طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

وردپرس چیست؟

وردپرس چیست؟

وردپرس

وردپرس چیست؟یک نرم افزار مدیریت محتوا می باشد که هر روز جای خود را بیشتر از پیش در میان سایتهای اینترنتی باز میکنند و به هواداران و طرفداران خود می افزایند. این نرم افزار تحت وب و open source ، امکانات بسیاری را در اختیار کاربران ، طراحان سایت و مدیران سایت ها قرار داده است و طراحان سایت را از بسیاری از دوباره کاری ها نجات میدهند. یکی از محبوب ترین این نوع نرم افزارها وردپرس می باشد.

وردپرس یک نرم‌ افزار تحت وب است که در واقع ادامه موفقیت‌ آمیز پروژه b2 می باشد و توسط  Matt Mullenweg  بنیان گذاری شده است. Matt Mullenweg و همکارانش با تاسیس شرکت Automattic هم‌اکنون در حال گسترش این نرم افزار و پروژه های موازی آن مانند WordPress.com و Akismet می باشند. عمومی‌ترین استفاده از وردپرس برای راه‌اندازی یک وبلاگ می‌باشد زیرا وردپرس دارای هسته‌ای قدرتمند است و پیشروترین نرم‌افزار در این زمینه به‌شمار می‌رود.

وردپرس با زبان برنامه نویسی محبوب و قدرتمند PHP نوشته شده و از قدرت MySQL استفاده می کند. وردپرس یک نرم افزار متن باز (Open Source) می باشد و بر مبنای اجازه نامه  Gnu Public License منتشر می شود بنابراین اجازه‌نامه تمامی موارد استفاده از وردپرس کاملا رایگان می باشد، همچنین شما می توانید وردپرس را با خیال راحت تغییر دهید و به عنوان نرم‌افزاری تحت وب برای پروژه های خود به کار گیرید. هم اکنون نسخه 4.6 این نرم افزار از سایت رسمی وردپرس قابل دریافت میباشد.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید