طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش پنجم

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش پنجم

اعتبار، قدرت، هویت و رتبه‌بندی

همان‌طور که موتور جستجو به سایتهای اجتماعی اعتماد می‌کند به وب‌سایت‌ها نیز اعتماد می‌کند؛ بنابراین اعتبار، قدرت، هویت و رتبه‌بندی یک سایت نقش اساسی در موفقیت دارد.

Ta: Authority

عواملی از قبیل لینک‌های سایت و لینک‌هایی که به طراحی سایت شما زده می‌شوند، منابع علمی و به‌کارگیری استانداردها همه و همه به قدرت طراحی سایت شما کمک می‌کنند.

Te: Engagement

مطالب شما باید برای کاربران مفید باشند. موتورهای جستجو به روش‌های مختلف این موضوع را بررسی می‌کنند.
یکی از راه‌های بررسی مفید بودن سایت شما این است که موتورها بررسی می‌کنند که کاربران چه زمانی را صرف گشت‌وگذار در سایت شما می‌کند؟ آیا وقت زیادی را در سایت شما می‌گذرانند؟ یا خیلی سریع صفحه را می‌بندند؟ چند تا از لینک‌های سایت شما را کلیک می‌کنند؟ چقدر سایتتان را به‌ اصطلاح بالا و پایین می‌کنند؟ آیا در سایت شما سرچ می‌کنند؟ و از این طریق می‌توانند بفهمند که سایت شما چقدر به‌دردبخور بوده است.
یکی دیگر از روش‌هایی که می‌تواند طراحی سایت شمارا برای موتورها مفید نشان دهد، قرار دادن کامنت در انتهای مطالب و قابلیت Like کردن توسط کار بران می‌باشد.

Th: History

موتورهای جستجو که روزانه سایتها را بازدید می‌کنند، می‌توانند هر اتفاق و رفتاری در سایت شمارا دریافت کنند؛ مثلا می‌توانند متوجه شوند که کاربر خیلی سریع سایت را می‌بندد یا نه؟ یا اینکه متن‌هایی که منتشر می‌کنید با عنوانی که برای متن انتخاب نموده‌اید، مرتبط هستند یا نه؟سایتهایتان را طبق نیاز مردم تغییر دهید و همیشه در جهت بهتر شدن گام بردارید.برای سایت هایی که از قوانین تخطی می‌کنند بازگشت به جایگاه بالا در رتبه‌بندی بسیار سخت می‌باشد.

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبار طراحی سایت و سئو به شما سروران گرامی ارائه دهیم .با ما در بخش های بعدی فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو همراه باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید