طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

هفده مکان امن ساخت لینک برای سئو

هفده مکان امن ساخت لینک برای سئو

17 مکان امن ساخت لینک برای سئو

ساخت لینک‌های ورودی دردسر بزرگی برای تمام بازاریابان است، به این علت که ترکیب وحشتناکی از عوامل مختلف است. برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو به دست آوردن لینک‌های ورودی بزرگ حیاتی است و در همان زمان که به دنبال لینک های پرکاربرد هستید یک لینک بد می‌تواند آنچنان ضربه‌ای به شما بزند که تا مدت ها اثراتش محو نشود.
با تشکر از به‌روزرسانی الگوریتم پنگوئن گوگل، ساخت لینک نسبت به قبل ساده تر شده است. به خصوص اگر شما تازه با دنیای جستجوگرها آشنا شده‌اید اگر درباره استراتژی ها بدانید خوب است اما برای شروع هفده مکان امن ساخت لینک برای سئو لازم است این هفده نکته را بدانید.

1-هر سایت آموزشی

همان‌طور که اکثر بازاریابان می‌دانند دامنه‌های.edo باارزش ترین دامنه‌ها هستند. در این گونه سایت ها منابع معتبری پیدا می شود. در اکثر مواقع اگر سایت آموزشی سالم باشد و اطلاعات کافی داشته باشد برای گرفتن لینک گزینه بسیار خوبی است.

2-هر سایت دولتی

نوع دیگری از سایت هست که به‌اندازه سایت های آموزشی اعتبار دارد. این سایت ها، طراحی سایت های دولتی با پسوند.gov هستند. گرفتن لینک از این سایت ها ممکن است سخت باشد اما این سایت ها فوق‌العاده امن و باارزش هستند.

3-راهنمای استفاده خاص از صنعت

دایرکتوری وب سایت یک شهرت بد دارد که اکثریت آن‌ها توسط گوگل در طول اجرای الگوریتم پنگوئن نمایه‌سازی می‌شوند با این حال تمام سایت های دایرکتوری بد هستند، اگر می‌توانید یک دایرکتوری خیلی خاص و معتبر پیدا کنید فقط از همان استفاده کنید.

4-انجمن مربوط به صنعت خودتان

اگر انجمنی پیدا کردید که مربوط به صنعت شماست می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. با این حال تمام هدفتان نباید این باشد که در فعل‌وانفعالات انجمن لینکی نصیبتان شود. باید خودتان پیگیر باشید و در انجمن فعالیت کنید، حتما در امضای خود آدرس سایت و مشخصاتتان را قرار دهید.

هفده مکان امن ساخت لینک برای سئو | سایت سازان | طراحی سایت

5-وبلاگ مربوط به صنعت خودتان

وبلاگ های خارجی مرتبط با صنعت شما، موقعیت مناسبی برای ساخت لینک هستند. شما می توانید در این وبلاگ ها به عنوان نویسنده مهمان یا یک مقاله‌نویس با مطالب منظم قرار بگیرید.

6-وبلاگی که تخصص شما را پوشش می دهد

در وبلاگ های که مرتبط با تخصص شماست همواره در بخش نظرات صحبت کنید، با دیگران گفتگو کنید و با مدیر وبلاگ در تماس باشید.

7-یک صفحه حمایت

بسیاری از سازمان‌ها، به‌ویژه سازمان های غیرانتفاعی صفحه‌ای به نام حمایت دارند که به کسب‌وکار خود کمک کنند. این لینک ها می‌توانند به شما کمک‌هزینه مالی دهند که معمولا دائمی و بسیار معتبرند.

8-یک ناشر بزرگ

تقریبا هر ناشر بزرگی مرتب در طراحی وب سایت شما مطلب جدید را منتشر می‌کند. باید کسی را انتخاب کنید که توانایی لازم را برای انجام این امر خطیر داشته باشد. زیرا محتوای مناسب بسیار مهم است.

9-پلت فرم رسانه های اجتماعی

گاهی اوقات قدرت نفوذ شبکه‌های اجتماعی را فراموش می‌کنیم، درگیر شدن در عنوان بسیار از کانال های اجتماعی می‌تواند لینک ساز باشد.

10-یوتیوب و دیگر سایت های ویدیویی

یوتیوب و دیگر سایت‌های مشابه فرصت‌های بزرگی برای ساخت لینک به شما ارائه می‌دهند. هر بار که یک ویدیو را در کانال خود آپدیت کنید شانس گرفتن یک لینک را به دست می آورید.

11-سایت مشتری

از تعدادی از مشتریان فعلی خود سوا لاتی راجع به خصوصیاتشان بپرسید. اگر بتوانید آن‌ها را راضی کنید که مطلبی کوتاه در سایت شما بنویسند راه طولانی را طی کرده اید.

12-سایت روزنامه‌نگاری

برنامه‌هایی برای کمک به خبرنگار یک سایت وجود دارد، در ازای اینکه داوطلبانه اطلاعات، مهارت‌ها و تخصصتان را در اختیار آن‌ها بگذارید یک لینک بسیار باارزش از آن‌ها بگیرید.

هفده مکان امن ساخت لینک برای سئو | سایت سازان | طراحی سایت

13-سایت های اجتماعی نشانه

طراحی سایت های اجتماعی نشانه مانند Reddit، بهترین راه محبوب شدن سایت شما هستند، آن‌ها منابع بزرگی برای ساخت لینک هستند.

14-دایرکتوری RSS

این دایرکتوری همیشه مکان امنی برای ساخت لینک است، و در اغلب موارد گرفتن یک لینک ناگهانی کار ساده ای است.

15-یک سایت ویکی

طراحی سایت های ویکی مانند ویکی پدیا، کنترل کاملی روی لینک های شما دارند. می‌توانید در یک مطلب به لینک سایت خود استناد کنید البته در صورتی که واقعا نیاز باشد.

16-سایت اشتراک‌گذاری صوتی

سایت های اشتراک‌گذاری صوتی مانند Soundcloud یا bandcamp به عنوان منابع پیوند استفاده‌شده‌اند. یک فایل صوتی ضبط کنید و ارسال کنید، در مقابل یک پیوند رایگان دریافت کنید.

17-هرجایی که کاری برای شما انجام دهد

بهترین و آسان ترین راه ساخت لینک این است که اجازه دهید که این کار را برای شما انجام دهند، به کاربران امکان انشار شگفت‌انگیز، محتوای قابل اشتراک‌گذاری مانند اینفوگرافیک یا فیلم را بدهید. آن‌ها را در سایت خود منتشر کنید و برای دریافت لینک های بیشتر تشویقشان کنید.
لینکی که شما می سازید باید در هر زمینه‌ای طبیعی به نظر برسد، از تلاش دست نکشید به مطالب خود تنوع ببخشید و خرکاری که برای لینک گرفتن لازم است انجام دهید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید