طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

فریم ورک مهم CSS در سال 2018

فریم ورک مهم CSS در سال 2018

فریم ورک مهم CSS در سال 2018 را در این مطلب به شما معرفی می کنیم تا با ابزار بهتری در این سال پروژه های خود را انجام دهید و به کیفیت بالاتری دست پیدا کنید. در جهانی که بوت استرپ آن را در اختیار گرفته و بسیاری از پروژه ها و کارها توسط آن انجام می شوند، مطرح کردن یک گزینه ی جدید بسیار سخت است! اما با وجود محبوبیت و کارایی بالای بوت استرپ باید قبول کنیم که Bulma هم فریم ورک قدرتمند و پرکاربردی است و می توان برای انجام کارها به آن اعتماد کرد.

فریم ورک مهم CSS در سال 2018

Bulma ، فریم ورک ضروری CSS در سال 2018

فریم ورکی زیبا، خوش استایل و سبُک برای CSS است که بسیار کاربردی و مفید خواهد بود! اگر شما تا به حال از آن استفاده نکرده اید، احتمالا با دیدن و استفاده از آن به وجد خواهید آمد. می توانید CSS خالص را با این فریم ورک ببینید و تجربه کنید. بزرگترین مزیت Bulma باکس های متنوع و آماده ی آن است که بر اساس Flexbox ایجاد شده اند و شما دیگر نیازی به درصد بندی های گذشته نخواهید داشت!

Bulma ادعا می کند که امکانات و ویژگی های زیر را دارا می باشد:

  • کاملا ریسپانسیو
  • ماژولار
  • جدید و مدرن
  • رایگان

زیبایی به سبک Flexbox

همانطور که گفتیم باکس ها بر اساس Flexbox ساخته و طراحی شده اند. دست یابی به یک قالب واکنش گرا و انعطاف پذیر بسیار ساده است و کافیست که کلاس .column را به HTML خود اضافه کنید. شما می توانید ستون ها را تنظیم کنید و با در نظر گرفتن متغیرهای مختلف به آن ها در شرایط مختلف اندازه و حالت دلخواه را بدهید.

فریم ورک مهم CSS در سال 2018

این فریم ورک با رویکرد mobile-first ساخته شده است و برای نمایش و مطالعه ها توسط موبایل مناسب است.

ماژولار بودن

برای فریم ورکی که خودش فقط 21 کیلوبایت حجم دارد، امکانات و ماژول های آن بسیار خوب است اما برای آن که شرایط را بهتر کنید و بتوانید طراحی بهتر داشته باشید می توانید ماژول های دلخواه را خودتان اضافه کنید. بسته ی آن توسط SASS ساخته شده که دارای 39 جزء می باشد که می توانید هر کدام را به صورت جداگانه بارگذاری کنید و از اجزای مورد نظرتان استفاده کنید.

در فریم ورک Bulma شخصی سازی بسیار فوق العاده و هیجان انگیز است! کدها به فایل های جداگانه تقسیم شده اند و فایل های مربوط به متغیرها در کنار آن ها به شخصی سازی با کیفیت تر و بهتر کمک خواهند کرد.

ساخت و طراحی فرم در Bulma

یکی از چیزهایی که در انتخاب فریم ورک CSS خیلی مهم است و من شخصا همیشه آن را مورد بررسی قرار می دهم، نحوه و امکانات ساخت فرم در آن است! فریم ورک Bulma به شما این امکان را می دهد تا تمام بخش ها و اجزاء یک فرم را خودتان بسازید و ویرایش کنید. باکس ها، اخطارها، راهنمایی ها و … در فرم ها را توسط این فریم ورک می توانید آنگونه که دوست دارید طراحی کنید و یک فرم کاملا شخصی سازی شده داشته باشید.

کاشی ها و بخش بندی ها

بخش بندی های محیطی یا به عبارتی کاشی هایی که شما برای پُر کردن فضای وبسایت در اختیار دارید در Bulma بسیار متنوع و هوشمند هستند. می توانید گزینه های دلخواهتان را انتخاب کنید و با محتوای مورد نظرتان آن ها را پر کنید. این آیتم ها به صورت خودکار و هوشمندانه استایل می گیرند و منجر به خراب شدن طراحی شما به دلیل عدم سازگاری اندازه ی محتوا نخواهند شد!

فریم ورک مهم CSS در سال 2018

صفحه بندی و لول بندی آیتم های صفحه توسط این فریم ورک بسیار خوب و دلنشین خواهد بود. به شما پیشنهاد می کنم که حتما آن را امتحان کنید!

به طور خلاصه باید بگویم که Bulma یک فریم ورک بسیار انعطاف پذیر برای CSS است که آیتم های از پیش طراحی شده ی زیادی دارد که شما می توانید آن ها را ویرایش و شخصی سازی کنید و چندین بار از هر کدام استفاده کنید. با وجود آن که این فریم ورک همچنان در حال توسعه است اما لازم نیست چندان نگران باشید و می توانید از آن در کارهایتان استفاده کنید.

شروع کار با فریم ورک Bulma برای CSS

برای شروع کارتان و استفاده از Bulma کافیست فایل های CSS آن را داشته باشید و مورد استفاده قرار دهید. همچنین اگر می خواهید از آیتم های FontAwsome در کارتان استفاده کنید، اضافه کردن این مورد به فایلتان را فراموش نکنید.

در اینجا این مطلب که به معرفی یک فریم ورک مهم CSS در سال 2018 مربوط بود به پایان رسید. امیدواریم این مطلب مورد توجه و استفاده ی شما قرار گرفته باشد و از ما راضی بوده باشید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید