طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

هشت نکته کلیدی در زمینه ارتباط سئو و شبکه‌های اجتماعی

هشت نکته کلیدی در زمینه ارتباط سئو و شبکه‌های اجتماعی

اگر احساس می‌کنید که بااین‌همه مطالعه بازهم چیز زیادی از سئو نمی‌دانید من شمارا سرزنش نمی‌کنم. من هرروز با خواندن اخبار، تنظیم استراتژی‌های شرکت و مشتریان به‌طور منظم هنوز هم احساس می‌کنم خیلی چیزها را نمی‌دانم، دلیلش این است که هیچ روندی برای مدتی طولانی باقی نمی‌ماند و همیشه امکانات جدیدی برای به چالش کشیدن وضع موجود وجود دارد.
اگر به‌تازگی نگاه دقیق و موشکافانه‌ای در استراتژی سئو و رسانه‌های اجتماعی خود نیانداخته‌اید اکنون زمان خوبی برای دیدن حقایق در رابطه با آخرین روند و تاکتیک‌های موجود در این صنعت است. این هشت روند برخی از مهم‌ترین موارد برای جلب اطمینان خاطر شما است.

ویدئو زنده و زمان واقعی تعامل

شکی نیست که محتوای ویدئوها در محبوبیت و اهمیت در حال افزایش هستند، کاربران باید سریع‌تر، قابلیت اتصال به اینترنت تلفن همراه و سیل مطالب نوشته‌شده در وب کاربران را ترک و برای چیزی که بیشتر بصری و جذاب است تلاش کنند. فراتر از آن، محتواها به لطف عرصه‌های اجتماعی و تجربه‌های تلفن همراه و ارتباط مداوم در حال تبدیل‌شدن هستند که این امر مهمی است. این دو گرایش باهم ظهور زندگی را تسهیل می‌کنند و جریان‌های ویدئویی که توسط بسیاری از پروفایل‌های بزرگ رسانه‌های اجتماعی نمایش داده می‌شوند را ترویج می‌دهند و شما می‌توانید انتظار رشد هر دو جریان را داشته باشید و آمار و ارقام جدید را مشاهده کنید.

 

هشت نکته کلیدی درزمینه سئو و شبکه‌های اجتماعی | سایت سازان

دستیاران دیجیتال و جستجوی صوتی

دستیاران دیجیتال به‌طور پیوسته در پیچیدگی و اتخاذ کاربر در حال رشد هستند که در چند سال گذشته و در حال حاضر یک نوع جدید از دستیار دیجیتال که واحد اصلی هستند در حال ظهور است. آمازون الکسا و صفحه اصلی گوگل تنها دو نمونه از صفحات جستجوی صوتی هستند که به‌ تدریج اهمیت زیادی را در زندگی روزانه ما به دست آورده‌اند. معنای اصلی جستجو چیست؟ این بدان معنی است که تمرکز کم روی جملات کوتاه، کلمات کلیدی هسته‌ای و تمرکز بالاتر بر روی کلمات کلیدی طولانی در محاوره باید بر محتوای به‌دست‌آمده منطبق باشد.

افزایش محتوای اجتماعی

هیچ کمبودی در محتوای رسانه‌های اجتماعی وجود ندارد. شرکت‌ها و کاربران به‌صورت یکسان فعالیت می‌کنند اما در حال حاضر ویژگی‌هایی مانند مقالات مسنجر فیس‌بوک در حال ظهور است که ممکن است نوع جدیدی از محتوای اجتماعی را توسعه دهد. کاربران در حال حاضر شروع به پخش کردن این خبر در سایت‌های خبری هستند و مقالات کاملی در رابطه با برنامه‌های اجتماعی توسط کاربران در دسترس است. همان‌گونه که به‌راحتی تصور می‌شود باوجوداین گونه مقالات میزان تقاضای شرکت‌ها برای ارائه محتوا از طریق کانال‌های اجتماعی افزایش‌یافته است. این مقالات دارای پیامدهای سنتی برای سئو ی سایت‌ها هستند.

 

هشت نکته کلیدی درزمینه سئو و شبکه‌های اجتماعی | سایت سازان

اولویت افزایش در برنامه‌ها

اضافه کردن پیچیدگی‌های جدید در برنامه‌ها، هر دو سیستم‌عامل رسانه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو مانند گوگل را با ویژگی‌های جدیدشان محبوب‌تر می‌کند و طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند. به‌عنوان‌مثال توسعه ویژگی‌هایی مانند برنامه جریان اولویت‌بندی دید و استفاده از برنامه‌ها برای کاربران تلفن همراه ازآنجا باعث پیش رفتن روند توسعه می‌شود که نقش مهم‌تری را در تجارب آنلاین کاربران ایفا کند.

تجارت اجتماعی

Buyable pins by Pinterest یکی از ویژگی‌های ترکیبی تجارت اجتماعی واقعی» عبور فراتر از مرز تبلیغات رسانه‌های اجتماعی ساده برای ایجاد یک نوع جدیدی از تجربه آنلاین است. با تشکر از محبوبیت تجارت اجتماعی، شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی بیشتر با توجه به مدل و سرهم‌بندی کردن استراتژی‌های تبلیغاتی خود به نتیجه می‌رسند. انتظار برای دیدن یک تجربه آنلاین بیشتر، برای خریداران آنلاین در آینده نزدیک، ممکن است نیاز به وب‌سایت مستقل در زمینه سئو داشته باشد.

پاسخ غنی

پاسخ غنی گوگل، قطعه مفیدی از اطلاعات برای دریافت پاسخ برخی از داده‌ها است، این پاسخ در حال افزایش است. از طرف دیگر تهدید جدی هم به‌حساب می‌آید. چراکه کاربران وقتی پرسشی را جستجو می‌کنند پاسخش را سریعا دریافت می‌کنند اما فراموش نکنید که گوگل هنوز وب‌سایت‌هایی دارد که به این اطلاعات متکی هستند. شما می‌توانید با استفاده از هدف قرار دادن محتوای خود برای بهره‌برداری و به دست آوردن دید بیشتر برای نمایش داده مربوط به نام تجاری خود اقدام کنید.

 

هشت نکته کلیدی درزمینه سئو و شبکه‌های اجتماعی | سایت سازان

یادگیری ماشین‌آلات

یادگیری ماشین در زمینه سئو و بازاریابی رسانه‌های اجتماعی هنوز در مراحل ابتدایی است اما در حال حاضر شروع تاثیر گذاری داشته است. رنک برین (RankBrain) گوگل در حال حاضر تاثیر به سزایی داشته است و ممکن است به‌عنوان یک برنامه آزمایشی برای بررسی اثربخشی الگوریتم یادگیری ماشین خدمت کند. به‌زودی چیزهایی مانند به‌روزرسانی موتورهای جستجو، تغییر در الگوریتم اخبار سایت‌های اجتماعی و حتی برخی از انواع اتوماسیون بازاریابی هوش مصنوعی انجام خواهد شد. قطعا دنیای بازاریابی سریع‌تر از قبل در حال تغییر است و حتی کمتر از قبل قابل پیش‌بینی خواهد شد.

شخصی

اجرا از محتوای کلی برای بسیاری از کاربران کافی نیست. آمار میانگین کاربران امروزه خراب است. با خبرخوان‌ها و کنترل رسانه‌های اجتماعی، نتایج جستجو محلی شده است و جستجوی هر محل با هر محل دیگر متفاوت است. سابقه جستجو و عوامل خاص دیگر مختص کاربران فردی است. مردم به‌تدریج خواستار محتوا و تبلیغات فردی‌تر و مرتبط‌تر از همیشه هستند. هدف قرار دادن تجربه‌های فردی به‌خصوص در رسانه‌های اجتماعی در حال تبدیل‌شدن به موفقیت‌های لازم است.
هیچ‌یک از این روندها نیازمند تعمیرات اساسی برای استراتژی خود نیستند، حداقل هنوز رتبه‌بندی انجام‌نشده است اما باید چند ایده برای تنظیم چگونگی مبارزات انتخابی آینده در چنته داشته باشید. شما ممکن است نیاز به توزیع مجدد بودجه خود به نفع استراتژی‌های موثر و یا افزایش بودجه، برای آزمایش یک کانال جدید، داشته باشید اما مهم‌ترین کار این است که آینده بلندمدت را در نظر گرفته و انعطاف‌پذیر باقی بمانید.حتی اگر تجارت شما اقدام فوری ندارد، دانستن اینکه چه چیزی باعث تحولات می‌شود می‌تواند کمک کند تا استراتژی خود را برای تغییرات آسان‌تر و چالاک‌تر آینده تنظیم کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید