طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

نحوه پیدا کردن و نوشتن محتوای منحصر به فرد برای سایت

نحوه پیدا کردن و نوشتن محتوای منحصر به فرد برای سایت

آیا احساس می‌کنید که ایده‌های شما تمام‌شده است و هیچ ایده جدیدی برای ایجاد محتوای جدیدی در طراحی سایت خود ندارید؟ آیا احساس می‌کنید که زمان آن رسیده است که سایت خود را ببندید؟ این مسئله ممکن است برای هر فردی پیش بیاید که با مشکل نداشتن ایده و تمام شدن خلاقیت‌هایش مواجه شود و هیچ انگیزه‌ای برای ایجاد مطالب جدید نداشته باشد. این مسئله مثل وقوع ناگهانی یک زمستان بی‌رنگ است که دیگر در آن اثری از رنگ‌های گرم و جذاب تابستانی وجود ندارد یا شاید هم امروز شما حال خوشی ندارید و یک مسئله دوره‌ای و گذرا است؛ اما آیا زمان شما به پایان رسیده است؟
نه این‌طور نیست، افراد زیادی درجاهای مختلف منتظر شما هستند تا ایده جدیدی بدهید و مطالب جالب و جذاب و خلاقانه‌ای برای آن‌ها ارائه دهید، آن‌ها منتظر هستند تا وب‌سایت شمارا باز کنند و مطالب سرگرم‌کننده و آموزنده بخوانند. آیا فکر می‌کنید تنها راه چاره کپی کردن مطالب از سایر طراحی سایت‌ ها است؟ نه! این کار شمارا زمین می‌زند. شما به ایده‌های جدیدی نیاز دارید نه به مطالب تکراری که پیش‌تر توسط سایرین منتشرشده‌اند. می‌پرسید چرا؟!

 

نحوه پیدا کردن و نوشتن محتوای منحصر به فرد برای سایت | سایت سازان

دلایل این مسئله را در زیر باهم بررسی می‌کنیم. پس با ما همراه باشید:

1- مطالبی که از پیش نوشته‌شده‌اند، توسط سایر وب‌سایت‌ها منتشر گردیده‌اند کپی کردن آن‌ها باعث می‌شود که اگر شما وب‌سایت خیلی قویی ندارید و سئو خیلی خوبی ندارید، مطالب شما در جستجوی موتورهای جست‌وجوگر گم شود. می‌پرسید چگونه؟ جواب آن ساده است تصور کنید که وب‌سایت‌های بسیار قدرتمندتر از شما پیش‌تر این مطلب را منتشر کرده‌اند زمانی که یک کاربر این مطلب را جست‌وجو کند موتورهای جست‌وجو وب‌سایت‌های قوی‌تری را که رتبه‌بندی بهتری دارند به آن‌ها پیشنهاد می‌کند و طراحی وب‌ سایت شما در میان پیشنهادها گم می‌شود.
2- مطالب و محتوای‌های از پیش اما ده نیازهای سئو سایت شمارا برآورده نمی‌کند به‌عبارت‌دیگر این مطالب برای برآورده کردن نیازهای سایت شما سئو و بهینه‌سازی نشده‌اند.
3- اگر شما می‌خواهید محتوای را بخرید و سپس بفروشید شما از نتایجی که در انتها کسب می‌کنید مطمئنا راضی نخواهید بود زیرا چه کسی حاضر است مقالات شمارا بخرد در حالی که وب‌سایت‌های قوی‌تر آن‌ها را پیش‌تر ارائه داده‌اند؟
4- من به‌شخصه آدمی هستم که درباره انتخاب محتوای یک وب‌سایت بسیار حساس هستم اگر مطالب موجود در وب‌سایت موردعلاقه خودم را در طراحی سایت دیگری نیز ببینم و متوجه شوم که طراحی وب‌ سایت موردعلاقه مند دومین و یا چندمین وب‌سایتی بوده است که این مطلب را منتشر کرده از آن وب‌سایت بسیار ناامید می‌شوم و آن وب‌سایت به جمع وب‌سایت‌هایی می‌پیوندد که دیگر به آن‌ها مراجعه نخواهم کرد.
5- مطالب جدید و تازه در رسانه‌های اجتماعی انتشار داده می‌شود و مردم بسیار علاقه‌مند هستند به مطالب و ایده‌های جدید، آن‌ها این مطالب را Like می‌کنند و سپس با دوستانشان به اشتراک می‌گذارند این مطالب بانام شما در میان مردم پخش می‌شوند و باور کنید که شبکه‌های اجتماعی ابزار بسیار قدرتمندی هستند. این مسئولیت شما است که تبلیغاتی برای خود در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید و آن‌ها را تقویت کنید.
من می‌توانم هزاران دلیل دیگر برای شما بیاورم که شمارا قانع کنم که به چه دلیل نیاز است که شما مطالب جدیدی داشته باشید و محتوای طراحی سایت شما در جای دیگری یافت نشود اما من به همین پنج دلیل در این مقاله بسنده می‌کنم زیرا فکر می‌کنم که همین پنج دلیل آورده شده در این مقاله به‌اندازه کافی قانع‌کننده باشند.
سوالی که پیش روی ما است آن است که: از کجا و چگونه می‌توان محتوای جدید و نویی برای سایت خود ایجاد کنیم؟». بازار محتوای نویسی آپشن های مختلفی را پیش روی شما می‌گذارد. بیاید تا باهم ویژگی‌های هر یک از این آپشن ها را بررسی کنیم و راجع به آن‌ها بحث کنیم تا بتوانیم نظر روشنی راجع به بازار محتوای نویسی داشته باشیم. اگر شما در حال جست‌وجو برای خریدن مطالب نو و خاص برای طراحی وب‌سایت خود هستید دو آپشن پیش رودارید که توسط کمپانی‌ها و نویسندگان مطرح‌شده است.

نحوه پیدا کردن و نوشتن محتوای منحصر به فرد برای سایت | سایت سازان

راهکار اول

آپشن اول آن است که یک نویسنده آزاد (freelance کسی که متعلق به وب‌سایت شما نمی‌باشد و ممکن است برای وب‌سایت‌های متعددی کار کند و کار پیمانکاری برای شما انجام می‌دهد) خوب برای سایت خود پیدا کنید. این نویسنده درواقع یک پیمانکار است که بر روی محتوای شما کار می‌کند و شما می‌توانید راجع به مطالب با آن شخص بحث و مذاکره کنید و همچنین می‌توانید چیزهایی از قبل شرایط نوشتن محتوای، قیمت، حداکثر زمان که برای انجام یک کار در اختیاران شخص می‌گذارید و بسیاری چیزهای دیگر را با او در میان بگذارید.
طراحی سایت‌ هایی وجود دارد که نویسندگان آزاد در آن سایت‌ها عضو می‌شوند و نمونه‌هایی از کارهای خود را نیز دران سایت‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهند و شما می‌توانید از طریق این سایت‌ها نویسنده آزاد موردنظر خود را پیدا کنید. این بدان معنی است که شما می‌توانید ابتدا کیفیت محتوای ایجادشده توسط آن نویسنده را ببینید و کارهای آن شخص را موردبررسی قرار دهید و سپس تصمیم بگیرید که آیا شکل نوشتار آن شخص را می‌پسندید یا خیر؟!
هزاران نویسنده آزاد در سرتاسر دنیا وجود دارند و شما حق انتخاب‌های زیادی دارید اما باید بسیار دقیق و هوشیار باشید زیرا نکات زیرا کار کردن با نویسندگان آزاد یکسری نکات منفی نیز دارد. اولین مشکل کار کردن با این افراد آن است که هیچ تضمینی وجود ندارد که کاری که نویسنده آزاد به شما تحویل می‌دهد با همان کیفیتی باشد که شما انتظار دارید و در همان زمانی که شما مقرر می‌کنید کار به شما تحویل داده شود و یا ممکن است محتوایی را به شما تحویل دهد که یک سرقت ادبی باشد. درواقع می‌توان گفت کار کردن با نویسندگان آزاد نوعی ریسک است زیرا ارتباط با این افراد به‌هیچ‌وجه هیچ امنیت و تضمینی ندارد.

راهکار دوم

دومین روش فراهم کردن محتوای برای یک طراحی وب‌ سایت خرید محتوای از کمپانی‌هایی است که به‌صورت آنلاین فروش محتوای انجام می‌دهند که از آن‌ها بانام سرویس‌های مقاله‌نویسی برای بلاگ ها یاد می‌شود. مزایای این کمپانی‌ها نسبت به نویسندگان آزاد کاملا واضح است، زمانی که شما یک مطلب را از این کمپانی‌ها برای وب‌سایت خود خریداری می‌کنید این مطلب کاملا تضمین‌شده است که تنها به شما فروخته خواهد شد و هیچ سرقت ادبی در آن بکار نرفته است زیرا تمامی این کمپانی‌ها سیاست‌ها و روش‌هایی برای جلوگیری از وقوع سرقت ادبی در محتوای‌هایی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند دارند، این کمپانی‌ها هیچ‌وقت با آبرو و اعتبار نام کمپانی خود بازی نمی‌کنند پس می‌توانید مطمئن باشید که محتوای خریداری‌شده توسط شما به‌هیچ‌وجه از جایی کپی‌برداری نشده است.
مزیت دوم خرید محتوای از کمپانی‌ها آن است که شما می‌توانید تا هر میزانی که بخواهید کیفیت محتوای موردنظر خود را بالا ببرید و محتوای باکیفیت‌تری بخرید و همچنین شما می‌توانید مطلبی را خریداری کنید و در طراحی سایت خود قرار دهید که کاملا مطابق با نیاز شما است و این محتوای در موعد مقررشده توسط شما در اختیار شما قرار می‌گیرد. این کمپانی‌ها نویسندگان متعددی را استخدام می‌کنند و لذا آن‌ها قادرند حجم کاری سنگین‌تری را به عهده بگیرند. آن‌ها می‌توانند حتی درخواست محتوای فوری شمارا نیز پاسخ دهند و در زمان کوتاهی برای شما محتوای موردنظر شمارا فراهم آورند. این کمپانی‌ها درخواست‌های محتوای فوری را به‌سرعت پاسخ می‌دهند زیرا قادر هستند که حجم کاری را میان افراد متعدد موجود تقسیم کنند و کار را با سرعتی باورنکردنی انجام دهند و در اختیار شما قرار بدهند.
علاوه بر آنچه در بالا ذکر شد کار کردن با این کمپانی‌ها یک مزیت دیگر نیز دارد، این کمپانی‌ها تضمین می‌کنند که رضایت 100% شمارا جلب کنند. این بدان معنی است که اگر محتوای‌ای برای شما ایجاد کنند و شما آن را نپسندید ویرایش مجدد آن برای شما کاملا رایگان انجام خواهد شد. این کمپانی‌ها تنها نویسندگانی را استخدام می‌کنند که زبان مادری آن‌ها زبانی است که قرار است به آن زبان مقاله بنویسند و آن‌ها را به ابزارهای گونا گونی مجهز می‌کنند تا ایرادات آن‌ها را چه ازلحاظ املایی و چه گرامری به صورت خیلی حرفه‌ای برطرف کند. این امر موجب می‌گردد که کیفیت مطلب نوشته‌شده تضمین گردد.

نحوه پیدا کردن و نوشتن محتوای منحصر به فرد برای سایت | سایت سازان

اما به خاطر داشته باشید که کار کردن با این کمپانی ها نیز نکات منفی خود را دارد. اولین نکته منفی آن است که سرویس های این کمپانی ها بسیار گران قیمت هستند و لذا قیمت هر صفحه می‌تواند نسبت به قیمت صفحات نویسندگان آزاد بسیار متفاوت باشد و در برخی مواقع این مقدار به قدری زیاد است که شما ترجیح می‌دهید که به‌جای کار کردن با این کمپانی ها محتوای خود را از نویسندگان آزاد خریداری کنید و ریسک آن را نیز بپذیرید.

راهکار سوم

به‌هرحال ما می‌توانیم به شما یک راه حل برای مشکلات ارائه دهیم که از هر دو روش خرید محتوای از نویسندگان آزاد و خرید محتوای از کمپانی های ایجاد محتوای بسیار بهتر باشد. بازار ایجاد محتوای writology.com برای شما پیشنهادات بسیار خوبی دارد. در این وب‌سایت شما قادر خواهید بود تا مقالاتی را از نویسندگان آزادی که در این وب سایت عضو هستند، کمپانی هایی که با این وب سایت کار می کنند و یا حتی مقالاتی برای فروش تهیه کنید. این وب سایت تضمین می‌کند که هریک از مقالات تنها به یک فرد فروخته می‌شود و تنها مساله موجود در رابطه با این مقالات این است که این مقالات از لحاظ سئو ، بهینه‌ سازی نشده‌اند؛ اما این مساله باعث می‌شود که این مقالات ارزان قیمت‌تر باشند و بعضا حتی از قیمت نویسندگان آزادی که می‌توان مقالات آن‌ها را خریداری کرد نیز ارزان قیمت‌تر هستند.
البته در این طراحی وب سایت مقالات مربوط به کمپانی های محتوای نویسی نیز وجود دارد که گران قیمت‌تر هستند اما در این طراحی سایت این امکان برای شما فراهم‌شده است که هر مطلبی را که می‌خواهید خریداری کنید و حتی زمانی که مطالب ارزان قیمت را خریداری می‌کنید این تضمین وجود دارد که این مطلب تنها به شما فروخته‌شده است و کاملا تضمینی است و هیچ دزدی ادبی و کپی‌برداری در آن صورت نگرفته است. پس شما با این ریسک مواجه نمی‌شوید که محتوای تکراری یا بی‌کیفیت در اختیار شما قرار داده شود و در این سایت برای شما سه سطح از قیمت‌ها ارائه می‌شود که هرکسی بتواند متناسب با خواسته‌ها و نیازهای خودش مطلب موردنظر خود را پیداکرده و خریداری نماید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید