طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

طراحی سایت ارزان یا با قیمت بالا ؟ فاکتورهای تعیین قیمت طراحی سایت چیست ؟

طراحی سایت ارزان یا با قیمت بالا ؟ فاکتورهای تعیین قیمت طراحی سایت چیست ؟

نکات مهم درباره طراحی سایت ارزان را باید بدانید و با بررسی معایب و مزایای طراحی سایت ارزان ببینیم یک طراحی سایت با کیفیت و کامل چه ویژگی ها و چه قیمتی دارد.

هدف از طراحی سایت ، حضور در فضای اینترنت و استفاده از مزیت ها و فواید آن است. بدون در نظر گرفتن هدفی که هر شخص از داشتن یک سایت دارد، در نهایت می خواهد که به یک سود و یا فایده برسد. برای این که شما به اهدافتان از طراحی یک سایت و حضور در دنیای وب برسید باید یک سایت با کیفیت و با طراحی خوب داشته باشید.

طراحی سایت ارزان یا با قیمت بالا ؟ فاکتورهای تعیین قیمت طراحی سایت چیست ؟

طراحی سایت

طراحی سایت شامل آیتم های زیادی می شود و هرکدام از این موارد احتیاج به دانش و تخصص خاص خودش دارد. هر یک از این بخش ها و آیتم ها به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم تاثیر خودش را برروی سایت و نهایتا نتیجه ی کار شما خواهد گذاشت. بنابر این طراح سایت شما می بایست دانش و تجربه ی کافی را دارا باشد تا بتواند شما را به هدفتان برساند.

هر کار و علمی دارای ارزش خاص خودش است. شما با توجه به کاری که برایتان انجام می شود و زحمتی که برای آن کشیده شده و کیفیتی که به شما تحویل داده می شود می توانید ارزش و قیمت آن را متوجه شوید. بسیاری از شرکت ها و برندها به دلایل و بهانه های مختلف هزینه های بالا و گزافی را از مشتریان دریافت می کنند. بهانه هایی مانند تحمیل آیتم های غیرضروری در سایت به شما، دریافت هزینه ی بالاتر به دلیل معروف بودن شرکت، وعده های بی پایه و اساس در زمینه ی طراحی و سئو و … از جمله مواردی هستند که این شرکت ها به وسیله ی آن ها پول های زیادی را از مشتریانشان دریافت می کنند.

در نقطه ی مقابل آن، شرکت ها و سایت هایی هستند که با هزینه و قیمت های بسیار پایین و غیرمنطقی اقدام به ساخت و طراحی سایت می کنند. مواردی مانند طراحی سایت با 50هزار تومان هم دیده شده اند!!! توجه داشته باشید که پرداخت هزینه ی کمتر و صرفه جویی اقتصادی بسیار خوب و درست است اما تا وقتی که کیفیت کار شما را تحت تاثیر قرار ندهد. تقریبا همه ی این آگهی های طراحی سایت با قیمت های بسیار ارزان و غیرمنطقی دارای کیفیت بسیار پایین هستند.

با توجه به آن چه که گفته شد و ویژگی ها و کارایی هایی که باید یک سایت دارا باشد می توانید متوجه شوید که کیفیت و قیمت معقول برای طراحی سایت چگونه تعیین می شود.

شما  می توانید جهت آگاهی و آشنایی بیشتر نسبت به طراحی سایت و پروسه و آیتم های آن این مقاله از سایت سازان را مطالعه کنید: 14 نکته مهم در طراحی سایت

سایت سازان

تا به اینجا با بررسی طراحی سایت ارزان توسط شرکت ها و سایت های مختلف در خدمت شما بودیم و تلاش کردیم با بیان نکات مهم درباره طراحی سایت ارزان ، شما را به سمت تصمیم گیری درست و صحیح هدایت کنیم.

تیم حرفه ای سایت سازان با سال ها تجربه در زمینه های طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و سایر خدمات وب آماده ی خدمت رسانی به تمامی هوطنان گرامی می باشد. سایت سازان با بهره مندی و استفاده از دانش و تجربه ی متخصصان خود در این زمینه ها با بالاترین کیفیت در خدمت شما عزیزان است تا سفارش هایتان را بپذیرد.

همچنین ما از شما دعوت می کنیم تا از مقالات و مطالب آموشی ما در بخش های آموزش طراحی سایت و  آموزش سئو استفاده کنید.

شما می توانید جهت مشاوره رایگان ، برآورد هزینه و ثبت سفارش از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید