طراحی سایت حرفه ای، امن و با کیفیت را با شرکت سایت سازان تجربه کنید !
02188471521

چگونه از طریق نرخ کلیک افزایش امتیاز داشته باشیم؟

چگونه از طریق نرخ کلیک افزایش امتیاز داشته باشیم؟

به‌طور تخمینی 200 عامل موثر بر نتایج موتورهای جستجو وجود دارد که از بین آن‌ها باید موردی را که برای شما بیشترین تاثیر را دارد انتخاب کنید.
بهتر نیست که از کار کردن روی کلمات کلیدی خود شروع کنید؟ یا اینکه مایلید روی استراتژی لینک‌های خودکار کنید؟ چگونه از طریق نرخ کلیک افزایش امتیاز داشته باشیم؟ در میان تمام مواردی که وجود دارد احتمالا نرخ کلیکی بهترین مورد است.

h4سازمانی چیست؟

نرخ کلیک (CTR) به تعداد کلیک‌هایی گفته می‌شود که توسط کاربران در سایت شما انجام می‌شود و هر چه مقدارش بیشتر باشد بیانگر این است که نتایج، برای کاربران مطلوب‌تر بوده است.
Ctr روی رتبه شما در موتورهای جستجو تاثیر می‌گذارد. یک سیگنال مهم در گوگل است که هم کیفیت دارد و هم محبوبیت. هنگامی‌که ctr افزایش پیدا کند، رتبه شما هم افزایش می‌یابد.

5 نکته برای بهبود ctr

نکته 1:

استفاده از سرفصلی که بار عاطفی بالایی دارد باعث می‌شود که کاربران تمایل بیشتری به باز کردن لینک شما پیدا می‌کنند. هرچه این سرفصل جذاب‌تر و بهتر باشد میزان کلیک روی لینک‌های شما بیشتر خواهد شد.

نکته 2:

نوشتن توضیحات متال جذاب می‌تواند به سئوی سایت ما کمک کند. باید از کلمات و توضیحاتی استفاده کنید که بازدیدکننده را متقاعد کند که لینک ما ارزش کلیک کردن را دارد. توضیحات متا بین 140 تا 160 کاراکتر نوشته می‌شوند اگر کوتاه‌تر باشد گوگل و دیگر موتورهای جستجو تمایلی به آن نشان نمی‌دهند.

نکته 3:

رفع url های نامناسب. نگه‌داشتن یک ساختار نام دامنه ساده، یا یک عنوان مشترک، یا عناصر منطقی که احساس خوبی از آدرس سایت شما برای بازدید به کاربران می‌دهد راه‌حل مناسبی است.

نکته 4:

علاوه بر توضیحات متا، شناسایی محتوای خاص در صفحه ارزش نگاه دوباره را به صفحه می‌دهد. با استفاده از نشانه‌گذاری html دستورالعمل‌هایی دقیق را در مورد چگونگی شناسایی قطعه غنی در مطالب می‌یابید.

نکته 5:

تصاویر خود را با کلمات کلیدی مناسب برچسب‌گذاری کنید. مردم معمولا فراموش می‌کنند که برای عکس‌های خود برچسب بگذارند اما بهتر است بدانید که این کار یک استراتژی قوی در سئو است. اگر تصاویر شما فاقد برچسب هستند شما یک نکته مهم از ctr را ازدست‌داده‌اید. عکس‌ها باید با یک برچسب ALT که شامل کلمات کلیدی هستند ثبت شوند.
با استفاده از این 5 نکته می‌توانید CTR خود را در صفحات تغییر قابل‌توجهی دهید، ممکن است از یکی از این نکات استفاده کنید و نتیجه مطلوب را نگیرید پس لطفا تمام نکته‌ها را باهم آزمایش کنید تا به‌مرورزمان از نتایجی که می‌بینید شگفت‌زده شوید.
CTR جنبه مهمی در جستجوگرهاست و با بهبود آن می‌توانید رتبه خود را بهبود بخشید. باگذشت زمان و تحقیقات بیشتر می‌توانید تجربه‌های بیشتری پیدا کنید و بهترین راه را بیابید.

دیدگاه ‏خود را بنویسید