طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

مرورگر گوگل کروم فلش را در سپتامبر بلاک می کند

مرورگر گوگل کروم فلش را در سپتامبر بلاک می کند
مرورگر گوگل کروم فلش را در سپتامبر بلاک می کند

وقت آن رسیده که با فلش خداحافظی کنیم و سلامی به Html5 که در به روزرسانی بعدی گوگل استارت خواهد خورد بگوییم. در سپتامبر گوگل کروم 53 طراحی می شود و فلش را بلاک می کند.
این روزها فلش‌ها اصولا در وب دیده نمی‌شوند، گوگل اشاره می‌کند که 90 درصد فلش‌ها در پشت‌صحنه بارگذاری می‌شوند بااین‌حال فلش می‌تواند سرعت مرور وب را کاهش دهد به همین دلیل گوگل تصمیم گرفته است تا آن را مسدود کند.
Html5 بسیار سبک‌تر و سریع‌تر از فلش است و سرعت بارگذاری صفحه را افزایش می‌دهد، باصرفه جویی عمر باتری زندگی را بیشتر می‌کند. ازاین‌پس می‌توانید بهبود پاسخ‌گویی و اثربخشی بسیاری از سایت‌ها را ببینید.

مرورگر گوگل کروم فلش را در سپتامبر بلاک می کند | سایت سازان

گوگل سپتامبر گذشته شروع به امتحان محتوای فلش و Html5 کرده بود و هنگامی‌که اثر مثبت این تغییر را دید تصمیم به کنار گذاشتن فلش کرد.
پس از به‌روزرسانی سراچه‌هایی که تنها از فلش پشتیبانی می‌کنند هم توسط کروم در دسترس خواهند بود اما بهتر است که کاربران هرچه زودتر آن را به‌روزرسانی کنند.
چه در مرورگر بازی و سرگرمی و چه در هر مرورگر دیگر، فناوری‌های فلش نسبت به رقیب که سبک‌تر و آسان‌تر است ضعیف است.
این دو شرکت بازهم در کنار هم کار خواهند کرد و شرکت ادوبی برای انتقال وب به html5 به گوگل کمک خواهد کرد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید