طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

فیس بوک دوربین 360 درجه طراحی می‌کند

فیس بوک دوربین 360 درجه طراحی می‌کند

فیس بوک دوربین 360 درجه طراحی می‌کند راه‌اندازی و دوربین 360 درجه فیس بوک کمی متفاوت‌تر از دوربین‌های دیگر در بازار است. اما از این هفته شما می توانید خودتان آن را بسازید ، شما همچنین می توانید طراحی‌های آن را ویرایش کنید.
این سه‌شنبه فیس بوک سه طرح جدید آپلود کرد که این سه طرح به کاربران اجازه می‌دهد که به بهبود یا انطباق مشخصات نیازهای خاص خود بپردازند.
ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به کمک تمام طرح‌های سخت افزار و نرم افزار به عنوان منبع باز می توانیم طراحی، کد و کل 360 که برنامه‌های آینده هستند را تکرار کنیم و ادامه دهیم. فارست بریگز دانشمند محقق فیس بوک در یک پست وبلاگ خود نوشت: ما امیدواریم که این کار الهام‌بخش دیگران برای ساخت استریو 360 چند منظوره باشد و مهم‌تر این که کسب تجربه‌های همه جانبه واقعا شگفت‌انگیز است.
درست است که این طراحی در حال حاضر پول زیادی با خود ندارد اما فیس بوک هم این طراحی را فقط از روی مهربانی و خوش‌قلبی انجام نداده است. زمانی که منابع باز طراحی کیفیت بالاتری پیدا کنند قطعا این برای فیس بوک سودآور هم می‌شود. به‌طوری‌که فیس بوک حاضر است میلیون‌ها دلار برای محتوا سازان محبوب خود خرج کند.
این دوربین در واقع یک دستگاه است که متشکل از 17 دوربین مختلف است. این نرم افزار تصاویر را با یک بزرگ‌نمایی بالا برای مشاهده واقعی در فضای مجازی آماده می‌کند.
این نرم افزار زمان پردازش معمولی را با حفظ کیفیت مطلوب کاهش می‌دهد و بهترین تجربه مشاهده را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید