طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش اول

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش اول

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش اول

   سئو هر سایت به سه دسته تقسیم می‌شوند:

  • سئو on page
  • سئو off page
  •  Violations

هر کدام از گروه‌ها دارای زیرگروه‌هایی نیز هستند. در این مقاله به بررسی این گروه‌ها می‌پردازیم.

در این جدول زیرگروه‌های مربوط به هر گروه نمایش داده‌شده‌اند. هر خانه از جدول بالا با دو حرف پرشده است که حرف اول مربوط به زیرگروه و حرف دوم، حرف اول هر المنت (جزء) سئو می‌باشد.

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو - بخش اول | سایت سازان

کاربرد فاکتورهای سئو در کنار هم

باید این نکته را بدانی که تنها یکی از فاکتورهای سئو به افزایش رتبه شما در گوگل کمک نخواهد کرد. داشتم صرفا عنوان قوی، محتوای قوی و یا لینک زیاد در صفحه رتبه شما افزایش نمی‌دهد. پس تمام فاکتورها در کنار هم سئوی شمارا قوی خواهد نمود.

فاکتورهای موثر در سئوی on page

در این گروه محتویاتی که توسط شما منتشر می‌شود و همچنین کدهایی که توسط طراح سایت شما نوشته می‌شوند، بسیار مهم می باشد. پس باید محتوای قوی‌ای را برای افزایش سئو سایتتان منتشر کنید. همچنین کدهای HTML باید به‌گونه‌ای نوشته شوند که برای موتور جستجو قابل‌فهم باشند و موتور خیلی سریع ارتباط بین بخش‌های مختلف سایت را تشخیص دهد.

فاکتورهای موثر در سئوی off page

سئو off page فاکتورهای رنکینگی هستند که منتشرکننده مستقیماً بر روی آن‌ها کنترلی ندارد و این فاکتورها برای موتور جستجو می‌باشند. بعضی از ناشران متن سعی می‌کنند خود را بهتر از آن چیزی که هستند نمایش بدهند پس برای داشتن نتیجه بهتر در سر به مواردی بیشتر از سئو on page نیاز است.

تخطی از قوانین سئو و پنالتی شدن رتبه

سعی کنید هیچ اشتباهی نکنید. موتورهای جستجو می‌خواهند که مردم اشتباهی مرتکب نشوند. چون هر اشتباه در نمایش نتیجه جستجو تاثیر گذار خواهد بود و فرد جستجو کننده در اینترنت نتایج مربوط به عبارت سرچ شده را نخواهد دید. برای همین موتورهای جستجو قوانینی دارند که باید از آن پیروی نمود تا سایت پنالتی نشود.
Violations تاکتیکی است که به موتور جستجو می‌فهماند که طراحی سایت قدرتمند است و مطالب مرتبط دارد.

 اهمیت فاکتورهای رتبه‌بندی

در جدول بالا، در گوشه بالا سمت راست عددی قرار داده‌شده که اهمیت هر جزء سئو را بیان می‌کند. این را بدانید که تمام اجزا سئو مهم می‌باشند. جزئی با عدد 3 خیلی مهم‌تر از جزئی با عدد 2 می‌باشد.خانه‌ای که عدد منفی 3 را دارد خیلی مخرب‌تر از خانه‌ای است که عدد منفی 2 را دارد.

در نظر نگرفتن بعضی از فاکتورها و توضیحاتی در مورد آن‌ها

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو - بخش اول | سایت سازان

ممکن است بپرسید که چرا بعضی از فاکتورهای HTML مانند ALT در نظر گرفته نشده‌اند؟ جواب این است که ما نمی‌خواهیم هر نشانه اصلی و نشانه فرعی را در نظر بگیریم. در این جدول تناوبی سئو فقط عوامل بسیار مهم و اصلی موفقیت در سئو منتشرشده است.همان‌طور که گفتیم هدف ما بیان نکات بسیار مهم و حیاتی است. امیدواریم که خود شما اهمیت تگ‌ها Heading و داشتن عنوان برای معرفی و رعایت معنادار بودن تگ‌ها را رعایت کنید.

آیا می‌خواهید جزئیات بیشتری در مورد عوامل موفقیت بدانید؟
میدانیم که بسیاری از شما به دنبال اطلاعات بیشتر هستید. مطالعه فاکتورهای رتبه‌بندی در سایت moz را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امیدواریم که از خواندن این مطلب نهایت استفاده را برده باشید و با بخش های بعدی فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو با ما همراه باشید. تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید