طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

هفت استراتژی برای بیشتر دیده شدن

هفت استراتژی برای بیشتر دیده شدن

مردم اغلب از من می‌پرسند، چگونه می‌توانم در تماس با مردم باقی بمانم و یا بعدا باکسانی که مرا دیده‌اند و باهم صحبتی داشته‌ایم تماس بگیرم؟
شروع کار با ساخت یک تعهد برای بهبود در این زمینه است. یک‌ضرب المثل چینی بزرگی وجود دارد که من آن را خیلی دوست دارم. بهترین زمان کاشت درخت بلوط چه موقع است؟ پاسخ این است: 20 سال پیش! و بهترین زمان دوم همین حالا است.
بنابراین، در اینجا هفت استراتژی است که کمک خواهد کرد که شما کار خود را در این مناطق بهبود بخشید. اگر شما نمی‌توانید همه این‌ها را انجام دهید، آن‌هایی را انجام دهید که می‌دانید به کارتان می‌آید.

مرتب‌سازی از طریق لیست

شما نمی‌توانید در تماس با همه باقی بمانید. کسی را انتخاب کنید که مطمئنید می‌خواهید با او در تماس باشید. این شخص می‌تواند یک شخص حرفه‌ای باشد. یک لیست از این افراد تهیه کنید و با تمرکز روی لیست برخی از آن‌ها را انتخاب کنید.

از سیستمی که آن‌ها استفاده می‌کنند

اگر آن‌ها آی دی یا فیس‌بوک ندارند از برنامه‌های دیگر مانند اسکایپ و … استفاده کنید. هر یک از فرزندان من از یک سیستم مختلف استفاده می‌کنند، پس اگر من می‌خواهم با آن‌ها در ارتباط باشم مجبورم به‌جایی که آن‌ها می‌روند، بروم. بزرگ‌ترین دختر من از تماس تلفنی و پیام کوتاه استفاده می‌کند، دختر دوم من از پیام کوتاه و واتس آپ استفاده می‌کند و پسرم همیشه در یک بازی آنلاین به نام بخار است. برخی از همکاران من هم فقط از ایمیل استفاده می‌کنند. کلید کار اینجا است، اینجایی که شما درمی‌یابید برای صحبت با هر شخصی باید درجایی حضورداشته باشید که او هست یا اصطلاحا به پاتوق آن شخص بروید.

استفاده از رسانه‌های اجتماعی

استفاده از رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و یا توییتر برای به اشتراک گذاشتن اخبار و خواندن مطالب به‌روزرسانی شده بدون نیاز به رسیدن به مردم به‌صورت فردی کار خارق‌العاده‌ای است. رسانه‌های اجتماعی واقعا فوق‌العاده هستند. به‌جای شروع با چه خبر» می‌توانید به اصل مطلب بروید و با چیزی که روبه‌رویتان می‌بینید ارتباط برقرار کنید و بگویید “‌موهایت را کوتاه کردی ؛ شغل جدید پیدا کردی

هفت استراتژی برای بیشتر دیده شدن | سایت سازان

از زمان به زمان، استفاده از پست الکترونیکی حلزون

ارسال یک نامه یا یک کارت، ارسال عکس مدرسه قدیمی» و هر چیز دیگری که مطمئن هم هستید آن‌ها آن را می‌خوانند بسیار شگفت‌انگیز است.

اسکایپ و یا دیگر سامانه‌های پیغام از طریق مسنجر

من از طرفداران واقعی‌اش نیستم و از آن استفاده نمی‌کنم اما خیلی‌ها هستند که استفاده مداومی از این سیستم‌ها دارند و اگر می‌خواهید به آن‌ها متصل بمانید باید از این سیستم‌ها استفاده کنید.

تماس‌های تلفنی تناوبی

می‌دانم که ایده دیوانه‌واری است اما تلفن همراه شما یک دکمه سبزرنگ دارد که با فشار دادن آن می‌توانید به‌راحتی با مردم صحبت کنید. راه‌اندازی تماس به‌طور منظم، اگر لازم باشد که با دیگران صحبت کنید کار بسیار ساده‌ای است.

رو در رو

هیچ‌چیز مانند یک ملاقات چهره به چهره و داشتن یک مکالمه واقعی خوب نیست. شما هرروز صبحانه و ناهار می‌خورید، چرا یک‌بار در هفته این کار را با یک شریک ارجاع خوب انجام نمی‌دهید؟ با این کار با یک تیر دو نشان می‌زنید. هم وعده غذایی خود را می‌خورید هم با مکالمه با یک شریک خوب راهکارهای جدیدی یاد می‌گیرید.
نادیده گرفتن ایجاد سرمایه اجتماعی کار وحشتناکی است. از امروز با دیگران در تماس باشید و با انتخاب تکنیک‌های بالا و روش تماس موردعلاقه خود ارتباطتان را با محیط بیرون و جهان حفظ کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی و به طور کلی فعالیت های حوزه ی وب آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید