طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

پنج دلیل عدم بدست آوردن لینک های کافی

پنج دلیل عدم بدست آوردن لینک های کافی

پنج دلیل عدم بدست آوردن لینک های کافی

پنج دلیل عدم بدست آوردن لینک های کافی در طراحی سایت وجود دارد شما می‌دانید که برای موفقیت در ساخت لینک، نمی‌توانید به تکنیک‌های سایه‌دار یا قواعد خودکار تکیه کنید. اینکه برای ساخت لینک‌های تمام تلاشان را کنید طبیعی است. ممکن است از ترکیبی از ساخت لینک هوشمند از طریق ارسال مهمان یا تعاونی فرصت استفاده کنید. اما در بیشتر قسمت‌ها سعی می‌کنید که به‌صورت طبیعی لینک‌ها را جذب کنید؛ اما باید به شما بگویم که اگر مطالب شما خوب است نیازی نیست که نگران لینک باشید چراکه هرکسی دلش می‌خواهد به مطالب خوب لینک دهد.
اما اگر مانند بسیاری از بازاریابان فقط به فکر جذب لینک هرچند وقت یک‌بار هستید، این بدین معناست که رشدی در موتورهای جستجو پیدا نخواهید کرد و فقط دست و پای بیخودی می‌زنید.در این مطلب قصد داریم که به شما کمک کنیم، مفهوم اصلش کمی گمراه‌کننده است اما درعین‌حال قابل‌اعتماد است. پس بیایید پنج دلیل اصلی که باعث می‌شود لینک‌های کافی را به دست نیاورید باهم بررسی کنیم.

1-محتوای شما به‌اندازه کافی خوب نیست

این به‌خودی‌خود مشکل بزرگی است اما خوب نبودن به‌اندازه کافی یعنی اینکه هنوز جای امیدی هست، به یاد داشته باشید محتوای شما نیاز دارد که از روی تحقیق و تفکر به‌دست‌آمده باشد. نیاز دارد که دقیق، سرگرم‌کننده و مفید باشد. محتواها همه این‌ها را در یک‌زمان باید باهم داشته باشد که این کار آسانی نیست حتی برای بازاریابان باتجربه هم کمی سخت به نظر می‌رسد. برای انتشار مطلب خود باید همه جانب را در نظر گرفت و نیاز مخاطبان را دانست.برای به دست آوردن محتوای مناسب باید صبر و تلاش را باهم ترکیب کرد، همه‌چیز به‌آسانی به دست نمی‌آید اما بالاخره به دست می‌آید.

2-مطالب شما شامل لینک نیست

بیایید فرض را به راین بگیریم که شما یک محتوای عالی دارید. تحقیق کرده‌اید و چیز جدیدی را ارائه داده اید، اهدافتان را می‌دانید و نیاز مخاطب را می‌شناسید و نظرات و اشتراک‌گذاری‌های زیادی دارید بااین‌حال بازهم لینک دریافت نمی‌کنید، علتش چیست؟ علت آن است که مطالب شما قابلیت لینک گرفتن را ندارند.
مردم به چیزهایی لینک می‌دهند که شامل ایده‌های جذاب و جدید باشد، آن‌ها می‌خواهند به چیزی که علاقه دارند و از استفاده می‌کنند لینک دهند، اگر شما هیچ‌چیزی برای ارائه دادن به مردم ندارید پس آن‌ها شمارا لینک نمی‌کنند.

پنج دلیل عدم بدست آوردن لینک های کافی | سایت سازان

3-شما syndicating ندارید

Syndicating مفهومی مانند Rss دارد، یعنی اینکه مطالب یک سایت اعم از عکس و فیلم و متن را می‌توانید در هرجایی دیگری در قالب یک لینک داشته باشید و از به‌روزرسانی وب‌سایت مطلع شوید.ایده گمراه‌کننده محتوای خوب، لینک خوب می‌گیرد» باعث می‌شود که فقط به دنبال تامین محتوای خوب باشید و از بقیه چیزها بازبمانید، syndicating راحتی محضی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. به‌عبارت‌دیگر شما به این وسیله آن‌ها را به سمت خواندن مطالب خود هل می‌دهید.

4-تلاش شما کافی نیست

شما می‌توانید محتوای خود را برای کانال‌های مختلف که مشابه آن ارسال نشده ارسال نمایید و امیدوار باشید که با تلاش بیشتر نتیجه بهتری خواهید گرفت.اگر می‌خواهید که لینک‌های بیشتری به دست آورید مسلما باید تلاشتان را بیشتر کنید. مطالب متنوعی تهیه کنید و در کانال‌های مفید ارسال کنید. کاربران تاثیرگذار را پیدا کنید و با برقراری تعامل با آن‌ها کارتان را ساده‌تر کنید. استراتژی به‌خودی‌خود مقیاس نیست، تلاش هرکسی سطحش را تعیین می‌کند.

5-لینک‌هایی که می‌سازید کافی نیست

ساخت لینک‌های دستی دیگر منسوخ‌شده است اما ساخت یک لینک مدرن راهی است برای ارائه یک لینک به‌عنوان یک منبع باارزش. اگر مطالب خوب است و ناشر معتبر، پس ساخت لینک‌های شما بلافاصله آغاز خواهد شد. هر لینک خارجی که به طراحی سایت شما وارد شود ارزشی را به پیوندهای شما اضافه می‌کند درواقع با این کار لینک‌های ورودی شما تضمین می‌شوند.این‌یک واقعیت غم‌انگیز است که ساخت لینک فرآیندی آهسته است، هر چه معتبرتر باشید، منابع بیشتری داشته باشید و تجربه بیشتری کسب کنید این روند آسان‌تر می شود و این بدین معناست که شیب منحنی در این کسب‌وکار وجود دارد. این مطلب را برای شروع داشته باشید و با اضافه کردن تکنیک های دیگر رشد خود را بیشتر از قبل کنید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید