طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش ششم

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش ششم

در ادامه بحث فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو در این مقاله به فاکتور ساخت لینک می‌پردازیم که یکی از فاکتور های موفقیت در سئو off page می‌باشد. گوگل اولین موتور جستجوگری است که خیلی به لینک‌های سایت برای رتبه دهی اهمیت می‌دهد.
لینک‌ها از نشانه‌های خارجی بسیار مهم برای رتبه‌بندی سایت‌ها هستند.

Lq: Link Quality

همان‌گونه که اگر شما مریض باشید، بین توصیه‌های 5 دکتر و 50 نفر آدم معمولی، به توصیه‌های دکترها اعتماد می‌کنید چون در این ضمیمهمتخصص هستند، موتورهای جستجو نیز همین‌گونه بند. به تمام لینک‌های موجود در طراحی سایت شما اعتماد نمی‌کنند و فقط بهترین آن‌ها را در نظرمی‌گیرند.لینک باکیفیت لینکی است که از متن مطالب یک سایت گرفته شود نه از کامنتهای موجود در آن. همچنین لینک‌هایی که از سایت‌های مشابه سایت شما گرفته شوند، ازنظر گوگل لینک‌های قدرتمندی هستند.

Lt: Link Text / Anchor Text

لغاتی که در متنی که آن را لینک می‌کنید بسیار مهم هستند. گوگل این لغات را بررسی می‌کند و این برداشت را می‌کند که شما در زمینه لغات لینک شده بسیار ماهر و متخصص هستید. به‌عنوان‌مثال سایت آمازون در لغت book جایگاه بالایی دارد ولی در لغت boat اصلا رتبه‌ای ندارد.پس سعی کنید لغات مهم و کلیدی که مربوط به تخصصتان است را لینک کنید تا به رتبه‌بندی سایت خود کمک کنید.

Ln: Number Of Links

همان‌طور که قبلا گفتیم تعداد لینک زیاد در طراحی سایت عامل افزایش سئو در سایت می‌شود. این نکته را بدانید که اهمیت اینکه از سایت شما 100 لینک به صفحات مختلف زده شود و یا اینکه از 100 سایت مختلف به سایت شما لینک زده شود، یکسان است.درگذشته صرفا تعداد لینک زیاد در سایت بسیار مهم بود اما به‌طور پیوسته یادگیری موتورها در اینکه چگونگی ارزش‌دهی به لینک‌ها کاهش‌یافته است.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید