طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

واژه‌ سئو (seo) چیست؟

واژه‌ سئو (seo) چیست؟

واژه‌ی سئو (seo) چیست؟

(از آن چیزی که فکر می‌کنید بسیار ساده‌تر است.)

سئو (seo) که مخفف واژه‌ی Search Engine Optimisation است مربوط به فعالیت‌ها و کارهایی می‌شود که برای بالا بردن رتبه در موتورهای جستجو صورت می‌گیرد.

نتایجی که موتور جستجو گوگل به شما نمایش می‌دهد، لینک‌هایی هستند که این موتور جستجو آن‌هاها را معتبر دانسته و مربوط به موضوعی است که جستجو کرده‌اید.به زبان ساده می‌شود گفت تا زمانی که صفحات سایت‌های دیگر از طریق لینک به صفحات سایت شما وصل گردند، صفحات سایت شما قابلیت گرفتن رتبه در گوگل را دارد.

سایت خودتان را در گوگل نمایش دهید:

داشتن مطالب مفید و خوب باعث تشویق افراد برای به اشتراک گزاری لینک‌های شما می‌شود. درنتیجه همین امر باعث می‌گردد که گوگل لینک شمارا معتبر و جذاب بداند و به‌عنوان یکی از مطالب خوب در صفحه‌ی اول نمایش دهد. به خاطر اینکه گوگل همیشه مطالب جذاب و معتبر را اول‌ازهمه نمایش می‌دهد. به همین سادگی. مطالب مربوط به سئو (seo) را می‌توانید در قسمت پایین به‌سرعت و سادگی مطالعه کنید. این مطالب صد درصد به شما در فهم سئو (seo) کمک خواهد کرد.

رتبه‌بندی صفحات سایت در گوگل به چه صورت کار می‌کند؟

گوگل صفحات معتبر را به رتبه‌های بالا ارتقاء می‌دهد. به همین منظور این به خودتان بستگی دارد تا یک‌صفحه‌ای بسازید که معتبر شود. این به این معناست که مطالبی را تهیه کنید که مخاطبان شما آن‌ها را پرکاربرد و خوب بدانند تا این مطالب را در صفحات اجتماعی به اشتراک بگذارند. این کار باعث ایجاد یک‌روند قوی و پایدار در رتبه‌بندی گوگل برای صفحات شما می‌شود.

واژه‌ سئو (seo) چیست؟ | سایت سازان

یک راهکار سه مرحله‌ای برای به دست آوردن نتایج بهتر در موتورهای جست‌وجو

مرحله اول:

از کلمات و جمله‌هایی استفاده کنید که توسط مخاطبان بیشتر مورد جست‌وجو قرار می‌گیرد تا بتوانید مطالب پرکاربرد و خوبی داشته باشید.

مرحله دوم:

راه‌های اشتراک‌گذاری مطالب را برای مخاطبانتان راحت و ساده کنید.

مرحله سوم:

این مراحل را مداوم تکرار کنید.

سئو (seo) به مجموعه فعالیت‌ها و کارهایی گفته می‌شود که ما با انجام دادن آن‌ها از نمایش سایت خودمان در موتورهای جستجو مطمئن شویم. این کار هم با استفاده از کلمات کلیدی به‌راحتی انجام‌شدنی است. به زبان ساده این کنترل کیفیت برای وب‌سایت‌ها می‌باشد.

از شرکت‌های سئو (seo) کار راجع به سئو (seo) سؤال کنید و آن‌ها با استفاده از علم و اطلاعات غیرضروری و غیرمفید سعی می‌کنند شمارا گمراه کنند تا فکر کنید یک کار بسیار سخت و دست‌نیافتنی هست. از یک شرکت سئو (seo) کار بپرسید سئو (seo) چیست و دو ساعت بعد هم همچنان جواب درست و قابل‌فهمی را دریافت نخواهید کرد، ولی در Red Evolution این‌طور نیست. ما از دیدن مشتریانمان هنگامی‌که متوجه مطلب می‌شوند لذت می‌بریم و ترجیح می‌دهیم که نه‌تنها مشتریانمان بدانند که چه‌کاری برایشان انجام می‌دهیم بلکه دلیل کارهایی که انجام می‌دهیم را هم بدانند.

چگونه می‌توان لینک دریافت کرد:

لینک‌ها مهم هستند ولی هرگز کیفیت و تعدادشان را باهم مقایسه و قاتى نکنید. فهم این قضیه که داشتن مطالب خوب و پربازدید در سایتتان بسیار مهم است و داشتن لینک‌های این مطالب به‌شدت به بالا بردن ترافیک سایتتان کمک خواهد کرد.به زبان ساده‌تر اگر مطالبی دارید که ارزش لینک دادن دارند. آن‌ها مطالبی باارزشی هستند. توجه داشته باشید که سایت‌های بزرگ به مطالب نامعتبر و به‌دردنخور لینک نمی‌دهند.

به‌طور خلاصه:

کارها و مطالبی را که گفته شد به‌طور مداوم انجام دهید و سعی کنید بفهمید مخربانتان به دنبال چه نوع مطلبی هستند. سعی کنید سایتی باکیفیت و با مطالبی که موردنیاز مردم است بسازید. این کار باعث می‌شود مطالبتان به‌راحتی به اشتراک گذاشته شود و ترافیک سایتتان رو به افزایش رود.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید