طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش هفتم

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش هفتم

این مقاله در مورد دیگر فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو یعنی شخصی‌سازی می باشد.
در سال‌های گذشته هرکسی با جستجو در اینترنت دقیقا مطالبی را می‌دید که در مورد آن سرچ کرده بود؛ اما این روزها شما هر چیزی را که سرچ کنید یک لیست عمومی در مورد عناوین که سرچ کرده‌اید می‌بینید.

Pc: Country

یکی از فاکتورهایی که شخصی‌سازی را رتبه‌بندی می‌کند، کشوری است که سرچ کننده در آن قرار دارد؛ مثلا کسی که در کشور ایران در مورد فوتبال سرچ می‌کند مطالب مربوط به فوتبال ایران را مشاهده کرد. همچنین کسی که در کشور آمریکا در مورد فوتبال سرچ کند، مطالب مربوط به فوتبال آمریکا را مشاهده خواهد کرد.
اگر سایت شما در رابطه با یک کشور خاص نباشد، شانس کمتری برای نمایش داده شدن دارید.

Pl: Locality

موتورهای جستجو شخصی‌سازی در هر منطقه و کشور را به‌طور پیوسته انجام می‌دهند و همیشه مطالب مرتبط با آن ناحیه را نمایش می‌دهند. پس مطلب گذاری در مورد منطقه‌ای که در آن هستید به سئوی سایت شما کمک می‌کند.

Ph: Personal History

حتما به این نکته توجه کرده‌اید که وقتی بر روی لینکی که قبلا کلیک کرده‌اید و بعد از یک یا دو روز می‌بینید که آن لینک در نتایج جستجو شده بارنگی متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود. این همان تاریخچه شخصی است که گوگل و بینک برای نظم و قاعده بخشیدن به نتایج جستجوی خود از آن استفاده می‌کنند و از این طریق نتایج جستجو را باقاعده و منظم نمایش می‌دهند.

مکانی که در آن دارید برند سازی می‌کنید در احساس اولیه دیگران نسبت به برند و هویت و اعتبار برندتان تاثیر گذار است. وقتی‌که مشتری بر روی لینک مربوط به مطلب شما کلیک می‌کند، شما می‌خواهید که اطلاعات مفیدی به دست بیاورد و مجددا به سایت شما برگردد و از سایتتان برای چندین بار بازدید کند و به‌تدریج به بازدیدکننده دائمی سایتتان تبدیل شود. هنگامی‌که آن مشتری برند شمارا سرچ می‌کند بااینکه برند شما در رتبه پایین‌تری در جستجوها قرار دارد بازهم بر روی ان کلیک کند.این رفتار باعث می‌شود که برند شما به‌تدریج قدرتمند شود و به‌طور مکرر برای آن مشتری در سرچ ها نمایش داده شود.

Ps: Social Connections

ارتباطات در شبکه‌های اجتماعی یکی از جدیدترین فاکتورهای مهم در سئو موفق یک سایت است. چون از این طریق می‌توانید بیشتر در معرض دید قرار بگیرید و درنتیجه رتبه طراحی سایت تان بالا رود.در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و … شما مطلبتان را با دوستان و آشنایتان اشتراک‌گذاری می‌کنید و دوستانتان نیز همان مطلب را با دیگران در اشتراک می‌گذارند و درنتیجه مطلب شما خیلی زود دست‌به‌دست می‌گردد که نتیجه آن قدرتمند شدن آن مطلب و نمایش در رتبه‌های بالاتر توسط گوگل است.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید