنید موفق نمی‌شود نداشتن نظم و انضباط است. دلیلش را توضیح خواهیم داد.
هنگامی‌که عادات خود را تغییر می‌دهید و مشغول خواندن داستان‌های موفقیت کاری می‌شوید، متوجه می‌شوید که چه انگیزه یا عاملی باعث موفقیت آن‌ها شده است و بررسی می‌کنید که آیا این انگیزه رادارید یا نه اگر نداشته باشید به فکر پرورش دادن این انگیزه‌ها در خودتان می‌افتید. بسیاری از بزرگان این عرصه کارشان را با یک تلنگر و یک انگیزه شروع کرده‌اند.آن‌ها آنچه میلشان را از میل متضاد قوی‌تر می‌کرد انجام می‌دادند و حالا می‌توانند به شما، درراه دستیابی به هدفتان کمک کنند. پس شما هم با اعتمادبه‌نفس مطالعه را شروع کنید.

عوامل موثر در رتبه‌بندی سایت | بهینه سازی وب سایت

تقویم شما باید یک داستان بگوید

بیایید به این جمله بیشتر فکر کنیم. هدف چیزی است که شما برای کسی استدلال می‌کنید و محکومیت چیزی است که برای شما مرگ است!
تقویم خود را به یک آیتم شخصی تبدیل نمایید. تقویمی که با تکه‌های مناسب از زمان برنامه‌ریزی‌شده است بسیار مهم است. اگر در حال حاضر از تقویم استفاده نمی‌کنید لطفا استفاده از آن را شروع کنید. استفاده از تقویم امری بسیار حیاتی است.شما باید هرروز به تقویم خود نگاه کنید و بدانید که انگیزه داشتن چقدر راهتان را هموار می‌کند. مردم باانگیزه به دنبال جلسات و زمان‌هایی برای تعامل نشاط‌بخشی می‌گردند نتایج خود را می‌بینند و دوباره از طریق تقویم برنامه‌ریزی می‌کنند.
شکست شما زمانی شروع می‌شود که کار خود را متوقف کنید. راه شکست و موفقیت گاهی اوقات یکی است. از چیزهای بزرگ شروع کنید و به دنبال انگیزه‌های بیشتری باشید.
همین حالا شروع کنید و از تقویم برای برنامه‌ریزی زندگی روزانه خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید تا زمان رسیدن به اهداف تقویم را نگه‌دارید و دوباره بعد از رسیدن به موفقیت نگاهی به آن بیندازید تا روند خود را در طی مسیر ببینید.داستانی که تقویم به شما می‌گوید کاملا شخصی است، همه ما در زمان مبارزه به دنبال راه‌هایی برای برنامه‌ریزی روی انگیزه‌هایمان هستیم. این کار به شخص من که خیلی کمک کرد و امیدوارم این نشانی برای موفقیت شما هم باشد. خودتان را به خدا بسپارید و یک‌بار هر راه‌حلی را امتحان کنید.

تجربه مهم‌تر از دانش است

آگاهی قبلی داشتن، در زمان اجرا به‌مراتب مهم‌تر از استفاده از دانشی قدرتمند در همان زمان است.

شما باید آنچه فرامی‌گیرید را اجرا کنید. به‌جای به دست آوردن دانش بیشتر روی یادگیری کامل همان چیزی که می‌دانید تمرکز کنید. فقط کمی تحقیق و مطالعه داشته باشید تا روش کار را بدانید. باید به‌خوبی یاد بگیرید که چه‌کاری را در چه زمانی باید انجام دهید.به سیستم‌های بهره‌وری مفید که در این راه کمکتان می‌کنند نگاهی بیندازید و از آن‌ها استفاده کنید.ترک یا به تاخیر انداختن امر در مدت‌زمان داده‌شده اعتقادات کوچک شمارا بیشتر پرورش می‌دهد.هنگامی‌که زندگی شما برنامه‌ریزی‌شده باشد می‌توانید به‌راحتی بفهمید که به اجرای چه چیزی برای رسیدن به سطوح بالاتر نیاز دارید. می‌توانید برخی از این فرآیندها را امتحان کنید.

7 گام ساده برای رتبه‌بندی همیشگی

شما باید تقویم و اعتقادات شخصی خود را حفظ کنید، هم‌اکنون می‌توانید برای حفظ خواسته‌های خود برنامه‌ریزی کنید.حال می‌خواهید شروع به ساختن برخی از لینک دهنده‌های قدرتمند کنید. ما می‌خواهیم روی لینک دهنده تمرکز کنیم تا به دستش آوریم.
در اینجا فرآیند ساده‌ای که باید انجام شود را می‌بینیم:

 • روی مخاطبان و مشکلاتشان تمرکز کنید
 • سیستم پرداخت خود را بزرگ‌تر کنید و توسعه دهید
 • برای بهبود سرعت و تاثیر گذاری بیشتر از ابزارهای مورد اعتماد استفاده کنید
 • برای بهبود روند خود از نرم‌افزارهای مناسب استفاده کنید
 • باانگیزه باشید و در طول راه جا نزنید
 • امکان استفاده از سئو فنی برای افزایش رتبه‌بندی جستجو را داشته باشید
 • پیشرفت مسابقه و برنده را پیگیری کنید

روی مشکل مخاطبتان تمرکز کنید

هوش هیجانی راه طولانی است که می‌توانید در آن راه مطالب خود را بنویسید و روی پیدا کردن مخاطبان تمرکز کنید. بعد از پیدا کردن آن‌ها اقدام بعدی به دست آوردن درک عمیقی از آن‌ها است.
از روی قلب و احساس خود بنویسید و این احساس را به مخاطبتان منتقل کنید. روی ساخت یک سئو عالی تمرکز کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام موارد را رعایت کرده‌اید و می‌توانید موفق شوید.
برنامه روزانه‌تان را بنویسید و لیست کنید. برنامه‌ریزی کنید که هر کاری را در هرزمانی چگونه انجام دهید. اضافه‌کاری روی محتوا، نتایج بهتری را رقم می‌زند. خودتان را متعهد کنید که روزانه حداقل یک ساعت را به نوشتن با تمرکز اختصاص دهید چراکه مخاطبان شما به این درک نیاز دارند.

چرخه نوشتن خودم را در اینجا قرار می‌دهم. شما می‌توانید به‌راحتی آن‌ها را کپی کنید. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر راجع به هرکدام تحقیق کنید.

 • سرفصل
 • پژوهش
 • طرح کلی
 • نوشتن
 • ویرایش
 • ایجاد تصاویر
 • سئو
 • ترویج
 • ترویج بیشتر
 • تعامل در پست‌های قدیمی‌تر
 • به‌روزرسانی پست‌های قدیمی
 • تکرار

ارتقاء و توسعه پرداخت بزرگ

حالا که شما یک پایگاه ساخته‌اید. باید یک رویکرد سازمان‌یافته برای توسعه محتوا داشته باشید. شما هم‌اکنون می‌توانید روی ساخت این لینک دهنده تمرکز کنید.
شروع کار باید با پیدا کردن وب‌سایت‌هایی باشد که در حال حاضر با استفاده از کلمات کلیدی که شما به دنبالشان می‌گردید دارای رتبه هستند. از طریق فرم تماس با ما، با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و از آن‌ها بخواهید که اگر در تولید محتوا به دنبال مبارزه هستند به شما بگویند و سپس بپرسید که برای تولید محتوا از چه روش‌هایی استفاده می‌کنند. سوالات شما اگر از طرف سایت های موردنظر پاسخ داده شوند می‌توانند برای رویارویی با مبارزات آماده‌تان کنند. با شروع این رابطه مشخص می‌شود که شما یک فرد واقعی و آسیب‌پذیر هستید. این کار کاهش اسپم را نیز در پی دارد. سپس می‌توانید بپرسید که برای ساخت یک وبلاگ چه افکاری داشته‌اند و تمام نکات مهم را یادداشت کنید. با این ارتباطات می‌توانید سریع‌تر موفق شوید.

هنگام شروع یک رابطه می‌توانید بپرسید که آیا می‌توانید مشابه برخی از مطالب ‌آن‌ها را در سایت خود ایجاد کنید؟ سپس شروع به درخواست لینک کنید. با اشاره به یک جمله خاص در یک صفحه که در آن لینک می‌شود، تاکید بیشتری روی لینک داشته باشید. کپی سایت خود را نبندید و اجازه دهید که مردم با اشتراک‌گذاری مطالب شما به دیده شدن بیشترشان کمک کنند. سپس مطمئن شوید که اغلب پست‌های شما خوانده می‌شود و دارای نظرات معقولی است. افراد فعالی را در کانال‌های خود داشته باشید که پست‌ها را بیشتر به اشتراک بگذارند.
این اولین نسخه از این گفتگو است. برخی از روش‌های افراطی که می‌توانند لینک‌های بیشتری برای شما بگیرند و درآمد بیشتری حاصل کنند نیز وجود دارد.
در اینجا برخی از روش‌های دیگری که برای گرفتن لینک مناسب هستند را باهم بررسی می‌کنیم.
1)
تمرکز بر محتوای قابل اشتراک‌گذاری. این‌ها همه راه‌های آسانی برای به دست آوردن لینک و قرار گرفتن بیشتر در معرض دید است.
2) داشتن یک کارشناس خوب. برای جذب یک کارشناس خوب لینک قرار دهید. آن‌ها را در سهام اجتماعی برچسب‌گذاری کنید و از آن‌ها بخواهید که از طریق ایمیل لینک‌ها را به اشتراک بگذارند.
3) سرقت اخبار روشی است که می‌توانید با خواندن خبرهای روز، آن‌ها را به محتوا تبدیل کنید، یادتان باشد که تازگی مطالب را حفظ کنید.
4) جستجوی مطالب سایت با لینک کردن و اشاره به آن‌ها و ساخت یک نسخه بهتر هم راه‌حل‌های مناسبی هستند. فراموش نکنید که درخواستی از لینک‌های اصلی برای به‌روزرسانی لینک‌ها از طریق ایمیل قرار دهید
5) به دیگر وبلاگ‌ها و سایت ها در پست‌های خود لینک دهید و سپس آن‌ها را باخبر کنید و بگویید که به داستان شما مرتبط هستند.
بسیاری از راهنمایی‌های دیگری برای این منابع وجود دارد اما این پنج راه آسان‌ترین راه‌ها برای اجرا هستند. همه لینک‌های درآمدزا به کمک انسان نیاز دارند. شما می‌توانید روند خود را با استفاده از نرم‌افزارهای مربوطه بهبود بخشید.

استفاده از ابزارهای مورد اعتماد برای بهبود سرعت و اثربخشی

می‌توانید از تعداد انگشت‌شماری ابزار که زندگی شمارا بهتر خواهند کرد استفاده کنید. ابزارها تنها برای سرعت بخشیدن به روند به کمک شما می‌آیند. آن‌ها برای حل مشکلات شما سحر و جادو نمی‌کنند، به یاد داشته باشید که نرم‌افزار فقط روند را بهبود می‌بخشد و این کار فرآیند ندارد.
اگر شما با یک فرآیند ساده کار می‌کنید استفاده از ابزار برای سریع‌تر شدن و کارآمدی بیشتر مناسب است. ابزار و نرم‌افزار تنها به بهبود آن چیزی کمک می‌کنند که در حال حاضر در انجام است.
چند نرم‌افزار عالی برای رشد لینک و رتبه‌بندی موتورهای جستجو وجود دارد. دیوانگی نکنید و نرم‌افزاری که هرگز نمی‌توانید از آن استفاده کنید را نخرید. یک فرآیند را توسعه دهید و نرم‌افزارهای جدید را اضافه کنید. پس‌ازآن می‌توانید به سمت جلو حرکت کنید.

عوامل موثر در رتبه‌بندی سایت | بهینه سازی وب سایت

استفاده از نرم‌افزارها برای بهبود روند خود

نرم‌افزارهایی به‌منظور بهبود فرآیندهای فعلی شما ساخته‌شده‌اند. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید این است که شروع به استفاده از نرم‌افزار کنید و به روند خود سرعت ببخشید.نرم‌افزار موردنظرتان را نصب کنید، تست کنید و روندش را با روند قبلی خود مقایسه کنید تا ببینید کدام بهتر است.البته سایت شما می‌تواند بدون استفاده از نرم‌افزار و هر یک از عوامل معرفی‌شده هم‌رتبه بندی شود. حتما آگاه باشید که توسعه انسانی و نوشتن محتوای مناسب چگونه می‌تواند به رتبه شما در موتورهای جستجو کمک کنند.

استفاده از نرم‌افزار اتوماسیون

لیست بی‌پایانی برای استفاده مردم وجود دارد. همیشه در ابتدا سعی کنید که به قیمت نرم‌افزارها نگاه کنید و قبل از خرید از نسخه آزمایشی که نرم‌افزار برای معرفی داده است استفاده کنید و بعدازآن اگر مایل بودید نرم‌افزار را خریداری نمایید. من همیشه طبق همین روند برای انتخاب نرم‌افزارها استفاده می‌کنم. هر طراحی سایت و هر فرآیندی معیار خاص خود را دارد که کارهایشان متفاوت با دیگری است. انتخاب خود را عاقلانه و با رشد و مقیاس‌پذیری در ذهنتان انجام دهید.

در طراحی و توانایی خود شک نکیند و همه‌چیز را بررسی کنید. به نظر من Bitblox نرم‌افزار ارزان و سریعی است که می‌تواند برای آزمودن و شروع کارتان از آن استفاده کنید. کوچک و جدید است اما تمام ویژگی‌های لازم را در خود دارد.

استفاده از نرم‌افزار مدیریت ارتباط

Ninja Outreach دو کاربرد خاص را توسعه داده است که شما می‌توانید از ابزار خود برای کمک‌رسانی و پیگیری ایمیل‌هایی که به شما فرستاده‌اند استفاده کنید. شما می‌تواند روند خود را در ایمیل مشاهده کنید و با پیگیری‌های لازم راه آسان و ارزانی را برای خود انتخاب کنید.
استفاده از دیگر خدمات ارائه‌شده می‌تواند روند درآمد شما از لینک‌ها را تقویت کند. Buzzstream یک گزینه جایگزین خوب است که من قبل از استفاده از نینجا از آن استفاده می‌کردم…
استفاده از یک CRM که با اتوماسیون خود در تعامل است به یک فرآیند معامله که هدف اصلیش فروش است کمک می‌کند.صفحات دیگری هم رایج هستند که می‌توانید به‌سرعت و ارزان آن‌ها را تکثیرکنید. با تلاش می‌شود در هر راهی که قدم گذشته می‌شود پیروز شد.
تصاویرتان را خودتان طراحی کنید. برای این کار می‌توانید از ابزارهایی مانند Picmonkey و Stencil استفاده کنید. البته Piktochart هم ابزار قابل‌اعتمادی است.
شما لازم نیست که برای خرید هر یک از این نرم‌افزارها حساب بانکی خود را خالی کنید. پس از بررسی‌های لازم یکی از این نرم‌افزارها را برای یک سال خریداری کنید و با این کار در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

باانگیزه باشید و سازگار بمانید

سطح میل و انگیزه شما بزرگ‌ترین تاثیر را بر روی پروژه شما می‌گذارد. پست‌های خود را مدیریت کنید و با بازرسی در تقویم خود همه‌چیز را به‌خوبی رقم بزنید. رتبه شما در موتورهای جستجو کاملا بستگی به خودتان دارد.اطمینان حاصل کنید که شما همه‌چیز را می‌خوانید. خوانندگان رهبران خوبی هستند. از موفقیت دیگران تقلید کنید و به سمت موفقیت حرکت کنید.یک وب‌سایت پیدا کنید و بامطالعه الگوی موفقیتش، به دنبال الگوی پیشرفت خودتان بگردید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید