طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

پنج گام برای بالا بردن سئو

پنج گام برای بالا بردن سئو

پنج گام برای بالا بردن سئوی سایت شما

زمانی بود که برای بازاریابی داخلی در یک کسب و کار نیازمند صفحات زرد بودیم مثلا اگر به دکتر یا لوله کش نیازداشتیم همه این ها در کتاب های زرد موجود بود.
حالا آن روزها رفته اند و مردم برای کسب و کار خود به دنبال تبلیغات حرفه ای هستند و تبلیغات اصولی و سازمانی جایگزین تبلیغات سابق شده است.
سئو، بسته به این که کسب و کار شما چه چیزی است بسیار با ارزش و سودمند است و افرادی وجود دارند که با تبلیغات گاها فریب کارانه سعی بر بالا بردن سایت شما در میان سایت های دیگر دارند اما به خاطر داشته باشید که همیشه سریع ترین راه بهترین راه نیست.
دلیل اولی که وجود دارد این است که مردم به طور مداوم در تلاشند که این ترفندها را یاد بگیرند اما اصولا هر گونه ترفندی بیشتر از سه ماه کار نمی کند چرا که ترفندها هر روز پیشرفت می کنند و جایگزین بهتری برای قبلی ها پیدا می شود.
دلیل دوم این است که اگر موتور جستجو بفهمد که شما در حال فریب دادنش هستید قطعا شما را مسدود می کند.
در عوض ما راه کارهایی قانونی و منطقی در سئو یافته ایم که می تواند برای بالا بردن سایتتان به شما کمک کند.

1-برای شرکتتان نامی منحصر به فرد پیدا کنید

قطعا شما مایلید که وقتی نام شرکت شما را (در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو ) جستجو می کنند به همان آدرس مورد نظر شما برسند یا اینکه وقتی نامی مشابه با نام برگزیده شما را جستجو می کنند به نام شما برسند، اگر بخواهید نامی را که اغلب استفاده می شود را انتخاب کنید حتما به مشکل می خورید و یک انتخاب ضعیف برای همیشه سایت شما را از بالا ماندن دور می کند پس سعی کنید به دنبال نام های خاصی باشید که علاوه بر جالب توجه بودن خیلی استفاده نشده باشد.

2-ساخت یک وب سایت قوی

اطمینان حاصل کنید که سایت شما دقیقا همان چیزی را توصیف کند که انجام می دهد. از یک عنوان مناسب استفاده کنید و تگ های خوب و توضیحات کافی درج کنید، به خاطر داشته باشید که زیاد بودن تگ ها در سایت دلیل بر خوبی سایت نیست و در هنگا بارگذاری قطعا مشکل ساز خواهد شد استفاده از شش تا ده تگ به نظر کافی می رسد، سعی کنید که تگ هایی که استفاده می کنید توضیحات و محتوای کلی سایت شما را در بر داشته باشد

3-قرار دادن یک وبلاگ در سایت شما

وبلاگی با کیفیت بالا بسازید و لینک سایت خود را در آن قرار دهید، منظم پست گذاشتن روند بهبود سئوی شما را سرعت می بخشد مثلا سعی کنید که هفته ای یک پست در وبلاگ خود قرار دهید

نوشتن پست های مناسب تاثیر به سزایی برای بالا بردن بازدید وبلاگتان دارد اگر زمان یا تخصص لازم را ندارید از افرادی که این تخصص را دارند کمک بگیرید این که هفته ای یک پست بگذرید بهتر از این است که در یک هفته مثلا پنجاه پست بگذارید و بعد برای پنجاه هفته وبلاگ را به حال خود رها کنید، استفاده از عناوین مناسب برای پست ها را فراموش نکنید

پنج گام برای بالا بردن سئو

4-مردم را به سمت سایت خود هدایت کنید

هیچ چیز مثل بالا بردن سئو نمی تواند آمار بازدید کنندگان سایت شا را افزایش دهد استفاده از یک مقاله مفید که لینک سایت شما را دربرداشته باشد یا استفاده از عناوین، تصاویر، نقل قول ها و فیلم ها می تواند بازدیدکننده های بسیاری را به سایت شما هدایت کند.
وقتی که مردم روی لینک شما که در سایت دیگری وجود دارد کلیک می کنند سئوی سایت شما به طرز شگفت انگیزی بالا می رود اگر بتوانید لینک خود را توسط فالوورهای خود در توییتر، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید بازدید کننده های بسیاری را به سمت سایت خود جذب می کنید.

5-سایت خود را در معرض جستجو قرار دهید

داشتن نقشه سایت مفید است و همچنین استفاده از ابزار وب مستر گوگل که برای ارزیابی و بهبود کیفیت جستجو است سئوی سایت را بالا می برد و کمک های فنی بسیاری به سایت شما می کند.
برای بالا بردن سایت خود در موتورهای جستجو حتما این پنج مرحله را دنبال کنید.
امیدواریم تا توانسته باشیم مطالب مفیدی در زمینه سئو ارائه دهیم تا شما کاربران گرامی بتوانید با استفاده از این مطالب به اصول اولیه پیرامون این موضوع آگاه شوید، لطفا نظر خود رادر مورد این مطلب گروه سایت سازان ارسال فرمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید