طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

مراحل طراحی سایت توسط گروه سایت سازان

مراحل طراحی سایت توسط گروه سایت سازان
مراحل طراحی سایت توسط گروه سایت سازان

تحلیل و بررسی پروژه

برای شروع هر پروژه طراحی سایت به اطلاعات اولیه ای نیاز است تا با توجه به آن ها بتوان نقشه و طرح کاری کامل و کاربردی را در نظر گرفت. در گام نخست زمینه ی کاری و شغلی شما مورد بررسی قرار می گیرد تا با توجه به آن نوع طراحی، ویژگی های ظاهری و بخش های مختلف سایت در نظر گرفته شود. سپس باید دید که مخاطبان سایت شما چه کسانی هستند تا با توجه به سلیقه های کلی این دسته از افراد و شرایط و فرهنگ موجود در رابطه با آن ها، نحوه ی طراحی و جزئیات بیشتر ظاهری در نظر گرفته شود. بررسی نوع و کیفیت سایت رقبا و همچنین خدماتی که ارائه می دهند اقدام بعدی ما برای شروع پروژه خواهد بود. بررسی و تحلیل رقبا، ایده ای کلی برای طراحی سایت به ما می دهد سپس با توجه به شغل شما و انتظارات مخاطبان و جامعه ی هدف، نسبت به بهبود و افزدون یا کاهش قسمت های مختلف خواهیم پرداخت تا یک سایت کامل و تاثیر گذار در اختیارتان قرار دهیم. در نهایت با توجه به نوع سایت و امکانات و طراحی مورد نیاز برای سایت، بودجه و هزینه های لازم محاسبه شده به مشتریان عزیز اعلام می شود.

برنامه ریزی و اجرای پروژه

پس از انجام بررسی های اولیه، نوبت به بررسی و برنامه ریزی برای بخش های مختلف کار است. با توجه به اطلاعاتی که تا به اینجای کار به دست آمده و نوع سایت و ظاهری که در نظر گرفته شده است نسبت به برنامه ریزی برای طراحی گرافیکی و کدنویسی اقدام می کنیم. در طراحی گرافیکی سایت به طراحی و ساخت ظاهر سایت خواهیم پرداخت و انتظارات شما را طبق توافق انجام شده برآورده می کنیم و در بخش برنامه ریزی برای طراحی گرافیکی به بررسی زمان لازم و پروسه ی لازم برای انجام آن خواهیم پرداخت. برنامه ریزی برای کد نویسی نیز شامل بررسی های لازم برای زمان و پروسه ی مورد نیاز در ساخت و ایجاد امکانات و بخش های مختلف یک سایت است. با مشورت گیری از متخصصین و برنامه نویسان سایت سازان زمان تقریبا دقیق برای کامل شدن کد نویسی و ساخت امکانات سایت شما را محاسبه می کنیم و آن را به شما خواهیم گفت تا بتوانید برای استفاده از سایت و رونمایی از آن برنامه ریزی کنید.

طراحی گرافیکی (طراحی رابط کاربری سایت)

طراحی گرافیکی سایت شامل بخش های مختلفی می شود. در ابتدا طراحی رابط کاربری در دستور کار قرار می گیرد و تمامی بخش های بصری سایت که توسط کابران قابل مشاهده است طراحی و ساخته می شوند. در این پروسه تمامی جزئیات با دقت بررسی و طراحی می شوند و هرکدام از این بخش ها دارای طراحی اختصاصی و جداگانه خواهند بود تا کاری با بالاترین کیفیت به شما ارائه شود. پس از کامل شدن طراحی گرافیکی توسط تیم طراحی ما، نمونه ی طراحی شده به مشتری و کافرمای عزیز نشان داده خواهد شد و در صورت نیاز، تغییرات مورد نظر ایشان با دقت بالا و با در نظر گرفتن کوچک ترین جزئیات اعمال می شود. در نهایت با نمایش دوباره ی نسخه ی ویرایش شده به کارفرما و تایید نهایی ایشان، این مرحله از کار به پایان می رسد. شایان ذکر است که تغییرات مورد نظر مشتریان همواره در نظر گرفته شده و انجام داده خواهد شد و شما عزیزان می توانید از اجرای کامل و بی نقص فرایند طراحی سایت مطمئن باشید.

کدنویسی پروژه

با در نظر گرفتن اطلاعاتی که در مرحله ی اول با توجه به نوع سایت، زمینه شغلی و تحلیل و بررسی رقبا به دست آوردیم، امکانات مورد نظر و بخش های مختلفی که می بایست در طراحی سایت وجود داشته باشند را تعیین می کنیم. هر بخش نیازمند طراحی و کد نویسی خاصی می باشد تا عملکردی درست و بدون نقص و با سرعتی مناسب داشته باشد. وب سایت شما با توجه به تعداد و حجم امکاناتی که دارد، ممکن است پروسه ی کدنویسی طولانی تر و پر هزینه تری داشته باشد. در صورت نیاز به وجود فروشگاه، سیستم ثبت نام کاربران، عضویت و استفاده از امکانات مخصوص برای کاربران، ارسال خبرنامه و … هر کدام از این موارد نیازمند برنامه نویسی و کدنویسی خاص هستند. استفاده از زبان های مختلف برنامه نویسی و همچنین بهره مندی از جدیدترین امکانات در این زمینه، کمک کننده ی ما در راه کدنویسی برای سایت شما خواهند بود. سرعت بارگذاری سایت یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی سایت حرفه ای است که ما همیشه اهمیت ویژه ای به این مورد می دهیم و تمام ترفندها و اقدامات لازم را برای سریع تر کردن سایت شما انجام خواهیم داد. تیم حرفه ای سایت سازان در هنگام کدنویسی و طراحی وب سایت به استانداردهای روز دنیا توجه کرده و در عین حال به نکات و ملاک های مربوط به سئو و بهینه سازی سایت هم توجه می کند.

بررسی نهایی وب سایت و تایید کارفرما

پس از انجام تمامی مراحل طراحی سایت قبلی نوبت به بررسی عملکردی و کیفی سایت می باشد. پروژه هم از نظر طراحی گرافیکی و هم از نظر کدنویسی توسط متخصصین و کارشناسان ما مورد بررسی قرار می گیرد. سپس عملکرد و کارایی آن نیز تحلیل می شود تا در صورت نیاز اقدامات لازم برای بهبود انجام شود. در این محله نمونه کار به کارفرما نمایش داده می شود تا از نظر ایشان نیز مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد. در صورتی که از نظر مشتری و کارفرما اشکالی وجود داشته باشد و یا نظر و پیشنهادی برای بهبود کار بیان شود، به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید اعمال خواهد شد. در نهایت با نمایش دوباره ی نمونه ی نهایی به کارفرما و دریافت تایید ایشان، به مرحله ی بعدی وارد خواهیم شد.

نصب سایت، آموزش و پشتیبانی

وب سایت طراحی شده توسط ما که به تایید کارفرما رسیده باشد در هاست نصب می شود و به طور کامل و بی نقص راه اندازی می شود. اقدامات اولیه و لازم برای راه اندازی سایت انجام می شود. محتویات اولیه ای به عنوان نمونه در سایت قرار می گیرد. البته در صورت سفارش مشتری، تولید و بهینه سازی محتوای سایت نیز انجام می شود و سایت با محتوای کامل و بهینه شده از لحاظ نگارشی و همچنین از نظر سئو به کارفرما تحویل داده می شود.پس از نصب و راه اندازی سایت توسط تیم حرفه ای سایت سازان، پشتیبانی سایت هم از جمله خدمات و وظایف ما در برابر شما مشتریان عزیز می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد سایت و یا نیاز به تغییرات تخصصی در سایت، امور و خواسته های شما کاملا و در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. همچنین آموزش کامل استفاده از سایت و مدیریت آن به شما عزیزان ارائه خواهد شد تا در هنگام کار با آن با مشکلی روبرو نشوید. بخش های مختلف سایت به شما معرفی خواهد شد و عملکرد هر کدام توضیح داده خواهد شد تا با تسلط کامل بتوانید از امکانات و قابلیت های سایتتان استفاده کنید.

برای سفارش طراحی یا بهینه سازی سایت، برای مشاهده دسته بندی های طراحی و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی وب مراجعه نمایید.

عنوان
تاریخ بازبینی
عنوان
مراحل طراحی سایت توسط گروه سایت سازان
امتیاز
51star1star1star1star1star

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید