طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش هشتم

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش هشتم

در ادامه بحث بسیار مهم فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو، در این قسمت قصد داریم به رسانه های اجتماعی و رتبه بندی بپردازیم.
یکی از عوامل موفقیت در سئو off page استفاده از لینک هایی در سایت هست که سبب جهش روبه‌جلو در رتبه‌بندی می‌شود. باگذشت زمان، لینک ها به دلایل مختلفی ارزش خود را از دست میدهند.حتما وارد شبکه‌های اجتماعی شوید تا مردم بتوانند در مورد سایت شما نظر بدهند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. این کار در نتیجه رتبه‌بندی بسیار تاثیر گذار خواهد بود چراکه شما هر روز بیشتر دیده میشوید.

Sr: Social Reputation

موتورهای جستجو به لینکهای صفحات اجتماعی، بادید یکسان نمی‌نگرند. حتما شما هم صفحه اجتماعی برای خودساخته‌اید و متوجه شده‌اید که تا چند روز نمایش داده نمیشود. این به خاطر این است که بعضا مشاهده میکنیم که بعضی افراد 50 اکانت جدید برای خود درست می‌کنند تا به شهرت برسند. که این کار کاملا اشتباه است. به همین دلیل است که لینک حساب شما ارزیابی می‌شود و بعد نمایش داده میشود.پس این که چندین حساب مختلف بسازید به پیشرفت شما کمکی نخواهد کرد و فقط اسپم شدن صفحاتتان را به بار خواهد آورد. باید از روش درست و واقعی به شهرت برسید تا مشتری با طرحی وب سایت تان و خود شما در ارتباط پایدار باشد.

Ss: Social Shares

همانند لینکها، شما باید در شبکه‌های اجتماعی ارتباط خو را با مشتریانتان حفظ کنید تا به‌طور گسترده در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید. با دیده شدن سایت یا برندتان توسط افراد مختلف، مطمئن باشید که اتفاقات خوبی برایتان رخ خواهد داد.اما به اشتراک گذاشته شدن در شبکه‌های اجتماعی بسیار سخت است. حتما حساب فیس بوک، توییتر و گوگل پلاس بسازید. با داشتن حساب در این شبکه‌ها میتوانید محتوای سایت و برند خود را با سایرین به اشتراک بگذارید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.شید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید