طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

پنج گام برای اجرای قدرتمند ایده های نو

پنج گام برای اجرای قدرتمند ایده های نو

پنج گام برای اجرای قدرتمند ایده های نو

هنگامی‌که شما به مشتری دائمی خود می‌خواهید یک‌چشم انداز و دورنمایی برای ماها و مهروموم‌ها بعد را بدهید به‌نوبه خود تلاش می‌کنید؛ اما چگونه در هرماه مشتریان از شما خدمات و محصولات بیشتری را دریافت کنند. در اینجا چند راهنمایی را ارائه می‌دهیم:

 اولین محصول را رایگان در اختیار مشتریان قرار دهید

هرکسی هر چیز رایگانی را دوست دارد. وقتی‌که بدون پرداخت پولی فروشنده بخشی از محصول خود را برای چشیدن مزه و طعم به‌صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، در آن‌ها حس خوبی به وجود می‌آید. علم نشان می‌دهد نیروی متقابل این کار، تحریک برای خرید است. ما در مقابل مهربانی و سخاوت فروشنده‌ای که محصولش را به ما به‌رایگان بخشیده مجبور به خرید محصول او می‌شویم.

احساسی خوب در مشتریان خود ایجاد کنید

مشتریانی جذب‌شده قدیمی و فعلی اگر از امتیازات، خدمات بزرگ و عالی برخوردار باشند، احساس خوبی پیدا می‌کنند و نسبت به محصولات شما وفادار می‌مانند. خود عامل تبلیغات می‌شوند و مدافع محصولات شما می‌شوند. گوش دادن به مسائل مشتری و حل آن‌ها هم به احساسشان نسبت به محصول شما تاثیر می‌گذارد.

استفاده از محصول را کاری آسان نشان دهید

همه‌چیز راجع به محصول باید ملموس باشد. هنگامی‌که یک بازدیدکننده به سایت شما می‌آید باید دستورالعمل استفاده از آن را در طی ثانیه‌ای، اعم از نصب و مونتاژ ببیند (سریع). این فرایند باید بدون مشکلی قابل‌فهم و درک باشد. برای اینکه افراد عضو سایت شما شوند بایستی اطمینان حاصل شود که همه‌چیز دقیقا آن‌گونه که باید کار می‌کنند. با از بین بردن نقاط ضعف، بیشتر احتمال می‌دهید که فردی که یک‌بار از شما خرید کرد بازهم دوباره برگردد و از شما خرید کند و مشتری دائمی‌تان شود. آیا می‌خواهید مشتریان وفادار بماند؟ تمرکز بر استراتژی بازاریابی جوابش است.

طول عمر پاداش

خط کروز هلند امریکا برنامه ماری نر قدرتمندی را به افرادی که قبلا با خط کروز سفرکرده‌اند، فراهم می‌کند. آن‌ها یک مجله ماهانه، دسترسی به فروش ویژه و دعوت به ناهار ویژه در کروز بعدی خوددارند. زمان سفر با خط کروز، ازجمله غذای رایگان در حق بیمه در هیئت‌مدیره رستوران، سرویس آبگرم.وقتی‌که مشتریان خود را با پاداش‌های مختلف به دست می‌آورید، احساس خوبی از وضعیت خواهید داشت.

ساخت یک حس هویت و عضویت

شرکت اپل علاوه بر فروش محصولات کامپیوتری، نیازهای افراد را هم می‌شناسد و درک می‌کند. افرادی که اپل و آی پد و. می‌خرند برخی از برنامه را اختصاص به هویت خود می‌دهند. اپل محصولات خود را در کش خاص قرار می‌دهد و مشتریان به‌سادگی می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند. دستگاه‌هایشان دارای رابط بصری و دوستانه هستند که به‌اندازه کافی از دیگر شرکت‌ها متفاوت است. این محصولات به زیبایی طراحی‌شده‌اند و موردپسند کاربران هستند. با مراقبت بسیار و کمی شانس، می‌توانید مشتریان را برای مهروموم‌ها حفظ کنید و به‌طور مستمر شرکتتان را رشد دهید.

تیم حرفه ای سایت سازان با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید