طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

هفت تکنیک خلاقانه برای بهینه‌سازی و سئو وب سایت

هفت تکنیک خلاقانه برای بهینه‌سازی و سئو وب سایت

هفت تکنیک خلاقانه برای بهینه‌سازی و سئو وب سایت

از زمانی که گوگل شروع به مجازات پیوند سازی‌های شناخته‌شده کرده است، جلو رفتن با استراتژی های آنلاین در کسب‌وکارهای کوچک کار سختی شده است. موفقیت درگرو این است که بدانید چه‌کارهای خلاقانه‌ای درراه موفقیت انجام دهید.من از چند سایت موفق در بهینه‌سازی و سئو وب سایت سوا لاتی پرسیده ام که حاصلی آن را در تکنیک خلاقانه برای بهینه‌سازی سایت  در ادامه می‌بینید.

1-ساخت ابزار مفید برای صنعت شما

هر صنعت نیازمند یک ابزار منحصربه‌فرد و مفید است تا انجام کارها را ساده تر کند. درحالی‌که بسیاری از این ابزارها در یک پکیج جمع‌آوری‌شده اند و فروخته می‌شوند چند ابزار کوچک‌تر اما مفید نیز وجود دارد.به گفته مدیرعامل شرکت RedFlyMarketing این ابزار رایگان کارایی بسیاری برایشان داشته است و آن‌ها در حال حاضر بودجه‌ای را برای این گونه ابزار اختصاص داده اند.

2-نوشتن هدف خود در فیس بوک

مطالب منتشرشده در روزنامه‌ها جذاب و شیرین هستند اما در واقع منتشرکننده آن مانند یک روزنامه‌نگار واقعی کار نمی کند.عکاس و نویسنده معروفی می‌گفت که انتشار وسیع این مطالب و صرف صدها هزار دلار کار بیهوده‌ای است، در عوض او توصیه می‌کرد که برای تبلیغات از فیس بوک استفاده شود، لیستی از روزنامه‌نگاران جمع‌آوری کنید و در نهایت تبلیغات خود را در فیس بوک قرار دهید.

هفت تکنیک خلاقانه برای بهینه‌سازی و سئو وب سایت | طراحی سایت

3-حمایت مالی محلی

از شما یک کسب‌وکار کوچک محلی دارید، پیوندهای دریافتی از سازمان یا شهر و محله خود را ارائه دهید، حمایت‌های محلی تاثیر زیادی در سئو دارند.یک‌راه برای انجام این کار، حمایت از حوادث است. هنگامی که رویدادی اتفاق می‌افتد راه ساده تخصیص یک بودجه به آن است. این راه بسیار همواری برای ساخت لینک در دانشگاه‌ها، رویدادهای محلی و کنفرانس ها است.

 

4-ایجاد سرگرمی برای ارتباط

همیشه برای به دست آوردن لینک های مفید باید کاری خلاقانه انجام داد، این کار می تواند ایجاد یک سرگرمی باشد. این دقیقا همان کاری است که رسانه ها برای دریافت 50 لینک اضافی انجام می‌دهند.

5-شناسایی کسب‌وکار مرده

وقتی‌که هر روز کسب‌وکار جدید ایجاد می‌شود کسب‌وکارهای قدیمی از رده خارج می‌شوند و در واقع می‌میرند.به طور مداوم سایت های فروشگاهی که کسب‌وکارشان را تعطیل می‌کنند شناسایی کنید، با تجزیه‌وتحلیل این سایت ها درمی‌یابید که چه نکته‌ای باعث تعطیلی آن‌ها شده است.

هفت تکنیک خلاقانه برای بهینه‌سازی و سئو وب سایت | طراحی سایت

6-نقض کپی رایت به فرصت‌های ارتباط

کسب‌وکار مطالب معمولا از طریق نقض کپی رایت آسیب‌پذیر می‌شود، کپی رایت معمولا بدون اجازه است و شامل اشتراک‌گذاری متون، تصاویر و فیلم‌های شما می شود.
بهتر است بدانید این کپی رایت آنقدرها هم بد نیست، بدون اینکه خودتان اقدامی کنید تصاویرشما که تگ سایتتان را دربردارنده به اشتراک گذاشته می‌شوند و آمار بازدید شما بالا می رود.

7-خدمات مبادله کالا به کالا

بسته به صنعتتان می‌توانید خدماتی را در منطقه با توجه به تجربه و تخصصتان ارائه دهید و در مقابل لینک خود را به آن‌ها بدهید.
شخصی می‌خواست به سایتی لینک بدهد، متوجه شده بود که هدر سایت افتضاح است، در همان موقع تصمیم به دادوستد گرفت، به‌جای اینکه برای لینک پول پرداخت کند هدرش را مجددا طراحی کرد و از این طریق مبادله را انجام داد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید