طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

هفت روش برای افزایش بازدید در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها

هفت روش برای افزایش بازدید در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها

افزایش بازدید در رسانه‌های جمعی

تعمیم روابط بین موفقیت جستجو، اجتماعی و ترافیک مربوط به محتوی تلاش‌هایی در میان کانال‌ها را بسیار بااهمیت می‌کند. اساسا، شما یک ترافیک اجتماعی خوب را بدون جستجو و محتوای کاربردی خوب در نظر نمی‌گیرید و بالعکس. در این مقاله ما به بررسی چند دیدگاه می‌پردازیم که شما بتوانید تلاش‌های جستجویی و محتوایی خود را برای یک اجتماع به‌صورت موفق انجام دهید.

باید بدانید که چه کلمات کلیدی تا امروز ترافیک جست‌وجو را به سمت سایت شما جلب کرده است:

یک جای خوب برای بهبود تلاش‌های شما این است که یک مروری برای مواردی که به‌طور طبیعی برای طراحی سایت شما به‌خوبی کار می‌کند را پیدا کنید به این معنی که دنبال چند کلمه کلیدی تحقیقاتی بگردید (یکی از موضوعاتی که در مورد آن در Found Fridays via Google Hangouts on Air بحث شد). ازآنجایی‌که کلمات کلیدی فقط کلمه نیستند آن‌ها عبارات و موضوعاتی هستند که مردم به‌صورت طبیعی برای صنعت شما جستجو می‌کنند و شامل عبارات گسترده و اختصاصی نیز می‌شوند. برای مثال، اگر شما برای کفش‌های مخصوص دویدن تبلیغ می‌کنید، شما ممکن است کلمات کلیدی داشته باشید که در طیف موضوعات عمومی مانند “کفش‌های مخصوص دویدن زنانه” تا کاملا اختصاصی مثل “کفش‌های مخصوص دویدن زنان در آب‌وهوای سرد” باشد.
وقتی‌که متوجه شدید کدام کلمات کلیدی باعث جذب ترافیک به محتوای جستجوی شما می‌شود، مطمئن شوید که آن‌ها در پست‌های اجتماعی و طراحی وب سایت شما قرار دارد. این‌یک روش موثر برای جذب بینندگان برای یافتن مارک شما و بزرگ شدن آن در سرتاسر بازارهای دیگر می‌باشد.
یک‌قدم جلوتر با مشاهده‌ی حجم جستجوهایی برای کلمات کلیدی شما است. با استفاده از داده‌های حجم جستجو، شما می‌توانید ببینید که کدام کلمات کلیدی در حجم جستجو بین بینندگان شما کاهش و کدام افزایش میابد و بعد تلاش‌های رسانه‌های جمعی را برای جلب بیشتر بینندگان استفاده کنید. داشتن دسترسی به داده‌های روزانه به شما قابلیت پاسخ بهتر به تغییرات در سلایق بینندگان را می‌دهد.

شناخت محتوای متناظر با آن کلمات کلیدی:

تا اینجا شما موفق شدید که محتوای خوبی برای بینندگان خود بر اساس محتوای تلاش‌های جستجو به دست آورید. شناخت اینکه کدام‌یک از محتویات کلمات کلیدی شما بیشترین ترافیک را به سمت شما آرده است، می‌تواند کمک کند تا بدانید احتیاجات بینندگان شما چه می‌تواند باشد بدون هیچ هزینه‌ای –که یک همراهی خوبی بین محتوا و کلمات کلیدی را مشخص می‌کند.
برای هر قسمت محتوای مناسب، تعیین درجه‌بندی کلمات کلیدی برای یافتن این‌که چه کلمات و عباراتی مردم برای پرسیدن سوالات خوددارند یا برای یافتن راه‌حل‌ها وقتی‌که به محتوای شما می‌رسند، مناسب است. این محتوی و کلمه کلیدی به همراه هم چیزی است که موتور جستجوگر یک تراز مناسب می‌داند و همچنین بینندگان شما این کار را انجام می‌دهند. این کلمه کلیدی/عبارت و محتوی باهم را باید در نظر گرفت و آن‌ها را پست کرد. حتما کلمات کلیدی را در پست جای دهید یا به‌عنوان یک هشتگ برای جلب‌توجه بینندگان و کمک به مقایسه‌های بعدی در نظر بگیرید.

کلمات کلیدی و محتویاتی را که برای رقیب‌های شما کارکرده است را پیدا کنید:

بعدازآن که کلمات کلیدی و محتوای آن برای شما به‌خوبی کارکرد، کلمات کلیدی و محتویاتی که می‌تواند برای رقابت به شما کمک کند. با کشف روش‌های خوبی که رقبای شما جستجو می‌کنند، می‌توانید ببینید چگونه آن‌ها نیازهای بینندگان را تامین می‌کنند و بعدازاین اطلاعات برای بهبود رسانه‌های جمعی خود استفاده کنید.
اگر شما قبلا کارکرد و مکالمات رسانه‌های اجتماعی را در نظر گرفته باشید، یک موقعیت بهتر دارید تا از کلمات کلیدی و محتویات برتر جستجویی رقبای خود استفاده کنید و از آن‌ها برای بحث‌های شبکه‌ای خود استفاده کنید.
اگر در حال حاضر از ویژگی‌های کشف‌شده توسط رقبا استفاده نمی‌کنید، نگاه کردن حداقل به یکی از آن‌ها را در نظر بگیرید این کار خودبه‌خود فرایند پیدا کردن رقبای جدید را در پی دارد، دنبال بهترین محتویات آن‌ها در میان جستجوها و اجتماعات بگردید. بعلاوه، دنبال هر برندی بگردید که با شما برای یافتن بیننده رقابت می‌کند، نه‌فقط رقبایی که قبلا دیده‌اید. با استفاده از ابزار کشف رقبا، دید بهتری پیدا می‌کنید تمام محتویاتی که برای جلب بینندگان شما رقابت می‌کنند. این منجرب به نکته بعدی ما می‌شود …

هفت روش برای افزایش بازدید در شبکه‌های اجتماعی | سایت سازان

کشف رقبای اطراف و یافتن جایی که بینندگان شما تجمع دارند و محتویات مشترک:

از مکالمات رقبای بزرگ استفاده کنید تا بتوانید بینندگان را به سمت خود جذب کنید. بعلاوه ی دو یا سه رقیب مستقیمی که آن‌ها را زیر نظر دارید، به مکالمات دوره‌ای هم نگاه کنید، شامل دیگر مارک ها که ممکن است محصولات مشابهی داشته باشند که بتوانند ترافیک جستجو را به سمت خود بکشند. بااینکه تمام این طراحی وبسایت‌ ها رقبای مستقیم محسوب نمی‌شوند، ممکن است تعداد زیادی از بینندگان را داشته باشند که از ایده‌ی آن‌ها می‌شود استفاده کرد. با استفاده از ادامه مثال کفش‌های دویدن، من می‌توانم ایده‌هایی را در مورد این‌که چگونه بینندگان خود را در مورد دیگر اطلاعات شرکت‌های کفش‌فروشی جذب کنیم. گسترده کردن کار با موضوعاتی مثل پارک‌ها و نواحی بازسازی‌شده، ورزش‌ها، درمان، آب‌وهوا و نکات ایمنی بینندگان را می‌توان در مورد تمام موضوعات جذب کرد مثل افرادی که به ورزش علاقه دارند. پاسخ به سوا لاتی که بینندگانتان می‌پرسند به همراه منابع مناسب، یک رابط‌‌ی عمیق‌تری را برای آن‌ها می‌سازد. پیوستن به مباحث بینندگانتان به شما نگرش‌هایی در مورد مهم‌ترین موضوعات می‌دهد تا هدف شما و تاثیراتی برای خلق محتویات مربوط به جستجوهای رسانه‌های جمعی و درنهایت میزان بالاتری از مکالمات را به شما بدهد.

میزان مشارکت برای محتویات به‌وسیله‌ی گروه ها را دنبال کنید:

ساختن گروه‌های کلمات کلیدی بر اساس کمپ‌ها، محصولات، ویژگی‌ها و …، اجازه می‌دهد به شما تا کلمات کلیدی و پست‌های اجتماعی را با آن گروه‌ها مطابقت دهیم و تلاش‌های رسانه‌های جمعی را با نیازهای بازار هم مطابقت دهیم.
برای بیشتر ما، ما فقط در مورد یک‌شکل از یک موضوع ساده تمام‌روز صحبت نمی‌کنیم. تفاوت‌های ظریفی در مورد موضوعات ما وجود دارد که ممکن است مانند انواع محصولات، ویژگی‌ها، جغرافیایی، یا کمپین‌ها، یا به‌سادگی بین نیازهای فروش متفاوت باشد. بااین‌حال، احتمالا شما گروه‌های محتویاتی و کلمات کلیدی بیشتری دارید تا با آن زیرگروه‌ها هم‌ردیف شود.
کاری که این موضوع به شما اجازه می‌دهد تا انجام دهید، برای محتویات شما به‌مانند رقبای شما، بستگی به گروه خاصی که هدف شما هست دارد و ببینید که مردم چگونه در مورد آن صحبت می‌کنند، چه مواردی بازگو می‌شوند و چه اثری در جستجو و اجتماع دارد. شما می‌توانید گروه‌ها را باهم مقایسه کنید تا بازتاب مکالمات بین کمپین‌ها، انواع محصولات، استراتژی‌های پیام دادن و غیر را ببینید و تصمیمات مناسب‌تری را در مورد منابع مناسب بگیرید.

محتویات خود و مباحث اجتماعی خود را به‌روزرسانی کنید تا تغییرات را در زبان بینندگان ببینید:

ما در مورد نگاه کردن کلمات کلیدی و محتویات رقبا برای ایده‌های موضوعاتی برای استفاده کردن در اجتماع می‌باشد. در کنار نگاه کردن به ایده‌های تازه، کلمات کلیدی و محتویات آن‌ها را دنبال منید تا تغییرات جزئی در زبان بینندگانتان در طول زمان همراه شوید.
کلمات و عبارات محبوب، توصیفات محصولات یا ویژگی‌های آن‌ها و روش‌های مکالمه‌ی عمومی درگذر زمان تغییر می‌کند و اغلب سریع‌تر از آن چیز که ما انتظار داریم این موضوع را مهم‌تر می‌کند که به‌وسیله‌ی صحبت با بینندگان خود در سطحی از لغات که خودشان استفاده می‌کنند باشیم. اگر متوجهی یک کاهش ناگهانی در یک کلمه کلیدی شدید قبل از کنار گذاشتن اهمیت آن، ببینید که آیا مردم به‌سادگی به همان ویژگی/ راه‌حل/ مشکل با زبان دیگر اشاره نمی‌کنند! بعد محتوی و اجتماع خود را به‌روزرسانی کنید تا تاثیر زبان جدید را ببینید.
وقتی در بهترین شرایط عبارت شناسی و درک باشید، چگونگی برخورد بینندگان و با درخواست‌هایشان و احتیاجاتشان شمارا موثر تر در مکالمات می‌کند و منجرب به تغییرات بیشتر می‌کند.

انواع متفاوتی از محتویات روی کانال‌های اجتماعی قرار دهید:

برای بیشتر ما، این معنای بیشتری می‌دهد که عکس‌هایی را در Pinterest، ویدئوهایی را در YouTube و جملاتی را در Twitter پست کنیم اما شما نباید خود را با این موفقیت‌های معمولی محدود کنید. راه‌های زیادی برای گشتن در انواع محتوای کانال‌های اجتماعی وجود دارد تا خودتان را جدا کنید. برای مثال، مواردی که در مورد آن‌ها صحبت کرده‌ایم با توجه به موضوعات مربوط با صنعت شما. اگر متوجه شدید که یک کلمه کلیدی یا یک موضوع برای شما و رقبای شما افزایش‌یافته، ایجاد محتوایی را در فرمت‌های مختلف در نظر بگیرید و ببینید که چه محتوایی برای هر کانالی استفاده‌شده است. اگر شما به‌صورت سنتی موارد موردمطالعه را به‌وسیله‌ی Linkedln و email در معرض عموم قرار دهید، در نظر داشته باشید که آن‌ها را به Twietter لینک کنید، یا گرافیک‌های زیبا و پست‌های خوب در Pinterest اضافه کنید. اگر به‌صورت عادی روی Twitter پست می‌گذارید، یک ویدئو یا یک عکس را پست کنید، یک کتاب الکترونیک در Pinterest بگذارید، یک گرافیک خوب در Instagram بگذارید. به مردم یک‌راه منحصربه‌فرد برای استفاده از محتوای داخل یک کانال پیشنهاد دهید، جایی که تمام مطالب مشابه می‌تواند نتایج جالبی به همراه داشته باشد.
زمانی که موضوع محبوب و کلمه کلیدی را انتخاب کردید، یک سری گوناگون از ابزار را بر اساس همان کلمات کلیدی بسازید، شامل: پست‌های بلاگی، ویدئوها، اسلایدها، عکس‌ها، وب نوشته‌ها، موارد موردمطالعه و … تا در ارتباط با بینندگانتان باشید. فرمت‌های محتوای متفاوتی برای به اشتراک‌گذاری و ارتباط با بینندگانتان داشته باشید تا به‌وسیله‌ی اجتماعات بتوانید تعداد زیادتری از محتویات را برای هر کانالی استفاده کنید. در ادامه استفاده‌ی درست از کلمات کلیدی مناسب در پست‌هایتان برای جلب‌توجه لازم است.
اگر می‌خواهید جستجوی شما و محتوای داده‌های شما در جستجوهای رسانه‌های اجتماعی گسترش پیدا کنند، الان زمان مناسبی است. با استفاده از نکات این مقاله، شما می‌توانید ارتباط بهتری با بینندگان حاضر داشته باشید و به اهداف جدیدی برسید. مطمئن شوید که تلاش‌های خود و داده‌های به اشتراک گذاشته‌شده را با اعضای گروه خود که ممکن است روی سئو و کار ساخت محتویات رادارند محاسبه کنید هرکسی می‌تواند از این اطلاعات استفاده کند تا درک کاملی روی اکوسیستم بازاریابی طبیعی داشته باشد.

هفت روش برای افزایش بازدید در شبکه‌های اجتماعی | سایت سازان

دیدگاه ‏خود را بنویسید