طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش چهارم

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش چهارم

از دیگر فاکتور های موفقیت در سئو کدهای HTML هستند که در این بخش به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. یکی از نشانه‌هایی که موتورهای جستجو برای دادن رتبه به یک سایت از آن استفاده می‌کنند کدهای HTML هستند.

Ht: HTML Title Tag

عناوینی که برای طراحی سایت تان به کار می‌برید همانند عنوان یک گتاب می‌باشد که شما با خواندن آن متوجه می‌شوید که موضوع کتاب چیست. موتورهای جستجو نیز این‌گونه اند که با خواندن عنوان سایت متوجه می‌شوند که این به چه مطالبی پرداخته است. ازاین‌رو به طراحی سایت‌هایی که عنوان درست و قوی دارند رتبه‌های بهتری تخصیص می‌دهند.

Hd: The Meta Description Tag

همان‌گونه که عنوان سایت مانند عنوان یک کتا2ب است، تگ‌های متا، نیز مانند خلاصه‌ای از یک کتاب هستند برای معرفی بیشتر هر کتاب.سئو کاران حرفه‌ای معتقدند که تگ‌های متا برای نحوه نمایش یک سایت هستند. به همین دلیل ما نیز بکار بردن درست این تگ‌ها را عامل موفقیت میدانیم نه فاکتوری برای رتبه‌بندی.کلمات کلیدی تگ‌های متا باعث می‌شوند که سایت شما در دید سرچ کننده‌ها قرار بگیرد و درنتیجه وارد سایت شما بشوند؛ و این همان چیزی است که ما می‌خواهیم.

Hs: Structured Data

شما از طریق کدهایی که می‌نویسید دارید به موتورهای جستجو با زبان خودشان حرف می‌زنید و جزئیات و ساختار طراحی سایت تان را برای آن‌ها توصیف می‌کنید.داده‌های ساخت‌یافته یا همان structured data باعث ایجاد چیزی به نام rich snippet می‌شود که علامت و نشانه‌ای را برای مفید و جذاب بودن در قرچ توسط کاربر را می‌سازند.داده‌های ساخت‌یافته اگرچه در یک فاکتور مستقیم در رتبه‌بندی نیستند ولی برای موفقیت، مهم و ضروری هستند.

فاکتور های موفقیت در سئو کدهای HTML هستند | سایت سازان

Hh: Header Tags

تگ‌های header برای شناساندن بخش‌های کلیدی می‌باشند و سرنخی برای موتورهای جستجو می‌باشند تا بفهمند که مطالب سایت در مورد چه موضوعاتی است. اگر لغاتی را که در تگ‌های header به کار می‌برید جزئیات سرچ شده باشند شانس بیشتری برای دیده شدن دارید.این را بدانید که فقط لغات کلیدی را باید در تگ header قرارداد نه یک پاراگراف. قرار دادن پاراگراف در این تگ‌ها هیچ کمکی به شما نخواهد کرد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید